Sceny z Anglii Lake District

KADE Kate składają się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Jeśli jesteś wieloletnim czytelnikiem, możesz pamiętać o moim doświadczeniu w Chester w północno -zachodniej Anglii. Chociaż Chester był trudną lokalizacją online jako osoby z zewnątrz, a także szczególnie Amerykanin, uwielbiałem sprawdzać region, lokalizację, którą wiele osób przeoczyło.

W Manchesterze i Liverpoolu miało miejsce miasta, a także znalezienie uroczych pubów w przypadkowych miastach wokół tego miejsca. Podobały mi się posiadłości, a także dwory w sądzie na wsi Cheshire. Poza tym fascynowałem się tym, jak sceneria zmieniła się szybko, gdy przeszedłeś z północno-zachodniej Anglii w bliską północną Walię lub odwrotnie.

Ale w tym roku nigdy nie dotarłem do Dystryktu Lake: Duma Northwest Anglia i radości. Wszyscy w Chester wydawali się cenić dystrykt Lake, a także regularnie widzą. Woskują poetyckie o scenerii, a także naturze, spacerach, a także największych górach w Anglii.

Byłem więc podekscytowany, gdy odkryłem, że plan podróży dla mojej podróży do ginu #Greatbritishspirrit zabierze mnie na koniec do dzielnicy jeziornej, choć dość krótko.

Dla tych z was, którzy są tutaj od dawna, rozumiesz, że nie komponuję autorytatywnie na tematy, których nie rozumiem dobrze. Nie lubię, kiedy inni to robią, więc sam tego nie robię. Być może zauważyłeś, że wiele moich szczegółowych artykułów dotyczy miast takich jak Paryż, a także Bangkok, a także regiony takie jak Emilia-Romagna-miejsca, które dobrze rozumiem.

Z tego powodu nie zamierzam składać autorytatywnego przewodnika po dystrykcie Lake. Powiem ci, że podczas mojej szybkiej wizyty odkryłem, że dystrykt Lake jest wyjątkowo malowniczy. Pomiędzy tym See, a także tym, co odkryłem podczas życia w Chester, uważam, że jest to piękny region, w którym znacznie więcej ludzi chciałoby sprawdzić, czy rozumieją o tym wiele więcej.

Uważam, że północno -zachodnia Anglia jest niezwykle niedoceniana – podobnie jak ogólnie Północna Anglia. Po tym, jak zobaczysz te zdjęcia z dystryktu Lake, uważam, że się zgodzisz.

O dzielnicy jezior

Dystrykt Lake jest największym parkiem narodowym w Anglii. Odkryjesz to w regionie Cumbria w północno -zachodniej Anglii, nie daleko od granicy ze szkocką.

Przede wszystkim upewnij się, że otrzymujesz nazwę idealną – nazywa się to District Lake, dodatkowo jeziora, jednak nigdy nie Lakes District.

Chociaż widzisz, że mapy obszarowe są usiane niebieskimi plamami, technicznie jest tylko jedno jezioro w dystrykcie jeziora – jezioro Bassenthwaite. Inne to po prostu „sceres” lub „tarn” lub „wody”. Największy jest Windermere.

Beatrix Potter spędziła większość swojego życia w dzisiejszej dzielnicy Lake, a także ustawiła tam wiele swoich książek. Kiedy zmarła, pozostawiła prawie całą swoją tonę pieniędzy National Trust, a część jej przekazanej ziemi była dzielnica Lake, która została wyznaczona jako park narodowy w 1951 r., Osiem lat po jej śmierci.

Możesz szybko wyobrazić sobie Petera Rabbita, a także Benjamina Bunny’ego bopiącego wokół tych krajobrazów!

Jeziora gorzelnia

Moim głównym powodem, aby zobaczyć dzielnicę jeziora, było sprawdzenie zupełnie nowej gorzelni jezior. Oprócz whisky destylują gin, a także mają szereg smacznych wyborów do próbkowania.

Uważam, że destylarnia jest najlepszym dodatkiem do dystryktu Lake – w regionie, w którym zajęcia zewnętrzne zajmują centralne miejsce, pomimo tego, jak często pada deszcz, wspaniale jest mieć relaksującą aktywność wewnętrzną.

Podobało mi się dokładnie, jak nowa była gorzelnia – można powiedzieć, że wydają dużo pieniędzy, aby wyglądało to zarówno rozbijające, jak i nowoczesne. Nawet w przestrzeniach destylacyjnych (których nie mogłem sfotografować) metalowe platformy są całkowicie wycięte w celu zakrzywiania zdjęć. Zwróciłem to uwagę właścicielowi, a także promieniował dumą, którą zauważyłem.

Ashness Bridge

Jedną z najczęściej sfotografowanych lokalizacji w dystrykcie Lake jest Ashness Bridge, standardowy kamienny most nie jest tak daleko od centrum Keswick.

Ale nawet znacznie lepsza była perspektywa z widokiem na pobijną wodę. Ta bitowa wyspa w oddali jest wyspa św. Herberta.

Gdy szedłem z lasem, wierzyłem, że będzie to rodzaj miejsca, w którym wampiry Zmierzchu wyczyściłyby się na kilka lat, dopóki ludzie nie zaobserwowali, że się nie starzeją.

(Nie przewracaj się na mnie! Sprawdziłem książki z ciekawości, a także teraz, jak sądzę, ilekroć idę do pochmurnego, deszczowego miejsca.)

Zachód słońca w Castlerigg Stone Circle

Najlepszą częścią mojej podróży było łapanie zachodu słońca w Castlerigg Stone Circle. Castlerigg może nie być tak popularny jak Stonehenge, jednak jest starszy, mniej turystyczny, a także prawdopodobnie o wiele bardziej imponujący. Archeolodzy wierzą w to wnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post