Pakiet Raj powrócił! Zarabiaj pieniądze, podróżuj na zawsze i żyj za darmo

od dawna zwolenni tworzenia stylu życia wypełnionego wolnością. Mieszkanie za granicą, bycie naszym własnym szefem, podróżowanie w pełnym wymiarze godzin i opcja pracy z dowolnego miejsca na świecie jest tym, o co chodzi w naszej stronie internetowej i my osobiście.

Mamy nadzieję zainspirować cię do życia w stylu życia i chcemy pomóc ci tak się stało. I dzięki temu jestem podekscytowany, że mogę ogłosić, że Paradise Pack powrócił… a w tym roku zawiera produkty z amerykańskich kóz!

To piąty rok, w którym ten niesamowity pakiet zasobów edukacyjnych był dostępny i, podobnie jak dobre wino, z wiekiem lepiej się stało?

Co to jest pakiet Paradise?

Paradise Pack to pakiet produktów z guru ekspertów i guru biznesowego. Pakiet jest dostępny przez tydzień, raz w roku, przy 90% zniżki, a potem zniknął…

Te zasoby naprawdę zmieniają życie, a jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nadejście swojej obecnej pracy, przeprowadzkę za granicą, pracując z laptopa, bycie własnym szefem lub uderzenie w drogę do podróży, ta paczka jest dla Ciebie.

Jason i Travis są legendami stojącymi za tym fantastycznym pomysłem, a oni sami żyją niezależnym stylem życia. Od podróżników po właścicieli firm, żyją swoim wymarzonym stylem życia i chcą pomóc ci zrobić więcej tego, co kochasz, z tymi, których kochasz.

Paradise Pack to płatny pakiet zasobów, ale istnieją dwa bezpłatne produkty, które zespół Paradise Pack rozdaje, i są one teraz dostępne:

11 najlepszych cyfrowych hotspotów Nomad – The Ultimate Guide

W tym bezpłatnym przewodniku odkryjesz absolutnie najlepsze miejsca, aby być cyfrowym koczownikiem lub pracą zdalnie.

Niezależnie od tego, czy masz już dobrze prosperującą firmę, czy jesteś kimś, kto chce zacząć, są to najlepsze miejsca, w których można otoczyć podobnie myślącymi ludźmi, którzy żyją w stylu życia laptopa-i mieć mnóstwo zabawy, podczas gdy ty „Re na to.

2. Za laptopem: 10 sposobów zarabiania pieniędzy podczas podróży po świecie

Napisaliśmy wiele artykułów, aby pokazać, jak zarabiać pieniądze na drodze, abyś mógł podróżować tak długo, jak chcesz. Dowiedz się, jak założyć blog podróży, uczyć angielskiego online, uczyć angielskiego w Chinach, zdobyć koncert siedzący Ultimate House, zostań mistrzem nurkowania… Te odległe prace są możliwe.

W „Behind the Laptop” dowiesz się o 10 przedsiębiorcach online i tym, jak zarabiają pieniądze na drodze, jednocześnie kochając każdą minutę!

Jakie produkty są w pakiecie rajskim?

W pakiecie Paradise Pack zawiera ponad 20 profesjonalnych ofert edukacyjnych od najważniejszych światowych ekspertów w zakresie biznesu online, niezależności lokalizacji i podróży. Jest dostępny przez tydzień tylko o wartości ponad 90% i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować życie całkowitej wolności!

Oto kilka rzeczy, których nauczysz się z kursów, samouczków, książek i przewodników, które znajdziesz w paczce (pełna lista, kliknij tutaj):

Pakiet dla początkujących blogerów (to jest nasz produkt!) – szybki i łatwy kurs wideo, który pomoże Ci założyć blog i w mgnieniu oka na nową stronę internetową, a także naszą listę kontrolną SEO oraz ebook z naszymi najlepszymi wskazówkami na blogu.

Często bootcamp flyer-najlepiej sprzedający się kurs na świecie na temat hakowania podróży, naucz się używać FF Miles, aby latać na całym świecie za mniej niż 100 USD

Jak szybko nauczyć się innego języka

Sześciocyfrowy pakiet trenerski-otrzymasz narzędzia do planowania działań finansowych i cele, szkolenia cenowe i szkolenie opakowań, dostęp do szkolenia w zakresie zastrzeżeń, zastrzeżeń do zabójcy z odpowiedziami słów na słowo na najczęstsze zastrzeżenia sprzedaży, I prywatna sesja z zespołem Emily!

Produkty do klasy zysku – naprawdę żyj 4 -godzinnym tygodniem pracy

Nieodparty podcasting – Uruchom i rozwijaj podcast jak szef

Moc wydajności dla pisarzy – Dowiedz się, jak być produktywnym w pisaniu, bez pracy

7 dni do zobaczenia – Utwórz kanał YouTube, który jest wido

Hobby Hacking – zbuduj markę wokół czegoś, co kochasz, i zarabiaj pieniądze

Opanuj swój umysł – naucz się przezwyciężyć strachu, radzić sobie z przytłaczaniem, radzić sobie z ludźmi, radzić sobie z odrzuceniem, radzić sobie z porażką, zmaksymalizuj czas i więcej

WTF powinienem zrobić ze swoim życiem? !! -34 wywiady z najlepszymi myślicielami oferującymi mądrość na temat poruszania się po ciele życia z autentycznością i głębokim poczuciem celu

Orenowanie swojej Masterclass – zbuduj i rozwijaj firmę w Kindle, podcast, Udemy, e -mail i więcej

Wirtualny asystent zestawu startowego – ten zestaw wyposaża Cię we wszystkie narzędzia i umiejętności niezbędne do ustalenia silnych fundamentów sukcesu w karierze VA lub Freelance

Wantrepreneur do przedsiębiorcy bootcamp-ten bootcamp ma na celu podjęcie ogromnych działań, co daje wszystkie krok po kroku i gotowe szablony, abyś mógł przenieść swoją firmę z pomysłu na rzeczywistość z pierwszymi płacącymi klientami lub klientami.

W pakiecie dostępnych jest o wiele więcej produktów. Aby uzyskać pełną listę tego, czego możesz się spodziewać, a także więcej szczegółów na temat każdego ResoUrce oferuje, kliknij tutaj.

Ile kosztuje pakiet rajski?

Wartość wszystkich produktów w pakiecie wynosi prawie 8000 USD.

Ale jeśli kupisz ten pakiet między 29 maja od 3 rano do 4 czerwca o 23:59 PST, otrzymasz ponad 90% zniżki, a paczka kosztuje 497 USD. Cała ta edukacja jest dostępna za ułamek tego, czego kosztowałoby pójście na studia lub uniwersytet – nie wspominając o tym, że możesz się nauczyć podczas noszenia piżamy!

Ponieważ zniżka jest tak ogromna, ta specjalna stawka jest dostępna tylko na tydzień, aby sprawiedliwego dla twórców treści ekspertów w tym pakiecie.

Premia!

Nie tylko nauczysz się, jak zmienić swoje życie, żyć i pracować z dowolnego miejsca na świecie, ale twój zakup przyczyni się do edukacji wielu dzieci na całym świecie. Jason i Travis oddają 10% swoich zarobków ołówkom obietnicy. Ta niesamowita organizacja pomaga budować szkoły w wielu krajach na całym świecie.

W zeszłym roku zarobił wystarczająco dużo pieniędzy z Paradise Pack, aby zbudować całą szkołę w Gwatemali, aw tym roku mają nadzieję, że będą w stanie zbudować cztery!

Zmień swoje życie i życie dziecka. To wygrana.

Jak zdobyć paczkę?

Wszystko w pakiecie Raju jest wysyłane elektronicznie, więc nie martw się, że będą musieli czekać na pakiety pocztą lub nie mieć ustalonego adresu. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić pakiet, gdy będzie on dostępny 29 maja o 3 nad ranem PST.

Aby dowiedzieć się więcej o Paradise Pack, kto jest w nim zaangażowany, co dostaniesz za swój złotówka, i powiadomić o tym, kiedy jest dostępny do zakupu, kliknij tutaj.

Szczęśliwa przedsiębiorczość?

Dariece & Nick

Oświadczenie: Goats On the Road jest współpracownikiem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post