15 najlepszych rzeczy do zrobienia w Bar Harbor, Maine [ze zdjęciami]

Jest wiele rzeczy do zrobienia w Bar Harbor (ja) Maine dla poszukiwaczy przygód! Ponieważ to miasto znajduje się na Mount Desert Island, nie jest nieoczekiwane, aby zobaczyć wiele pięknych i spektakularnych widoków natury. Od plaż po góry zbliżenie się do natury nie jest trudne, gdy jesteś w Bar Harbor.

Wszystkie miejsca są malownicze, że nawet ludzie, którzy nie lubią fotografii, z przyjemnością zrobiliby tu wiele zdjęć! Miasto Bar Harbor na Zatoce Frenchmanman jest jedną z najpopularniejszych rzeczy do zrobienia w Maine. Powodem jest to, że jest to idealny punkt inscenizacji dla pobliskich atrakcji, takich jak Park Narodowy Acadia, Cadillac Mountain, The Cranberry Islands, Sand Beach i wiele więcej.

René Porter
Chociaż jest wiele zajęć i miejsc do odwiedzenia, zauważyliśmy 15 najlepszych rzeczy, które możesz zrobić w pięknym mieście Bar Harbor. Ta lista pomoże Ci rzucić okiem na to, co Bar Harbor ma dla swoich przyszłych gości!

Spis treści

Najlepsze rzeczy do zrobienia w Bar Harbor, (ja) Maine

1. Mount Desert Island
2. Park Narodowy Acadia
3. Ścieżka brzegowa
4. Land Bridge to Bar Island
5. Półwysep Schoodic
6. Wieś zielona
7. Atlantic Brewing Company
8. Teatr kryterium
9. Park Narodowy Eagle Lake Acadia
10. Muzeum Abbe
11. Jaja Rock Light
12. Agamont Park
13. Kościół św. Zbawiciela
14. Małe prezenty na wiosce
15. Mount Desert Island Farmers Markets
Rzeczy do zakończenia z 3 dniami w Bar Harbor, (Me) Maineday 1 w Bar Harbor, Maine
Dzień 2 w Bar Harbor, Maine
Dzień 3 w Bar Harbor, Maine

Często zadawane pytania dotyczące Bar Harbor

Najlepsze rzeczy do zrobienia w Bar Harbor, (ja) Maine

1. Mount Desert Island

Gibson Hurst ™
To największa wyspa u wybrzeży Maine. Dzięki pięknym plażom, zamiataniu klifów i gór, odwiedzający mogą zachwycić się wieloma zajęciami rekreacyjnymi i zabawnymi. Z wędrówkami, jazdy na rowerze i podążającym szlakami przyrody do pływania, żeglowania i kajakarstwa, nigdy nie zabraknie ci rzeczy do zrobienia w Bar Harbor w stanie Maine!

2. Park Narodowy Acadia

Zdjęcie Peter Rintels CC By-ND 2.0
To jest niezbędne wizytę, gdy jesteś w Bar Harbor, Maine! Szlaki, które są dość łatwe, co nawet początkujący mogą skorzystać z najlepszych czynności tutaj. Widok z góry Cadillac pozostawi ci podziw.

Sugerowana wycieczka: Opowiadana podróż autobusowa w Bar Harbor i Acadia National Park (klasyczny – 2,5 godziny)

3. Ścieżka brzegowa

Zdjęcie przez InaweofGod’s -Creation CC o 2.0
Miej piękny spacer wzdłuż wody na ścieżce brzegowej Bar Harbor. Nie wymaga tyle wysiłku, abyś mógł naprawdę zachwycić się pięknym widokiem oceanu. Obszar jest bardzo malowniczy, więc robienie zdjęć jest koniecznością.

4. Land Bridge to Bar Island

Wysoce zalecana podróż podczas przypływu. To tylko krótki spacer, więc ludzie w każdym wieku naprawdę się z tego zachwycają. Co więcej, spacerując wzdłuż skalistego mostu lądowego, ale można również wiosłować do wody i szukać skorup i pazurów homara. Zabawne doświadczenie dla rodzin, przyjaciół lub par.

5. Półwysep Schoodic

Zdjęcie Cathy Stanley-Erickson CC By-ND 2.0
Schoodic to półwysep w Down East Maine. Obszar ten jest mniej zatłoczony niż główna część Parku Narodowego Acadia, ale oferuje te same wspaniałe widoki. Więc jeśli chcesz rozkoszować się spokojnym wypadem w Bar Harbor w stanie Maine. Zalecane jest Półwysep Schoodic.

6. Wieś zielona

Zdjęcie LORI05871 CC
Odprężający się park położony w centrum Bar Harbor. Jest wiele ławek i widoków. Mają też koncerty w nocy w poniedziałki i czwartki. Wyjście tutaj jest dość łatwe, jeśli pochodzisz z Acadii, ponieważ wygodnie jest to tylko autobus!

7. Atlantic Brewing Company

Raj dla miłośników piwa i jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia w Maine! Oferują próbki klasycznych piw. Mają odmiany piw, które możesz wypróbować, ponieważ mają również wycieczkę degustacyjną, oprócz podróży samej browaru. To miejsce ma również dobrą konfigurację, dzięki czemu naprawdę zachwycasz się piciem lub jedzeniem tutaj.

8. Teatr kryterium

Ten historyczny teatr został zbudowany w 1932 roku i jest jedną z najbardziej historycznych rzeczy do zrobienia w Maine. Oferuje muzykę na żywo, taniec, komedię, teatr, filmy i inne wydarzenia. Jeśli zachwycisz się tego rodzaju rzeczy, nie należy przegapić tej historycznej atrakcji Bar Harbor. Podają także przekąski filmowe i piwa rzemieślnicze.

9. Park Narodowy Eagle Lake Acadia

Zdjęcie Lee Coursey CC przez 2.0
Ciesz się pięknym spacerem lub rowerem na tym szlaku. Podczas spaceru lub jazdy na rowerze możesz zatrzymać się, aby zrobić zdjęcia widoku. Więc jeśli chcesz doświadczyć dość trudnej, ale zabawnej przygody, udaj się do Parku Narodowego Eagle Lake.

10. Muzeum Abbe

To muzeum zostało stworzone, aby wprowadzić historię i kulturę rdzennych mieszkańców Maine, Wabanaki. Zaskoczyłyby cię eksponaty o plemieniu. Dostępny jest również sklep muzealny, w którym można kupić wyraźne prezenty i sztukę.

11. Jaja Rock Light

Zdjęcie autorstwa Navin75 CC BY-SA 2.0
Egg Rock Light toLatarnia morska, która została zbudowana w 1875 roku. Dzięki swojej wyraźnej strukturze naprawdę się wyróżnia. Światło skały jaj jest również widoczne z góry Cadillac. Ta latarnia morska w kształcie kwadratu jest obowiązkową wizytą Bar Harbor, Maine.

12. Agamont Park

Jeśli chcesz spędzić czas na odpoczynku w pięknym parku, Agamont Park jest miejscem dla Ciebie. Zapewnia wydarzenia na żywo, otwartą zieloną przestrzeń, szlaki i miejsca piknikowe. Ma mnóstwo ławek, więc jeśli chcesz uspokajające miejsce po długim męczącym dniu koncertowym, nie powinieneś przegapić Agamont Park.

13. Kościół św. Zbawiciela

Zdjęcie Tim Engleman CC By-SA 2.0
To historyczny kościół episkopalny. Ten piękny mały kościół ma wiele pięknych okien witracyjnych Tiffany. Kościół jest nadal aktywny i możesz odwiedzić wycieczkę, kult lub po prostu przez chwilę spokojnego czasu w dniu w Bar Harbor.

14. Małe prezenty na wiosce

Idealne miejsce na zakup prezentów lub pamiątki Bar Harbor i Maine. Nie tylko sprzedają fajne i interesujące rzeczy, ale są również tańsze w porównaniu z innymi sklepami. Wewnątrz możesz zobaczyć odmiany prezentów ze wszystkich grup wiekowych. Nie będziesz rozczarowany pójściem tam, aby kupić coś dla swojej rodziny, przyjaciół, partnera, a nawet dla siebie.

15. Mount Desert Island Farmers Markets

Na tym rynku można znaleźć warzywa, owoce, wszelkiego rodzaju konserwacje, chleb i wypieki, owoce morza, mięso, jajka, kozie ser, kwiaty, rośliny, rzemiosła z włókien, przygotowane produkty spożywcze. Są one uprawiane lokalnie i możesz być pewien, że są naprawdę świeże. Więc jeśli chcesz wypróbować produkty produkowane lokalnie z Maine, to na co czekasz?

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

8 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Dallas w Teksasie

7 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Baltimore, USA

7 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Filadelfii w Pensylwanii

25 rzeczy do zrobienia w San Francisco w Kalifornii

Przewodnik podróży po Ohio, USA – 10 najlepszych atrakcji, gdzie zjeść zjeść i gdzie się zatrzymać

Rzeczy do zakończenia 3 dni w Bar Harbor, (ja) Maine

Bob Shea
Dzień 1 w Bar Harbor, Maine

Mount Desert Island – zachwycaj się przez cały dzień wykonując wiele zajęć na Mount Desert Island. Twoja wizyta tutaj pierwszego dnia podróży do Maine będzie rozgrzewką dla wszystkich innych nadchodzących przygód, które czekają na Ciebie w ciągu najbliższych kilku dni w Maine!

Dzień 2 w Bar Harbor, Maine

Acadia National Park – ten obszar rekreacji wymaga tylko dość łatwej wędrówki, więc nawet początkujący z przyjemnością tu chodzić. Kiedy dotrzesz na szczyt Mount Cadillac, z pewnością poczujesz, że pójście tutaj jest tego warte!

Dzień 3 w Bar Harbor, Maine

Małe prezenty na wiosce – ostatniego dnia nie zapomnij o leczeniu siebie lub innych osób z łatwym prezentem z małych darów na wiosce. Tutaj można wybierać odmiany fajnych rzeczy. Kolejną dobrą rzeczą jest to, że są też tanie. Warto każdego grosza!

Często zadawane pytania dotyczące Bar Harbor

Jack Ward
1. Czy można bezpiecznie podróżować do Bar Harbor, (ja) Maine?

Jedyne niebezpieczeństwo, które moglibyśmy wymyślić w Bar Harbor, pochodzi ze środowiska. Chociaż jest to rzadkie, nadal lepiej jest zachować ostrożność, zwłaszcza podczas wędrówek, kajakarstwa lub innych zajęć na świeżym powietrzu. Jednak ogólnie Bar Harbor jest nadal jednym z najlepszych miejsc podróżujących w Maine.

2. Czy potrzebuję ubezpieczenia podróży dla Bar Harbor, (ja) Maine?

Gdziekolwiek pójdziesz, zawsze zalecane jest uzyskanie ubezpieczenia podróży. Nie dlatego, że Bar Harbour jest niebezpieczny, pomoże ci chronić podróż na wypadek, gdyby się wydarzyło coś złego.

3. Jak dostać się do Bar Harbor, (ja) Maine?

Lotnisko Bar Harbor (BHB) to najbliższe lotnisko do parku. Cape Air zapewnia loty do iz Bostonu przez cały rok, a Penair zapewnia również loty sezonowe do Bostonu.

Miej fantastyczną przygodę w Maine w USA!

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

O pisarzu

Cześć! Jestem Fatima. Moja pierwsza duża podróż była w 2016 roku w pięknym mieście Cebu. Potem zainteresowałem się podróżą. Teraz z przyjemnością uczę się języków i kultury innych krajów. Moim celem jest odwiedzanie co najmniej jednego kraju każdego roku i dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi poprzez pisanie lub blogowanie. Zobacz moją podróż, śledząc mnie na Instagramie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post