5 metod finansowania twoich podróży

Kiedy miałem siedem lat, była ta łódź zabawkowa, której moja mama nie kupiłaby mnie, ponieważ nie mieliśmy gotówki. Szczerze mówiąc, nie było to takie drogie. Jednak dla gospodarstwa domowego, które prawie nic nie miało, nawet niedroga zabawka była uważana za luksus. Pamiętam, że nie denerwuję się tym. Zwiększono mnie w atmosferze, w której usunęło się, ponieważ nie zawsze dostajemy to, czego chcemy. Jednak naprawdę chciałem tej zabawkowej łodzi.

Pewnego dnia, gdy mieszkałem z babcią, która mieszkała tuż obok, a także miał mały sklep Sari-Sari, który rozciągał się od fasady domu, kiedy wpadłem na pomysł. Dlaczego nie oferuję czegoś, więc mogę mieć pieniądze na zakup tej zabawki? Myślałem. Szybko pobiegłem do naszej kuchni, grzebałem za pomocą naszych zapasów, a także odkryłem butelkę słonecznej pomarańczy. (Nie jestem pewien, czy wszyscy rozumieją tę markę, jednak to ten skoncentrowany sok pomarańczowy lubiłem dorastać.) W mgnieniu oka na mini-schronienie na balustradzie obok sklepu mojej Loli: miotacz a także dwie szklanki. Moja babcia wierzyła, że ​​po prostu gram. Czy ona wiedziała, sprzedawałem szklanki soku pomarańczowego młodzieży przechodzącym po przegranej cenie. Zaledwie kilka godzin opróżniłem butelkę słonecznej pomarańczy, ku przerażeniu mojej mamy, która pojawiła się z pracy później tego popołudnia. Nie wystarczyłem, aby kupić nową butelkę, ale miałem wystarczającą ilość zakupu tej zabawki. Moja mama nie wściekała się na mnie. Uśmiechnęła się, potargała mi włosy, a także stwierdziła, że ​​później będę biznesmenem, który byłby świetny dla rodziny. To, po ostrożnym przypomnieniu, że nigdy więcej tego nie robił bez jej zgody.

Kiedy ludzie twierdzą, że mam szczęście, że mogę się na życie podróżować, nie mogę pomóc, jednak trochę czuję się biedny. Jasne, trochę szczęścia. W końcu z upływem lat zadowoliłem innych, którzy mieli znacznie mniej, niektórzy w ogóle nie mieli. Miałem coś na początek, a także podziękuję za to mamie. Jednak w jakiś sposób odrzuca prawdę, że wiele z nich osiągnęło trudną pracę. Nie wygrywasz blogu podróży w loterii. Nie otrzymujesz sposobu życia z dnia na dzień. Występuje wiele strategii, cierpliwości, a także – kiedy jeszcze raz – trudna praca. To coś, co zostało we mnie zaszczepione, odkąd byłem dzieckiem. Wiele razy mówił mi moi rodzice, jak Melania Trump Michelle Obama (lol): „Jedynym limitem… jest zasięg twoich marzeń, a także wasza gotowość do ich pracy”.

Dla osób, które nie rodzą się bogatych, możliwość pójścia po entuzjazmie potrzebuje dużej pracy. Kiedy założyliśmy ten blog podróży, byliśmy tylko typowym pracownikiem biurowym, który może nawet nie zapłacić za rezerwację lotów krajowych. Jednak było w nas głośne, niespokojne wymagania, które jedno po drugim przywoływali zdjęcia uroczych miejsc docelowych. Zrozumiałem, że muszę coś zrobić. Musiałem zrobić coś innego. Moje oczy, a także serce były martwe na dwóch bramkach, zarówno krótkoterminowym, jak i jednej długoterminowej. Krótkoterminowy cel: Zachowaj wystarczającą ilość, aby móc sfinansować moje następne podróże. Długoterminowe: Rozwijaj się, a także wyprodukuj karierę, która pozwoliłaby mi pracować zdalnie. Po prawie 2 latach udało mi się uderzyć oba. Dawno temu zatrzymuję zadanie biurka. Podobnie jak przez ostatnie kilka lat, podróżowałem na życie.

Jeśli podróż jest twoją pasją, oto kilka koncepcji na temat tego, jak wspierać swoją wędrówkę.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

1. Praca w niepełnym wymiarze godzin.
2. Pracuj online.
3. Praca za granicą.
4. Rozpocznij firmę.
5. Zetrzyj wydatki.

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

1. Praca w niepełnym wymiarze godzin.

Nie wszyscy chcą podróżować długoterminowo. (Ja też nie mogę tego zrobić. Mogę podróżować non-stop przez aż trzy miesiące, topy, jednak muszę znaleźć House, a także Stay House nawet przez tydzień, aby „naładować”, zanim będę mógł ponownie podróżować. Łatwo tęsknię za domem.)

Jeśli czasami chcesz wybrać się na wycieczki, a twoje obecne zadanie nie może pokryć kosztów podróży, zaakceptuj koncerty w niepełnym wymiarze godzin. Na początku chciałbym tylko sfinansować moje święta (krótkoterminowe). Nawet nie myślałem o podróży jako realnej opcji. Zacząłem przyjmować zadania w niepełnym wymiarze godzin, a także koncerty doradcze na szczycie mojej pracy w pełnym wymiarze godzin. Pracowałem dodatkowe godziny w nocy. Ponieważ moje pochodzenie było marketingiem, ostatecznie byłem konsultantem sieci społecznościowej dla kilku firm turystycznych.

Istnieje wiele innych wyborów, a także nie wymagają wyjątkowo wyspecjalizowanych umiejętności lub wymagają większego czasu. Na przykład Sun Life Monetary zawsze uważa nowych doradców monetarnych. Nie wymagasz, aby być absolwentem biznesu, jednak wymaga się zsumowania ich 5-etapowego szkolenia:

Dołącz do forum Business Chance.

Weź test badań przesiewowych profilu pozycji (POP).

Wybierz egzamin licencyjny.

Zakończ szkolenie.

Wypełnij proces umowy.

Aby odkryć więcej, zobacz tę stronę.

Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że nie naruszasz żadnej częściumowy z pracodawcą w pełnym wymiarze godzin. Sprawdź klauzulę bez konkurencji, a także powiadom swoją obecną działalność o dowolnym rodzaju pracy pobocznej, które według ciebie.

2. Pracuj online.

Metoda blogowania, zanim odkryłem, że można naprawdę zarobić na tym pieniądze. Lubię komponować i opowiadać historie, więc ludzie wokół mnie nie są zaskoczeni, że zrobiłbym z tego karierę.

Jeśli zastanawiasz się nad blogowaniem lub byciem „wpływowym” sieci społecznościowej, zrozum, że to nie jest takie łatwe. Wymagasz czasu na opracowanie rzeczywistej strony internetowej lub kanału. Wymagasz czasu na tworzenie treści. Wymagasz czasu, a także wiele wierząc w budowanie następujących. Zajmuje to zarówno czas, jak i cierpliwość. Istnieje jednak wiele innych ścieżek, w zależności od zestawu umiejętności lub talentów.

Fotograf. Jeśli masz oko na świetne zdjęcia, a także umiejętność ich zabrania, możesz je zaoferować online.

Specjalista SEO. Jeśli rozumiesz SEO, możesz zaoferować tę usługę działalności za granicą.

Transkrypcja. Skomponuj wywiady audio, a także przemówienia.

Wirtualny asystent. Badanie i radzenie sobie z rutyną innej osoby (między innymi).

Tłumacz. Jeśli rozumiesz jeszcze jeden język, możesz zrównać dokumenty, a także strony internetowe.

Online angielski nauczyciel. Możesz nauczyć kogoś angielskiego przez Skype.

3. Praca za granicą.

Jeśli chcesz, aby podróżować długotrwałe, pomyśl o pracy w kraju, w którym jesteś.

Zadowolniłem wiele koczowników (niektórych z nich Filipińczyków), którzy uczą angielskiego po drodze. Niektórzy pracowali jako instruktorzy jogi. Niektóre jako kelnerzy. Niektórzy jako fotografowie wydarzeń. Niektóre jako planiści podróży lub konsultanci.

4. Rozpocznij firmę.

Wielu moich dobrych dobrych przyjaciół zmieniło przedsiębiorcę, a także zamieniło swój entuzjazm w mały biznes. Jedno z bardziej popularnych: biuro podróży. Wypchali się na zrozumienie określonych miejsc, a także sieci kontaktów, aby zaoferować unikalne i godne zaufania usługi wycieczki. Czasami również służą jako przewodnik.

Jeśli masz stolicę, zarówno homestays, jak i hostele są również doskonałymi inwestycjami. Wielu właścicieli hostelu jest sami plecakami, umożliwiając im dokładne zrozumienie tego, czego wymagają goście, a także chcą.

Na sklepy specjalistyczne są również powszechnie pod wpływem podróży na całym świecie. Rozumiem ludzi, którzy sprzedawali koszulki o tematyce podróży, torby, a także pamiątki. Niektóre zorganizowali nawet w sklepach internetowych, aby mogły sobie z tym poradzić zdalnie.

5. Zetrzyj wydatki.

Oznacza to, że zarówno wcześniej, jak podczas podróży.

Jeśli planujesz podróżować tak dobrze, jak wymagane fundusze, lepiej przyjrzyj się swoim nawykom kosztów. Będziesz zaskoczony dokładnie, ile nadal możesz zaoszczędzić, gdy zaczniesz wady lub dokonasz przystępnych wyborów. Na przykład nie rozpoznałem dokładnie tego, jak bardzo marnowałem papierosy, dopóki nie przestałem palić. To był jeden, a także pół roku od mojego ostatniego kija, a także według mojej aplikacji do palenia, zaoszczędziłem prawie 35 000 P. Mój bilet w obie strony na nadchodzącą podróż Europy kosztuje tylko 30 000 P.

Jeśli jesteś typem, który każdego ranka musi spić filiżankę kawy Starbucks, zobaczysz dokładnie, o ile więcej oszczędzisz, jeśli porzucisz nawyk. Lub jeśli przełączysz się na tańsze, a także zdrowsze posiłki.

Po drodze wybierzesz wiele takich lekcji. Hostele nad hoteli. Street Food stragan nad restauracjami. Autobusy nad samolotami. Plecak podczas wstępnych wycieczek.

——–

Dzielę się tym, aby nie przekonać cię do powstrzymania zadania, a także podróżowania. Dzielę się tym, ponieważ jedną z najbardziej zwykłych trosek jest: dokładnie, jak finansujesz swoje wycieczki?

Rzeczywistość jest taka, że ​​w moim przypadku nie ma na to krótkiej odpowiedzi. Mogę ci dostarczyć – pracuję w Internecie – jednak w moim przypadku nie pomalowałoby usunięcia obrazu. Kiedy i przez długi czas pracowałem w Internecie, a także pracowałem w biurze w pełnym wymiarze godzin. Kariera całkowicie niezależna od lokalizacji zajęła trochę czasu. Jeśli jednak chcesz czegoś wystarczającego, możesz zacząć pracować nad uzyskaniem tego już teraz. Najlepsze rzeczy w życiu wymagają czasu, czasem tyle czasu. Jednak możesz zacząć teraz, a także w końcu tam dotrzesz.

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Siem Reap, Kambodża: Przewodnik po planie budżetowym

Coron i Busuanga: Przewodnik po planie budżetowym

Prony The Python: Alburquerque, Bohol, Filipiny

Wyspa Danjugan, Negros Occidental: Plan budżetowy Przewodnik podróży

Masasa Beach i Anilao: przewodnik po podróży

Gdzie zostać w Stambule w Turcji

Podróż dla freelancerów: 5 ważnych wskazówek

5 przyjemnych atrakcji wewnętrznych w Metro Manila

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post