Fairytale Road Trip: Ithaca do Cornwall

Próbujesz znaleźć trochę magii? Ta domowa wycieczka prowadzi Cię z bajkowymi ustawieniami, a także fantastycznymi lokalizacjami z Ithaca w Nowym Jorku, w sercu Finger Lakes, do malowniczej Kornwalii, Ontario, nad rzeką St. Lawrence.

To tylko czterogodzinna jazda (o wiele bardziej wykonalna niż 40-godzinna wycieczka między ich imienami w Grecji i Anglii), jednak chcesz umożliwić dłużej. Spędź kilka dni w Ithaca, na całodniową drogę potknięcia się między nimi, a także wyłóż weekend w Kornwalii.

Ruiny św. Raphaela są narodowym historycznym miejscem poza Kornwalią.

Ithaca, Nowy Jork

Wodospady, ogrody, a także gorges – nie lepiej jest w bajkowej atrakcyjności niż Ithaca. W okolicy jest ponad 150 kaskad. Niektóre, podobnie jak Ithaca Falls, są tylko krokami od centrum miasta z poziomą prostą dla wszystkich grup wiekowych.

Oszczędzaj przynajmniej pewnego dnia, aby określić parki, takie jak Watkins Glen, a także Robert H. Treman. Jeśli chcesz potężnego wodospadu bez wymaganego wędrówek, maślany Falls Second Park ma zabójczy widok idealny z parkingu samochodowego. Jeśli nie masz nic przeciwko schodom, a także mgły, Watkins Glen Scenify Park jest nieziemski, z ścieżką za wodospadami, kamiennymi mostami, a także mnóstwem małych basenów, w których lubię wyobrazić sobie syreny.

Watkins Glen Park nie jest trudny, jednak jest wiele kroków.

Wszyscy będą wymagać serdecznego lunchu na energię, a także gdzie indziej musisz zjeść zjeść obiad podczas swojej bajkowej podróży niż willa? W pobliżu parku Ristorante & Pizzeria Jerlando w Watkins Glen został stworzony przez włoskich właścicieli, aby wywołać toskańską willę. Mają pełne menu, w tym jedno dla dzieci, a także pizzę, makaron, a także inne przystawki to przepisy domowe. Wypróbuj wybitne węzły czosnkowe, a także tandetną, marzycielską picylijską pizzę.

Oryginalna witryna sklepu Jerlando w Montour Falls to jeszcze jeden wybór kilka minut, gdy wracasz do Ithaca. Zabierz się na lunch, a także przejdź do końca Primary Street na piknik przed Shequaga Falls. To nie jest znacznie lepsze niż to.

Wypełnienie, a także smaczne drobiu Parmigiana z Jerlando w dół ulicy od Falls Shequaga Falls.

Odkryjesz o wiele więcej fantastycznych zabawy w Ithaca. Zatrzymaj się przy ogrodzie dziecięcym Ithaca, aby młodzi wspinali się na tył mitycznego gigantycznego żółwia. Przeszukaj kilka dodatkowych wodospadów, takich jak Horseshoe Falls, a także Falls Cascadilla, umiarkowane wycieczki ze schodami. Lub kopnij w centrum miasta. Podczas weekendowego weekendu w październiku możesz pojedynkować się z różdżkami, a także przyłączyć się do czołgania się Elixir.

Następnie idź do szkoły Ivy League.

Cornell University jest zaskakująco fantastycznym miejscem dla rodzin wyprowadzających drogę. Szkoła ma wiele wodospadów, klasyczną architekturę, bibliotekę, która wygląda na to z Harry’ego Pottera, a także laboratorium ornitologiczne, w którym uczniowie mogą sprawdzić interaktywną ścianę ptaków. Płacisz za parkowanie, jednak poza tym wszystko jest bezpłatne.

Newman Ignorore zapewnia panoramę spokojnego arboretum Cornell.

Weź popołudnie, aby wędrować po 35-hektarowej bajce wspaniałego ogrodów botanicznych Cornell. Stamtąd możesz chodzić z dzikim ogrodem do znacznie większego arboretum. Jeśli jesteś zużyty lub pchasz wózek, jedź zamiast tego, a także zatrzymaj się na dowolnym rodzaju bezpłatnych parkingowych parkingach wzdłuż pętli. Na swojej metodzie zatrzymaj się przy baru mlecznym Cornell, aby uzyskać gałkę lodów, wyprodukowaną w szkole z mlekiem z własnych krów mlecznych Cornell.

Aby zatrzymać się w nieruchomej lokalizacji, La Tourelle Hotel, Bistro & Health Club siedzi na 70 akrach zaledwie 10 minut od Buttermilk Falls. Jest to również magiczne, z bezpłatnymi degustacjami z białego wina, popołudniowymi ciasteczkami, skrzynią skarbową, a także sztuczną przestrzenią w wieży dostępnej przez spiralne schody.

Destiny USA

Kierując się na północ z Syracuse, zatrzymaj się na podstawowej atrakcji wakacji w mieście, Destiny USA, jednym z największych centrów handlowych w kraju. Jest idealny poza autostradą, ale głęboko w Krainie Czarów.

To niekonwencjonalne centrum handlowe ma wiele dziwnych, a także wspaniałych miejsc do przyjemności z tajnej przestrzeni o tematyce smoka, a także blask w ciemności golf do strefy gry deszczowej, Go Karts, a także tag laserowy. Ucieknij historyczną karuzelę lub zgub się w lustrzanym labiryncie. Istnieje również kilka filmów filmowych, klub komediowy, Dave & Buster’s, a także bezpłatne doświadczenie prawdy online w centrum gości w Nowym Jorku.

Tak, jest duży.

Kolacja z widokiem: Destiny USA WonderWorks ma największy na świecie zawieszony kurs liny.

Pasując do klimatu Park Parku, możesz też iść na plażę. Margaritaville Jimmy’ego Buffetta w Destiny USA serwuje swój własny rodzaj magii – zachwycona godzina, świeże ciasto wapienne, a także ciastka kraba hojne na krabach. Łatwo znalezione naprzeciwko WonderWorks, restauracja jest widocznanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post