Notatki z mojej podróży

hej wszyscy,

Minęły dwa tygodnie, odkąd wpadłem w łóżko w Austin. Lubiłem wykorzystać czas, aby nadrobić zaległości na życiowe rzeczy, czytać i spać.

Można by pomyśleć, że po prawie trzech miesiącach jazdy po USA miałbym wiele historii podróży do podzielenia się.

Ale podróże podczas Covid oznaczały, że byłem sam bardziej niż chciałbym, a co spędziłem również prawie trzy tygodnie w domu moich rodziców, w rzeczywistości nie ma wiele do podzielenia się. & N …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który daje czytelnikom takiego jak Ty dostęp do bonusowych postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne zniżki na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, dostajesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomagasz nam tworzyć dogłębne treści podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych niesamowitych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post