Jak dostać się do Aqua Planet z Manili

Jako dziecko, zawsze uwielbiam bawić się w deszczu z moimi kuzynami i przyjaciółmi z dzieciństwa. A ponieważ mieszkamy w pobliżu jeziora Laguna, w niektórych przypadkach udaliśmy się prosto do jeziora i płyniemy do treści naszych serc. Byłem w kilku parkach wodnych zarówno tutaj, jak i za granicą, ale myślę, że nigdy nie będzie wystarczającej ilości parków wodnych i plaż dla tej południowej dziewczyny, która dorastała w pobliżu jezior i plaż i kąpała się w deszczu, jakby wygrała jackpot . I jestem pewien, że nigdy nie jestem w tym sam.

Na północy w Strefie Clark Freeport w Strefie Clark Freeport trwa rozwój domu rozrywkowego i rozrywki domowej. Obejmuje to 122-hektarowe ziemi, a jednym z projektów jest niedawno uruchomiona Aqua Planet, która zajmuje 10 hektarów tego projektu rozwoju gruntów. Mówi się, że jest to największy park wodny w kraju, od pisania.

Nadal łaska się zarówno zainteresowanie dorosłych, jak i dzieci, wielu, zwłaszcza tych, którzy nigdy nie przerosły swojej miłości do basenów, kolorowych slajdów wodnych i parków rozrywki. Aqua Planet jest ograniczona przez J.P Rizal Avenue, J.P. Laurel Avenue i Prince Balagtas Avenue w CFZ.

Chociaż międzynarodowe lotnisko Clark jest główną bramą do Central Luzon, łatwo jest również dostać się tam z Manili. Podróż Manila-Clark jest znacznie wygodniejsza przez North Luzon Expressway (NLEX) i Subic-Clark-Tarlac Expressway (SCTEX). Tranzyt między tymi dwoma punktami potrwa od dwóch do trzech godzin, w zależności od sytuacji ruchu.

Z Manili istnieje wiele opcji transportu, aby dostać się na Aqua Planet. tutaj są niektóre z nich.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Gdzie kupić bilety Aqua Planet?
Manila do Aqua Planet autobusem
Manila do Aqua Planet przez prywatny pojazd
Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Gdzie kupić bilety Aqua Planet?

Możesz zdobyć bilety w kabinach biletowych znajdujących się przy bramie parku wodnego. Możesz także zarezerwować w Advancement Online za pośrednictwem Klook!

✅ Zarezerwuj bilety tutaj!

Manila do Aqua Planet autobusem

Bus Liner Victory
Codziennie codziennie działają autobusy działające między Manila a North Luzon. Liner Victory jest jedną z ulubionych firm autobusowych dla wielu miejsc docelowych Luzon North Luzon. Ma terminale autobusowe w Pasay i Kubao.

Z terminalu Kubao lub Pasay wsiądź do autobusu związanego z Dagupanem do terminala autobusowego Dau-Mabalacat.

Zejdź na terminalu autobusowym Dau-Mabalacat w Pampanga.

Idź w kierunku autostrady MacArthur. Stamtąd możesz zabrać jeepney, zatrudnić trójkołowy do SM Clark lub prosto do terminalu Bayanihan (jeśli zatrudniasz trójkołowy) lub zdobyć je prosto na Aqua Planet.

Z terminalu Bayanihan zabierz Blue Jeep do Aqua Planet. AKTUALIZACJA: Według kierownictwa Blue Jeep przestał przesyłać gości na Aqua Planet. Zamiast tego możesz wziąć udział w terminalu autobusowym Dau.

Łączna taryfa to P300-350, a czas podróży to około trzy godziny.

Alternatywnie możesz wziąć autobus P2P dostarczany przez Genesis. Z Trinoma możesz dostać się do autobusu Genesi P2P do SM Clark. Wyscejka w SM Clark i spacer do terminalu Bayanihan. Jedź Blue Jeep do Aqua Planet.

Więcej informacji na temat autobusów P2P tutaj: P2P Bus Clark & ​​Manila: Harmonogram, przystanki i taryfy

Manila do Aqua Planet przez prywatny pojazd

Jeźdź wzdłuż Nlex, aż dotrzesz do wyjścia Dau.

Złóż opłatę i skręć w lewo do miasta Angeles.

Kontynuuj jazdę, aż dotrzesz do punktu, w którym powinieneś najlepiej skręcić w Clark.

Aqua Planet znajduje się w północno -zachodniej części strefy Clark Freeport (CFZ).

Jeśli przyjeżdżasz z Subic Bay przez SCTEX, możesz dostać się do Clarka za około 45 minut. Inne punkty odniesienia to międzynarodowe lotnisko Clark (10 minut), SM Clark (15 minut) i Angeles Heritage Plaza (20 minut).

Ten post jest możliwy przez Północne Philippines Visitors Bureau, niestabilne, non-profit członkostwa, organizacja parasolowa Bureau Bureau (CVB) na całym Północnym Filipinach. Celem jest promowanie miejsc docelowych poprzez wydarzenia i konwencje.

2️⃣️⃣1️⃣9️⃣ • 2️⃣ • 1️⃣4️⃣

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

4 restauracje, które próbowaliśmy w Pampanga: harmonogram podróży żywności

Gdzie zostać w pobliżu Clarka: 10 najlepszych hoteli

Clark & ​​Angeles City: przewodnik podróży i harmonogram budżetu

2022 Lista hoteli i kurortów akredytowanych w DOT w pobliżu Clark Airport & Angeles City

Lista akredytowanych przez DOH-boq hoteli kwarantanny w pobliżu lotniska Clark

Przewodnik na lotnisku Clark: Jak się tam dostać, co zrobić przed lotem

Aqua Planet w Clark: Przewodnik podróży, najlepsze przejażdżki i bilety

2022 Manila do Clark do Manili P2P Harmonogram autobusów (NAIA, TRINOMA, ARTOKUNKA CLARK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post