NM + Regular Update: Mexico Edition

Wysłany: 10/30/21 | 30 października, 2021

Hej wszystkim!

Witaj z Oaxaca! Zszedłem tutaj, żeby świętować dzień zmarłych. Día de Muertos to święto obchodzone 1, a także 2 listopada w Meksyku, który płaci aspekty dla kumpli, a także gospodarstwa domowego, które zmarły. To duża oferta w Meksyku, a także Oaxaca ma kilka najsłynniejszych uroczystości.

W tym roku, z powodu Covid, wydarzenia, a także parady są nadal stłumione, ale jest dużo sztuki wokół miasta, żywe ołtarze, gigantyczne szkielety, Decora …

Hej! Przepraszam, ale ….

Wydaje się, że potknąłeś się na artykuł tylko subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM + jest jedynym programem naszego członka, który zapewnia odwiedzającym jak siebie zdobądź dostęp do świadczeń Postów na blogach. Członkowie również otrzymują bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogów, uzyskać dostęp do naszych wydarzeń, powtórki imprezy, miesięcznych giveays, koszulki, specjalne rabaty turystyczne oszczędzające pieniądze, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, nie tylko dostajesz mnóstwo zalet, aby Twoje podróże tańsze jednak pomagasz nam prowadzić do produkcji dogłębnego materiału podróży, który kochasz!

Najlepszy ze wszystkich, Subskrybowanie kosztów mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (jak również 100+ innych artykułów tylko dla członków), jak również wszystkie inne fantastyczne korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także rozpocząć coraz więcej z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post