Dlaczego nadal pozostaję w hostelach, kiedy podróżuję

Ostatnia aktualizacja: 3/20/21 | 20 marca 2021 r. (Oryginalny post: 31.01.2019)

Ludzie są zawsze zszokowani, gdy odkrywają, że wciąż pozostaję w hostelach.

„Czy nie jesteś na to tak dobrze?”

„Dlaczego nadal miałbyś to zrobić?”

„Naprawdę nie zarabiasz pieniędzy? Czy nadal jesteś tak dobrze spłukany dla Airbnb? ”

„Jak w ogóle śpisz?”

A jeszcze bardziej szokujące dla ludzi jest to, że chociaż często pozostaję w osobistych przestrzeniach w hostelach, nadal pozostaję w akademikach!

Dlaczego robię to sobie? Dlaczego nadal pozostaję w hostelach? Zwykle mam wiele punktów hotelowych z hakowania podróży. Dlaczego nie zostanę w ładnych hotelach?

Cóż, trzy powody:

1. Jestem tani. Nie możesz uczyć starego psa nowych sztuczek. Zacząłem – i pozostałem – podróżnik planu budżetowego, ponieważ po prostu nie lubię wydawać pieniędzy.

Zwłaszcza w przestrzeniach, w którym będę tylko przez kilka godzin.

Patrzę na koszty hoteli, a także osobiste przestrzenie, a także myślę: „Cóż, akademika kosztuje tylko 10 USD, więc dlaczego nie?!”

To prawda, że ​​często żałuję tej decyzji, ponieważ nie dostaję również świetnego wieczoru odpoczynku, ale pieniądze to pieniądze – a hostele są tanie!

2. Dostarczają mi informacji o tym, co robią zarówno podróżnicy budżetowi, jak i plecaków. (Najpierw przybyli plecakowie, a potem wszyscy inni, lubię powiedzieć.) Backpackers, a także personel hostelu rozumieją, gdzie odkryć rzeczy do zrobienia przy ograniczonym budżecie. Mają wiele hacków, a także są świetnym źródłem informacji, a także zasobów, o których mogę nie rozumiem.

Mogę odkryć nowe aplikacje, zdobyć gorące wskazówki, a także znaleźć lokalizacje lub zdarzenia do sprawdzenia. Rozumieją najlepsze rynki, niedrogie lokalizacje do jedzenia, a także docelowe miejsca.

Hostele są tam, gdzie otrzymuję informacje, które mogę wykorzystać, aby odblokować sekret dokładnie, jak zobaczyć miejsce docelowe w ograniczonym budżecie. Są moim źródłem wzorców podróży, a także wskazówek informacyjnych.

W rzeczywistości uważam, że hostele, ich pracownicy, a także tłum turystów są niewykorzystanym zasobem – niezależnie od wieku lub stylu podróży. Nie dostajesz podróżnych wskazówek w barze hotelowym metodą, którą wykonujesz hostel. Tak więc, jeśli szukasz informacji – gorąca nowa atrakcja, świetna regionalna wycieczka, nowe restauracje, doskonały bar do nurkowania, porady dotyczące tańszego – idź do hostelu.

Większość hosteli ma bary lub kawiarnie dostępne publicznie do określonej godziny. zadowolić niektórych plecaków. Zaprzyjaźnij się. Odkryj coś nowego!

Ponadto, nawet jeśli nie przebywasz w hostelu, nadal możesz wejść do środka, a także zadawać pytania personalne. Wystawiają więcej pytań dotyczących „unikalnych, dziwnych, jak i lokalnych” rzeczy do zrobienia niż Hold Airbnb lub hotel Concierge. Skorzystaj z ich wglądu!

3. Podoba mi się społeczna atmosfera hosteli. Podczas gdy hotele oferują znacznie lepszy sen, są również nudne. Oprócz, podczas gdy Airbnbs są przyzwoitym środkiem, rosły w kosztach przez lata (i przyczyniają się do przewagi po drodze).

Z drugiej strony hostele są pełne przyjaznych podróżników. Mogę zmieniać wskazówki, prowadzić kilka rozmów, zdobyć kumpli podróżnych, a także ogólnie towarzysko. Są idealne, jeśli chcę odkryć ludzi, którzy do mnie dołączyli, gdy uderzam w muzeum, bar, a także cokolwiek pomiędzy

Hostele są po prostu zabawne. Tęsknię za nimi, kiedy nie zostaję na nich.

Zwykle trwa bar, wydarzenia, zajęcia, ludzie spędzający czas, stół bilardowy – istnieją wiele metod łączenia się z innymi podróżnikami w hostelu.

Typowe obszary są przeznaczone dla ludzi do interakcji. Nawet jeśli nie szukam ragera, nadal miło jest iść, chwycić piwo, a także porozmawiać z ludźmi.

Jak mogę to opuścić? To metoda znacznie lepsza niż oglądanie Netflix!

Oczywiście są dni, w których wymagam nadrażenia zaległości w pracy lub po prostu chcę się zrelaksować po kilku gorączkowych dniach spotkań towarzyskich. Na te okazje mogę dostać Airbnb lub hotel. Jednak dla siebie? Hostele są moim ulubionym.

Być może obecnie nie jestem najbardziej hardkorowym „budżetem” podróżnikiem, jednak nigdy nie widzę, że nie zostałem w hostelach przynajmniej częścią moich podróży.

Dla mnie są w domu. Powinieneś też je stworzyć.

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej nauczy Cię dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć więcej, a także zacznij go czytać już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: wskazówki logistyczne oraz sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że nie ma żadnego kamienia.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz tak pozostaćJa inna niż hostel, używaj Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ochrona ubezpieczeniowa podróżna ochroni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To kompleksowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post