9 Niesamowite metody pokonania Jet Lag, które wymagasz teraz zrozumienia

Jeśli podróżujesz za granicą, istnieje szansa, że będziesz chciał zachwycić się za granicą. Chociaż będziesz miał fantastyczny czas, widząc niezapomniane widoki lub uderzające zwycięskie oferty, możesz nie pamiętać o jednym szczegółach. Kiedy lecisz za granicą, przeskakujesz przez strefy czasowe w zaledwie kilka godzin, a także może to szybko spowodować irytujące niedogodności rozumiane jako opóźnienie odrzutowe. Jej opóźnienie występuje, gdy twoje ciało próbuje poradzić sobie z zakłóceniem cyklu snu-zapalania , a także jeśli wcześniej miałeś opóźnienie, możesz doświadczyć objawów, takich jak mgła, zamieszanie, brak skupienia, drażliwość, głód w dziwnych czasach, brak głodu, bezsenności, a także ogólne poczucie ” bla ”. Jeśli chcesz pokonać Jet Lag, możesz walczyć z dziewięcioma wskazówkami.

Spis treści

1. Powoli zmień swój zegar biologiczny
2. Wybierz loty na noc
3. Wypróbuj suplement opóźnienia odrzutowy
4. Pij dużo wody
5. Trzymaj się z dala od alkoholu
6. Odpocznij
7. Powiedz nie kofeinę
8. Spędź czas na zewnątrz
9. Nie idź też spać wcześnie

1. Powoli zmień swój zegar biologiczny

Jeśli rozumiesz, że zbliżasz się wielka podróż, weź kilka dni przed wyjazdem, aby powoli odstawić swoje ciało do strefy czasowej miejsca docelowego. Na przykład możesz zacząć cztery dni do przodu, a także powoli prostocie snu, a także czasy jedzenia, aby pasowały do strefy czasowej docelowej. Kiedy wylądujesz, będziesz mógł szybko wkroczyć w nową codzienną rutynę bez opóźnienia.

2. Wybierz loty na noc

Zastanów się nad tym: lot w ciągu dnia natychmiast zakłóca twoją rutynę. Jeśli wybierzesz lot z dnia na dzień, możesz skorzystać z pół-normalnego czasu obiadowego. Możesz nawet zdrzemnąć się w nieco typowym czasie. Kiedy pojawi się w miejscu docelowym, będzie już rano lub popołudnie, a także możesz wskakiwać do życia nieprzerwanego.

3. Wypróbuj suplement opóźnienia odrzutowy

Wkrótce jedna firma zostanie wydana suplement opracowana do Battle Jet Lag. Suplementy Bon Voyage ustanowiły pierwszy na świecie naturalny suplement 2 w 1 odrzutowca w celu leczenia objawów opóźnienia odrzutowego. Ich formuła obejmuje zarówno tablety w ciągu dnia, jak i nocne, aby umożliwić podróżnym uzyskanie energii, której chcą, zapewniając fantastyczny sen. Formuła została opracowana wokół klinicznie udowodnionego składnika, specjalnego dzikiego ekologicznego ekstraktu owsianego, który zwiększa funkcję poznawczą, stężenie, a także czujność, jednocześnie rezygnując z ciała w celu szybszego odstępstwa biologicznego zegara. Tylko trzy tablety są potrzebne przez 2 lub 3 dni. Dla osób, które chcą pokonać Jet Lag z łatwym suplementem, suplementy Bon Voyage stanowią usprawnione rozwiązanie.

4. Pij dużo wody

Hydration jest niezbędne, a także może nawet pomóc pokonać Jet Lag. Cel do picia co najmniej 8 uncji wody na godzinę lecisz. Woda nie jest jedyną metodą nawilżania twojego ciała. Balsam i balsam do ust można wykorzystać do nawilżenia skóry i ust, a także jeśli nosisz kontakty, pomyśl o wykorzystaniu kropli do oczu podczas lotu. Możesz nawet wymienić kontakty podczas lotu w celu zmniejszenia podrażnienia oka. Pamiętaj, aby przynieść odpowiednie pojemniki na lot lub możesz sprawdzić za pomocą linii lotniczej, aby uzyskać więcej szczegółów.

5. Trzymaj się z dala od alkoholu

Niektórzy ludzie czują się praktycznie zobowiązani do zachwycenia napoju alkoholowego podczas latania, jednak ta metoda może pogorszyć opóźnienie odrzutowe. Mało wiedzą prawdę jest to, że powietrze w kabinie przyspiesza wpływ odwodnienia, a także wpływ na wysokość mogą zwiększyć wpływ alkoholu. Tylko jeden napój w połowie lotu może odpowiadać trzem na ziemi! Może to spowodować pogorszenie objawów opóźnienia jetowego, gdy dotrzesz do ziemi.

6. Odpocznij

Latanie klasy ekonomicznej .. czas do wzrostu!
Będziesz podróżować na noc? Podróżowanie jest męczące, bez względu na to, jak daleko się masz. Im więcej odpoczynku możesz uzyskać podczas latania, tym lepiej. Jeśli podróżujesz na zachód na wschód lub wyjeżdżasz na całym świecie, jest to szczególnie prawdziwe. Możesz nawet odkryć, że warto zainwestować w znacznie lepsze miejsca, takie jak firma lub pierwsza klasa. W przeciwnym razie spróbuj złapać siedzenie przy oknie. Pamiętaj, aby przynieść poduszkę!

7. Powiedz nie kofeinę

Turecka kawa
Może wydawać się racjonalne kawa lub napój energetyczny, aby pomóc Ci poradzić sobie z chaotyczną podróżą. Prawdę mówiąc, powinieneś zapobiec całej kofeiny aż 12 godzin przed wyjazdem. Czemu? Kiedy się spysz, wszystko, co kofeina może spowodować przedwczesne wstanie. Zapobiegaj wszystkim rozwojowi kofeiny, aby zagwarantować, że możesz pokonać Jet Lag! Obejmuje to leki z kofeiną, a także inne stymulanty, a nawet czekoladę.

8. Spędź czas na zewnątrz

Gdy pojawi się w miejscu docelowym, spróbuj spędzić dużo czasu na zewnątrz. Koszt czasu w słońcu może pomóc Twojemu zegar biologiczny w naturalny sposób do nowego otoczenia. Ponadto koszty czasu na zewnątrz może pomóc Ci pozostać czujnya także nie śpi. Jeśli pójdziesz do swojego hotelu najlepiej lub przez większą część wieczoru, możesz wkrótce odkryć się daleko! Spaceruj po ulicach, a także weź kilka interesujących nowych celów, pokonując Jet Lag podczas wyboru!

9. Nie idź też spać wcześnie

Kiedy pojawiasz się w nowym miejscu, możesz czuć się wyczerpany wcześniej. Jest to naturalne, myśląc o nowej strefie czasowej. Jednak uleganie pragnieniu pójścia spać na wczesnym etapie nowej strefy czasowej może oznaczać katastrofę. Wczesne pójście spać może spowodować, że budzisz się bardzo wcześnie, a tym samym zakłócać następny dzień. Samo 20-minutowa drzemka może zamienić się w godzinną drzemkę, a także może to zmienić się w udrękę domina, która zakłóca cykle snu na całą podróż.

Cieszę się Pamukkale!
Podróżowanie za granicę to interesujące doświadczenie, ale także daleko liczne osoby narzekające odrzutowce zakłócające ich podróż. Przy odrobinie przygotowań możesz skutecznie walczyć o wpływ Jet Lag. Zacznij przed podróżą, a także nadal pamiętać o odrzutowcu podczas podróży, a także odkryjesz, że wpływ Jet Lag nie jest tak okropny, jak się spodziewałeś. Możesz nawet całkowicie pozbyć się Jet Lag!

Uwaga: ten niesamowity krótki artykuł jest podany we współpracy z Bon Voyage Suplements, pierwszym na świecie suplementem Jetlag 2 na 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post