2016: Rok oceny

Minął jeszcze jeden pełny sezon podróży w drodze na wycieczki dla gospodarstw domowych, a także czas pokazać nasze przygody, ścieżki, które podróżowaliśmy .

Tym razem w zeszłym roku wyznaczyłem cel, aby opublikować od ośmiu do dziesięciu nowych historii co miesiąc na czas roku. Z przyjemnością stwierdzam, że ten wpis spełnia, że ​​narzucone przez siebie zaangażowanie, a także proces, który poradziłem sobie na wiele naszych światowych podróży oprócz zwiększenia materiału dla reszty kraju. W przypadku 100. rocznicy naszych parków narodowych wyprodukowałem lokalizację materiałów parków narodowych, a także oferowałem ogólne zalecenia dotyczące planowania podróży, aby wybrać się na własną legendarną podróż.

Wielka część naszej podróży w tym roku koncentrowała się na sprawdzeniu naszego nowego domu określonego (Oregon) z podróżami do Waszyngtonu, a także w Kalifornii. W maju podróżowałem z Idaho, Wyoming, a także z Południowej Dakoty, pozostając w hotelach Americinn w ramach kampanii #inntowin. To doświadczenie zaprowadziło mnie z Parkiem Narodowym Yellowstone, Craters of the Moon National Monument, a także Preserve, Grant Teton National Park, a także (moje ulubione) Hot Springs w Thermopolis.

Oprócz tej strony podróży nadal przesyłam wiele drukowanych, a także w internetowych opowieściach dla grupowych mediów wycieczkowych, napisałem zabawny artykuł dla podróży Oregon, a także zasugerowałem 48-godzinny plan podróży w Eugene w stanie Oregon na Roadtrippers.com ( Zobacz całą listę bezwstydnej autopromocji na juliehenning.com). We wrześniu po raz pierwszy poszedłem na seminarium Vemex, a także mam nadzieję, że w Europie odkryję się w Europie w ciągu najbliższych kilku lat. Jeśli planujesz udać się do TBEX w Hunstville w Alabamie, spójrz na mnie!

W 2017 roku mój plan polega na skomponowaniu o wiele więcej historii opartych na trasach koncentrujących się na tym, co sądzą o „drogach turystycznych”. Uwierz California 1 Highway Discovery Route lub co robić między Ashville a Nashville. Chcielibyśmy wrócić do Nowej Anglii (wskazówka: skontaktuj się z nami) oprócz stanów południowo -wschodnich (największe na świecie pistacjowe lub popiersie!). Będę również przedstawiać kilku moich preferowanych mentorów; Olśniewające pisarze z milionami mil przejechali między działką.

Czy jest coś pewnego, że chciałbyś sprawdzić na Roadtripsforfamilies.com? Proszę wysłać nam e -mail lub zostaw komentarz poniżej.

W przeciwnym razie zachwycone utwory, a także zachwycone Nowy Rok!

Związane z

Top 10: Najlepsze strony internetowe podróży drogowymi jest nad nami, a także wiele osób korzysta z podróży internetowych, a także blogów do planowania wakacji w lecie. Chociaż robimy nasze najlepsze, aby zasugerować szerokie miejsce przyjaznych dla rodziny miejsc, restauracji, parków, festiwali, a także zakwaterowania, rozumiemy wiele innych stron internetowych, które mają dokładnie ten sam cel. W rzeczywistości my…
27 maja 2016 r. „Top 10”

Jak sprawdzić amerykańskie parki narodowe: solidne rekomendacje z doświadczonych blogerów z podróży domowej, jeśli planujesz udać się do jednego z parków narodowych rozrzuconych po USA, Samoa American Samoa lub na Wyspach Dziewiczy Jeśli twój park (y) znajduje się na liście. Napisane przez kilku najbardziej doświadczonych pisarzy blogów podróżniczych, a także dziennikarzy z…
3 lipca 2015 r. „Parki narodowe”

Post gościnny: Top 5 domowych podróży na drodze do wakacyjnego miejsca, który nie złamie banku? Poprosiliśmy Dana Weismana z Flipkey.com, wiodącej witryny z wynajmem świątecznych, o przekazanie nam zaleceń dotyczących miejsc docelowych, które są godne podróży, fantastyczne dla gospodarstw domowych, a także zabawy.
13 lipca 2011 r. W „zakwaterowaniu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post