3 „Not To Miss” postoje w Olympic National Park

Olimpijski Park Narodowy obejmuje prawie milion akrów – plac zabaw na zewnątrz umiarkowanych dolin lasów deszczowych, alpejskich łąk i sześćdziesięciu mil niezabudowanej wybrzeża dzikiej przyrody. Zeszłej wiosny spędziliśmy pełny tydzień na wycieczce obwodowej wokół Olympic Penninsula w Waszyngtonie, przechodząc do obozu i wędrując po wnętrzu Olimpijskiego Parku Narodowego. Odkrywanie regionu w wolniejszym tempie dało nam przerwy, aby w pełni zbadać te trzy „nie przegapić” przystanków podczas własnej podróży.

Jezioro Quinault

Jadąc 101 z Aberdeen i południowo -zachodniego rogu półwyspu olimpijskiego, naszym pierwszym przystankiem było jezioro Quinault. Dom Lake Quinault Lodge z dobrą plażą i dokiem (wypożyczalnia łodzi są dostępne tutaj, jeśli chcesz wyjść na wodę).

Lake Quinault Lodge Beach

Zatrzymaliśmy się na kempingu Willaby, prawdopodobnie najpiękniejszym i spokojnym miejscem, jakie kiedykolwiek rozbiliśmy namiot na noc. Porozmawiaj z Park Rangers w Small Visitor Center, aby uzyskać wskazówki dotyczące szlaków turystycznych (zachwyceliśmy w pętli Falls Creek). Tuż za drogi znajduje się niewielkie muzeum i sklep ogólny od znaków kierujących odwiedzających do rekordu świata Sitka Spruce Tree, ważący obwód 58 stóp, 11 cali o średnicy 18 stóp, 9 cali i 191 stóp wysokości.

Największy świerk sitka na świecie

Sol Duc Hot Springs

Po dwóch dniach zwiedzania widelców i LA Push oraz wędrówki do sugestii Cape Flattery, odwróciliśmy się na wschód i z powrotem do wnętrza parku na obóz w pobliżu niechlujących wód gorących źródeł Sol Duc. Podobnie jak jezioro Quinault, jest tu loża, a także rustykalne kabiny (zarezerwuj je w rozwoju podróży). Zdecydowaliśmy się na obóz; Zwracając uwagę na brązowe pojemniki do przechowywania żywności (trzymaliśmy wszystko w samochodzie i zapewniliśmy również wyznaczone odpływy do naszych ścieków). Planowaną atrakcją tego miejsca docelowego było zakup dnia do gorących basenów w Sol Duc Hot Spring Resort. Day Pass zapewnia wstęp do trzech różnych basenów temperaturowych, a także do szatni.

Sol Duc Hotspring Pools

Przed opuszczeniem tego obszaru zaangażowaliśmy się na wędrówkę o długości 0,8 mili (1,6 mili) do Sol Duc Falls. W zależności od przepływu wody upadki spadają wodę w odległość 48 stóp w czterech różnych kanałach. Znośnik, omszał zielony krajobraz stanowi malownicze tło fotograficzne, dzięki czemu jest to jedna z znacznie bardziej popularnych wędrówek w parku.

Sol Duc Falls

Huragan grzbiet

W sercu górzystego terenu parku goście przybywają do grzbietu Hurricane, aby uzyskać spektakularne widoki, a także wędrówki, narciarstwo i snowboard. Pogoda była nieco zachmurzona podczas naszej wizyty; Chmury zablokowały wiele pików, w tym 7980 stóp górnej części Mount Olympus. Jednak na wysokości 5242 stóp jazda do grzbietu huraganu nie jest dla osób o słabym sercu. Pamiętaj, aby zatrzymać się zarówno w Olympic National Park Visitor Center, jak i Hurricane Ridge National Park Visitor Center, ponieważ oba oferują odrębne i bezpłatne informacje o parku, pokazy muzealne i pamiątkowe/prezenty.

Z widokiem na grzbiet Hurricane

W Hurricane Ridge Visitor Center znaleziono czas na znalezienie małego teatru wewnętrznego i obejrzenie krótkiego filmu interpretacyjnego, który omawia wiele geografii oraz kulturowej i rdzennej historii olimpijskiej Penninsula. Pamiętaj, że siedemnaście mil jazdy do tej lokalizacji jest otwarta tylko w ograniczonych dniach w sezonie zimowym (i prawdopodobnie będziesz zobowiązany do noszenia łańcuchów śniegu w pojeździe).

Hurricane Ridge Visitor Center

Szczęśliwe szlaki!

Związane z

Twilight Road Trip: Iding to Forks i La Pushas niechęć, ponieważ jestem teraz przyznawany, seria książek o zmierzchu Stephenie Meyer nieco wpłynęła na naszą decyzję o przeprowadzce na północny zachód Pacyfiku z środkowego zachodu w 2015 roku. Sceny z Waszyngtonu z oryginalnego filmu Zmierzch 2008 z udziałem Roberta Pattinsona (Edward), Kristen…
20 lipca 2018 r. „Epicka podróży”

Jak odkryć amerykańskie parki narodowe: solidne wskazówki z doświadczonych blogerów rodzinnych, jeśli planujesz odwiedzić jeden z parków narodowych rozproszonych po USA, Samoa Amerykańskie lub Wyspy Dziewicze, poświęć chwilę na zeskanowanie tej listy i sprawdzenie, czy twój park ( s) jest na liście. Napisane przez niektórych z najbardziej doświadczonych blogerów rodzinnych i dziennikarzy z…
3 lipca 2015 r. „Parki narodowe”

Gdzie odłączyć dzieci, które według Kaiser Family Foundation, dzieci spędzają teraz 53 godziny tygodniowo przed telewizorem, komputerem, ręcznie trzymaną konsolą gier wideo, telefonem komórkowym, iPadem… i czasami wielu urządzeń jednocześnie. Kiedy zastanawiasz się, co skończyć z ostatnimi tygodniami lata, zapytaliśmy ekspertów…
5 sierpnia 2011 w „Goście”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post