4 Funkcje, które sprawiają, że Traveloka plan planu budżetowego Traveller jest najlepszym dobrym przyjacielem

Jako podróżnicy z planu budżetowego, polegamy na wielu aplikacjach, a także na stronach internetowych, aby odkryć doskonałe oferty, a także upewnić się, że otrzymamy wartość naszych pieniędzy. Przed dokonaniem rezerwacji upewniamy się, że porównaliśmy stawki z innymi linią lotniczą, hoteli, organizatorami wycieczek lub w internetowych biurach turystycznych. To był ważny, nieuzbrojony krok w naszym procesie planowania podróży.

Ta publikacja jest przekazywana przez Traveloka. Zgodziliśmy się zostać ambasadorami Traveloka, ponieważ naprawdę podoba nam się ich aplikacja. Poza tym podoba nam się ich aplikacja, ponieważ jest ona pełna funkcji, które udowodniliśmy, że przydatne w naszych rytuałach przed podróżą i czasem ponownie. Kilka z nich jest genialnych, rzeczy, których chcieliśmy, dopóki Traveloka wreszcie się nie udało. Niektóre są po prostu prostymi akcentami, jednak mają ogromny wpływ na ułatwienie całego procesu planowania podróży. Oto pięć z nich.

Pobierz aplikację Traveloka tutaj

Co jest objęte tym przewodnikiem?

1. Cena końcowa
2. Najlepszy wyszukiwarka kosztów
3. Ostrzeżenia o kosztach
4. Kilka opcji spłaty
Bonus: obsługa klienta 24/7
Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

1. Cena końcowa

Jedna z rzeczy, które gardzę podczas planowania podróży, jest zaskoczenie. Niespodzianki są świetne, jeśli mówimy o uroczystości, jednak nie, gdy budżeujemy na wycieczkę. Oprócz jednego z moich największych zwierzaków w Internecie w internetowych firmach turystycznych ukrywa dodatkowe opłaty w głębszych warstwach podróży rezerwacyjnej. Wiesz, to wtedy, gdy widzisz niedrogi hotel, podobnie jak jego opublikowana stawka, zdecyduj się zarezerwować, a także tylko po wejściu na następną stronę – * Zaskoczenie, niespodzianka * – koszt jest znacznie wyższy. Najwyraźniej muszą jeszcze dodać podatki, opłaty za usługi, a także opłaty administracyjne.

Nagle hotel nie jest tak przystępny, jak wierzyłeś zaledwie minutę temu.

Możesz wierzyć, że to nie jest wielka sprawa. To nie było dla mnie na początku. Jednak kilka lat temu, kiedy zacząłem planować znacznie dłuższą wycieczkę, dla której musiałem zarezerwować kilka hoteli, te pozornie nieistotne zarzuty, dopóki nie były już nieistotne.

Dokładnie tak samo stało się, jeśli rezerwujesz droższy hotel lub kurort. Kiedy postanowiłem wystrzelić ośrodek po raz pierwszy w moim życiu – na Malediwach – opublikowane stawki są równie daleko od prawdziwych cen. Te ukryte opłaty są znaczne, a także będą niezwykle praktyczne, jeśli zobaczysz ich prawdziwy koszt z góry.

Traveloka tak nie jest. Dzięki Traveloka to, co widzisz, jest tym, co dostajesz. Koszt, który widzisz na stronie pierwszej, to ostateczna cena. Nie zbierają również opłaty za przetwarzanie ani opłat administratora za kartę historii kredytowej, a także transakcje kart debetowych. (Jeśli jednak za pośrednictwem innych kanałów spłaty innych firm obowiązują jednak opłaty handlowe.) Nie wymagasz zaniepokojenia, że ​​zostaniesz oszukany.

Możliwość od razu zobaczenie ostatecznego kosztów sprawia, że ​​planowanie, a także budżetowanie znacznie szybciej i łatwiejsze, dlatego korzystaliśmy z Traveloka nie tylko do naprawdę rezerwacji lotów lub hoteli, ale także po prostu skanowania lub porównywania cen. To, co widzisz, to to, co dostajesz, a także nie wymaga, aby iść z kilkoma stronami więcej, aby zobaczyć, jaki jest prawdziwy koszt.

2. Najlepszy wyszukiwarka kosztów

Podczas wyszukiwania lotów najlepsza wyszukiwarka kosztów Traveloka pozwala niezwłocznie zobaczyć najniższe taryfy w formacie kalendarza. Jest to idealne dla łowców okazji, którzy rozumieją cel, do którego chcą latać, jednak nie mają ustalonych dat podróży.

Niektóre linie lotnicze, takie jak Jetstar, a także PAL, wykorzystują ten rodzaj wyświetlacza. Jednak to, co sprawia, że ​​ta Traveloka Funkcjonuje znacznie bardziej fascynującą, jest to, że nie przegląda tylko jednej linii lotniczej. Zagrzeje wszystkich linii lotniczych w ich sieci, a także pokazuje najtańsze bilety od wszystkich.

Jak go wykorzystać: wystarczy pobrać aplikację, a także kiedy nadszedł czas, aby wybrać datę wyjazdu, po prostu włącz przełącznik „Znajdź najniższe koszty” na dolnym pasku.

3. Ostrzeżenia o kosztach

Powiedziałem to wiele razy: to moja ulubiona funkcja aplikacji Traveloka. Jest doskonały dla tych, którzy zawsze tęsknią za sprzedażą siedzeń Airlines!

Ostrzeżenia o kosztach Traveloka pozwalają na powiadomienie o swoim telefonie, gdy koszt określonych lotów, na którą patrzysz, spadnie lub trafią do sprzedaży! To nie jest losowe. You will have to set the parameters in advance so the app understands what to alert you of. Na przykład, jeśli planujesz zobaczyć Boracay, po prostu przejdź do tej konkretnej ścieżki, a także ograniczenia planu budżetowego w aplikacji, a także gdy są loty, które je pasują, otrzymasz powiadomienia. Technologia!

Oto dokładnie, jak to zrobić:

STEP 1. On your Traveloka app, tap on cost ALERTS. step 2. go into the path you want to monitor.
STEP 3. go into your travel dates as well as budget.STEP 4. That’s it! You’ve just set up cost alerts for that route!
4. several repayment Options

Many airlines leave clients without any optionJeśli chodzi o płatność internetową. Zwykle jest tylko jeden sposób: karty historii kredytowej.

Ale nie wszyscy mają kartę historii kredytowej, a także tych, które posiadają, nie zawsze mają wysokie limity historii kredytowej. Na szczęście jest obejście. Jeśli zarezerwujesz loty (lub hotele) z Traveloką, dostarczasz znacznie szerszy zestaw opcji spłaty. Możesz wybrać rozstrzygnięcie transferu banku internetowego, przez PayPal lub bez recepty w oddziałach Cebuana Lhuillier lub 7-Eleven. Jednak ledwo zarysowaliśmy tutaj powierzchnię. Istnieje wiele innych wyborów, a także możesz wybrać najbardziej praktyczne dla Ciebie.

Więcej informacji tutaj: Dokładnie jak zapłacić za pośrednictwem Traveloka

Bonus: obsługa klienta 24/7

W przypadku, gdy wymagasz czegoś zmienionego lub po prostu masz pytania, możesz szybko z nimi skontaktować 24/7. Wystarczy zadzwoń do 246-9057 lub porozmawiaj z przyjaznym agentem z czatem online.

Ujawnienie: Bad Traveller jest ambasadorem Traveloka.

2️⃣arz⃣1️⃣8️⃣ • 4️⃣ • 2️⃣1️⃣

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

10 wskazówek dla pracowników w pełnym wymiarze godzin: dokładnie jak podróżować, i mądrzejszy

Podróż dla freelancerów: 5 ważnych wskazówek

Jak zarezerwować bezpłatne transfery terminalu lotniczego z Kiwitaxi

8 wskazówek poufnych: dokładnie jak skutecznie zarezerwować loty taryfowe Piso

7 prostych rzeczy, które mogą uratować ci życie podczas podróży

Jak pakować się na różne miejsca kempingowe

Airasia Promo & Piso Fare: Dokładnie jak skutecznie rezerwować

Cebu Pacific Promo & Piso Fare: Dokładnie jak udało się zarezerwować

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post