Toei Kyoto Studio Park: Najlepsze atrakcje i jak tam dostać

Bang! Nie zdawałem sobie sprawy, jak wiele z moich wczesnych lat zostało przejęte przez Japończyków, dopóki nie stoję w środku parku filmowego.

Mogę tu być obcokrajowcem, ale wszystko wokół mnie wyglądało i brzmiało potężnie znajomo. Jest statua ninja przywiązująca się na ścianie w jednym rogu, robot anime w innym, a dwoma wojownikami samurajów zwalczających w Make-belies. Brakuje wszystkiego, czy siton Hentai, a postacie mojego okresu dojrzewania byłyby kompletne. Tee-hee.

Nie zaczął się jako energiczny i żywy jak to. To był poranek. Brakowało nie tylko słońce, deszcz naprzestał jego buzzkill samodzielnie w Kioto tego dnia. Nawet przed znalezieniem parku rozrywki, chmury już się na mnie wkurzyły. Nie pomogło, że miejscem przeznaczenia było trochę trudne, aby znaleźć. Nie było żadnych znaków w drodze i było w labiryncie mieszkalnym.

Po trzydziestu minutach i dziesięciu przystanków na pokrycie, w końcu znalazłem niepozorne wejście do parku. Nie było kolejki. Sashayed moją drogę do parku, nie ma problemu. Wewnątrz znalazłem się strasznie sam w starym japońskim mieście. Gdzie są wszyscy? Posiadanie miejsca dla siebie jest dobre, jeśli to miejsce jest plażą lub sklepem, ale parkiem tematycznym? Gdzie Eff jest wszystkim? Była tylko ta Gejsza miga na mnie Vestal Smile. Dziwny. Poważnie, dziewczyna; Nie teraz, nie kiedy zacząłem myśleć, że byłem w mieście Ghost.

Poważnie, dziewczyna. przestań się na mnie uśmiechać.
Deszczowy dzień w filmach
Ten niezręczny moment, kiedy myślisz, że jesteś sam w parku tematycznym, a samuraj przechodzi przez …
Nagle, wielki tłum przyszedł z teatru za mną! Jest wszyscy! Najwyraźniej byli w środku, ciesząc się pokazem ninja. Teraz jest to park tematyczny, o którym mówię! niech zabawa się zacznie!

Co jest zakryte w tym przewodniku?

O Toei Kyoto Studio Park
Edo Town.
Nawiedzony dom
Teatr Nakamuraza.
Ninja Mystery House.
Muzeum Anime Toei.
Super Land.
Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️Related postów:

O Toei Kyoto Studio Park

Park Studio Toei Kyoto (東映 太秦 映画 村, Tōei Uzumasa Eigamura, lub znacznie więcej po prostu folii land) jest w rzeczywistości zestawem filmowym, który został otwarty dla publiczności. Jest to jedyny park tematyczny w Japonii, gdzie goście mogą przeglądać i obserwować rzeczywiste filmowanie dramatów (Filmy Jidaigeki). Wiele więcej niż 200 filmów jest tutaj strzałów! Ale to znacznie więcej niż zestaw filmowy. Został już przekształcony w parku rozrywki z muzeum anime, labiryntu ninja i szaląco skutecznego nawiedzonego domu, między innymi. Odwiedzający mogą również wynajem pełnego kostiumu okresowego EDO i ubierać się jako samuraj lub Gejsza, aby mogli zwiedzić park w stylu!

Mapa Park Studio Toei Kioto. Stuknij powyższy obraz, aby powiększyć

Edo Town.

Jedną z najbardziej fascynujących sekcji Parku jest Edo Town, cały blok składający się ze starych, konwencjonalnych domów i sklepów zbudowanych w celu wspierania bardzo przekonującego klimatu EDO. Skręć w tę część, a zostaniesz utracony w starożytnej Japonii! Jest pełna replika mostu Nihonbashi, najbardziej rozpoznawalny punkt orientacyjny w najbardziej ruchliwej dzielnicy Mercantile Old Tokio i dzielnicy Yoshiwara Red-Light. “Poszukiwane” plakaty są wszędzie, a samurais pojawiają się w okolicy prezentując mistrzostwo Katany.

Na zachód od miasta jest biuro policji Meiji, przed którymi oglądałem dwóch wojowników, dają niektóre koncertowe lekcje samurajów i instruowania szczęście gości niektórzy z ich zabójców!

Edo Town.
Edo Town.
Są to poszukiwane znaki, prawda?
Samurajowe lekcje walki

Nawiedzony dom

Japończycy wiedzą, jak dostarczyć strasie, fakt, że przestraszyłem się, aby być najlepiej udowodnionym, ponieważ w kierunku jego kierunku. Nie pomogło, że musieliśmy podpisać zwolnienie lub jakiś rodzaj Nie byłoby odwrotu, jeśli zrobiliśmy to obok drzwi wejściowych.

Zaufaj mi. To był najlepszy – nie, najgorszy – nawiedzony dom będziesz miał szaloną przyjemność doświadczyć. Rekwizyty kręgosłupa napełniają pokoje i efekty dźwiękowe podnoszące włosy wysłać skrady. Wiedziałem, co wchodzę, ale każdy krok, który wziąłem, był ciężki i niechętny. Tak ciężko, jak próbowałem nie uderzyć, nie mogłem pomóc, ale krzyczą z każdym krwawym ciałem i odcinkową głową, że nagle zablokowała mi drogę. A aktorzy w środku! Aktorzy wewnątrz !!!!!!

Fotografia jest zabroniona w środku dla widocznych powodów. (Mogłem rozbić aktorów z moją kamerą wideo, miałem go ze mną!) Była za dodatkową opłatą. To było tak, jakby zapłaciłem im, aby przestraszył się ze mnie Schnitzel. To było niesamowite. przerażające, ale niesamowite. Po wyłanianiu się od niego chciałem to zrobić ponownie!

Teatr Nakamuraza.

W martwym centrum Parku znajduje się Theater The Nakamuraza Theatre, gdzie scenitują różne zupełnie darmowe pokazy. Ten, który widziałem, była koncertem Ninja Comedy Action-Comedy. Problem polegał na tym, że było to w języku japońskim, ale było tak takie działanie, to naprawdę nie miało znaczenia. Właśnie przyjąłem część komediową, ponieważ wszyscyelse was laughing so hard at numerous points during the program.

Teatr Nakamuraza.
Ninja fighting!
Show posters inside the theater

Ninja Mystery House.

Speaking of ninja, another interesting attraction is the Ninja mystery House. You go inside and you have to find your way out. “Learn about some of the inner workings of this mysterious building,” the park invites, “then it is up to you to escape.” There are revolving doors, secret passages, and other traps to make exiting quite a challenge. I chose to skip this one because there was an additional charge again.

Ninjaaaaaaaaa!!!!!!!
Ninja Mystery House.

Muzeum Anime Toei.

Dragon ball Z, Sailor Moon, One Piece. just a few of the numerous anime on display inside the museum. “Here on display are original pictures, animation cells, promotional goods and more, from some of Toei’s classic pictures as well as new productions,” their site brags. It is pretty cozy, but it is nostalgia galore for those who had developed a lifelong bond with these characters! I was stoked!

Wstrząśnięty?
Latać!
Anime!
Jeden kawałek!
A gallery of anime posters and action figures

Super Land.

I spent many of my time here searching for any member of Bioman. I found Red One in company of other red rangers from other very sentai series. and wow! There were 23 of them! I also found Masked Rider Black and Maskman! There were also mecha and kaiju gathered in their own corners.

Red One!
All-Red team! Can you identify some of them?
Find your favorites!
A Dragon ball Z exhibit below the trick Art Museum

It wasn’t a ideal day. The rain poured every now and then, taunting everyone and pushing them to run for cover each time. I also didn’t see the rest of Bioman and I was really looking forward to meeting all of them. (Especially Blue Three. I was always Blue Three.) It was also cut short because my flight back to Manila was scheduled later that day. but it was the highest top of my visit to Kyoto. possibly because I’m a sucker for anything that reminds me of childhood. possibly because I had always felt my youth slip away, and it was good to be reminded of it. possibly because it was just darn fun. who cares why? All I am sure of is, it felt good that my Kyoto trip ended not just on a high note but with the proverbial — what do they call it? — bang.

Toei Kyoto studio Park
Opening Hours: 9:30am – 4:30pm
Entrance Fee: JPY 2200
For much more info on ticket prices and operating hours, visit this page.

How to get to Kyoto film Park: From Kyoto Station, take the Sagano Line train to Uzumasa Station. From the exit, walk straight ahead until you hit the end of the street and turn right. walk a couple of blocks and you’ll see Toei Studios to your left.

More suggestions on YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Arashiyama, Kioto: wycieczka do spaceru DIY

GION DISTRICT, KYOTO: The Birthplace of Kabuki and Geisha

10 Food Delights to try in Japan

Donguri Okonomiyaki Dining w Kioto w Japonii

Osaka Castle Park, Japonia: Marzenie Toyotomi

Tempozan Ferris Wheel: Sunny surprises in Osaka, Japan

Hotel Chuo Oasis w Osace w Japonii

Snapshot: The Glico man of Dotonbori – Osaka, Japan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post