48 godzin w Orange, NSW – nasz przewodnik Whirlwind

Orange, NSW jest jednym z tych wiejskich miast, które naprawdę mają warstwy. W rzeczywistości powinien być prawdopodobnie nazywany cebulą. Ale jeśli nie masz czasu na zbadanie wszystkich warstw (lub musi to być „segmenty”?) Orange, oto nasz 48-godzinny przewodnik po Orange, aby spłynąć sokami.

48 godzin nigdy nie jest wystarczająco dużo czasu, aby poznać cel. Prawie czas, aby zebrać bagaż z samolotu.

Jeśli jednak to wszystko, co masz, to te 2 dni mogą stworzyć migawkę dla przyszłego odniesienia i uzyskać całkiem niezłą próbkę tego, jak tam jest życie.

Byliśmy już kilka razy w Orange i każde z nich sprawdziliśmy coś nowego w tym. Nowa winnica, nowy bar lub restauracja, nowy park lub kawiarnia; Orange naprawdę ma tyle do zaoferowania.

Gdzie zostać w Orange

Do niedawna opcje pozostania w Orange były nieco ograniczone. Jednak wraz z nadejściem Airbnb opcje są szersze. Przed cokolwiek innego sprawdzisz, co jest dostępne na Airbnb.

Jeśli jednak szukasz bardziej hotelowego doświadczenia, oto co wiemy:

Central Caleula Lodge

To miejsce zostało niedawno odnowione, a wyniki są dobre. Pokoje są przestronne, czyste i wygodne, obsługa jest dobra, a nawet jest trochę bar/restauracja, jeśli chcesz zjeść śniadanie.

Plus najważniejszy bezpłatny Wi-Fi!

De Russie Suites

De Russie od dawna jest najwyższym wyborem Orange w zakresie zakwaterowania z chwaleniem się prawem do bycia jedynym samodzielnym mieszkaniem lub hotelem mieszkalnym w Orange.

Jeszcze tu nie zostaliśmy, ale zapewniamy, że ma wysoki standard, z 25 apartamentami w stylu toskańskim.

Puby

Istnieje również wiele pubów w Orange. wiele z nich. Wiele z nich oferuje dobre opcje z przystępną ceną dla miejsca, w którym można również położyć głowę.

Nasz przewodnik po 48 godzinach w Orange, NSW

Dzień 1

Przyjdź do pomarańczowego i usuń.

Obiad i napoje w Percy’s Bar and Kitchen

Dzień 2

Śniadanie w Incredible Agrestic Grocer i zjedz lunch na piknikowy lunch w winach Printhie.

Orange Winery Tour

1st Winery: Bloodwood.

Z agrestic Grocer kontynuuj autostradą Mitchell (A32) około 3 km i skręć w lewo na Griffin Rd. Podjazd Bloodwood znajduje się po lewej stronie.

2. winnica i lunch: Printhie

Po powrocie na autostradę Mitchell jedź około 25 km w kierunku Molong.

Skręć w lewo na Yuranigh Rd. Printhie będzie po lewej stronie około 5 km w dół drogi.

Próbując wielokrotnie nagradzanego błyszczącego tutaj lub ich wyjątkowego MCC Shiraz, możesz usiąść na stołach piknikowych i czerpać przyjemność z lunchu, który przyniosłeś ze sobą z agresticznego sklepu spożywczego.

3. winnica: Philip Shaw

Najdłuższa część jazdy, oczyść na 45 -minutową podróż przez pomarańczową wieś.

Kontynuuj wzdłuż Yuanigh Road, która staje się Rutherford Road.

Skręć w lewo na Peabody Road, a następnie ponownie do eskorty z powrotem w kierunku Orange.

Gdy wrócisz do miasta, skieruj się idealnie w Down Woodward Road, w lewo na Lysterfield Road, a Philip Shaw będzie po lewej stronie.

Bonusowa winnica: jeśli nadal chcesz jechać nieco dalej, absolutnie wyjeżdżaj z miasta i idź Pinnacle Road do Colmar Estate – jednej z najwyższych winnic w regionie.

Ostatnia winnica: patyna

Jedna z najładniejszych drzwi do piwnicy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, Patina jest także domem winiarza i absolutnego gent, Geralda Naefa.

20 minut od Colmar i zaledwie 15 od Philipa Shawa, Patina jest dobra do ukończenia. I to jest tylko na drodze z Orange Town Center.

Wróć do miasta po przekąskę lub drzemkę.

Jeśli chcesz trochę więcej odkryć wina pomarańczowego, przejdź do fermentacji. To sklep z białym winem w mieście, który działa jako drzwi do piwnicy do wszystkich tych winnic, które ich nie mają.

Możesz dostać białe wino przy butelce lub kieliszku, a degustacje są również zabawne.

Obiad:

Bank Unii

To miejsce jest zawsze dobrym pomysłem – i potrzeba zameldowania się w Orange. Może być trochę zajęty, więc warto zarezerwować.

Alternatywnie, jeśli chcesz czegoś bardziej wyjątkowego, Lolli Redini to restauracja z Hatted oferującą jedzenie o bardzo wysokim kaliber, białe wino i obsługę.

Dzień 3

Śniadanie w Good Eddie Cafe

Eksploruj miasto pieszo

Przekąska lub brunch w Racine Bakery

Wyjdź do domu.

Dla niezwykłej, ale wysoce sugerowanej alternatywy dla Racine, spróbuj zdobyć miejsce w starym klasztorze na niedzielne brunch.

Oczywiście jest to tylko sugerowany plan podróży dla pomarańczowej – i jest wiele więcej rzeczy, które możesz zrobić tutaj… ale to będziemy robić następnym razem!

Co zwykle robisz, jeśli wyjedziesz na weekend? Czy masz jakieś wskazówki dotyczące sprawdzania pomarańczowego, o których nie wspominaliśmy? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Mrs Romance za pomocą kamery Olympus OM-D E-M10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2016: Rok oceny2016: Rok oceny

Minął jeszcze jeden pełny sezon podróży w drodze na wycieczki dla gospodarstw domowych, a także czas pokazać nasze przygody, ścieżki, które podróżowaliśmy . Tym razem w zeszłym roku wyznaczyłem cel,