Gdzie zatrzymać się w Hunter Valley – Oaks Cypress Lakes Resort

wije się po podnóża słynnego uszkodzonego tylnego zasięgu, otoczona kilkoma najlepszymi winiarkami w Australii, a także domu na własne mistrzostwo, Oaks Cypress Lakes Lakes Resort ma tyle do zaoferowania odwiedzającemu Hunter Valley, który chce tego wszystkiego.

Ustraszanie lub nie do wypowiedzenia – to zwykle troska, z którą podróżują, gdy próbują znaleźć zakwaterowanie wakacyjne. Poza tym naprawdę sprowadza się do tego rodzaju ośrodka.

W najlepszym wydaniu kurort wskazuje na to, co jest kwestią innej osoby, a także nigdy nie wymagacie, aby być tak daleko od środowiska cofania. Mnóstwo wyborów dla własnej przyjemności są obfite, a także – wiele znaczących – jesteś delegowany własne urządzenia.

Oaks Cypress Lakes Resort jest jednym z nich.

Sprawdź nasz przewodnik wideo z Cypress Lakes Resort:

Ośrodek ma niezwykłe obiekty.

Dwie restauracje, dwa bary, trzy baseny, jacuzzi, dwa korty tenisowe, całkowicie wyposażone centrum fitness, a także program golfowy oferują wiele do zrobienia.

I nawet jeśli nie jesteś golfistą, 18-dołkowy program mistrzostw jest tutaj pięknie przechowywany, a jego wypielęgnowany krajobraz dobrze kontrastuje z trudnym tłem bliskich gór.

A potem jest sama zakwaterowanie.

Pobyt w Oaks Cypress Lakes Resort

Zamiast pokoi w stylu hotelowym, kurort korzysta z willi-samodzielnych dwupiętrowych apartamentów-gdzie można naprawdę się rozciągnąć, a także w domu. Dostępne są jedno- i trzypokojowe wille.

W ukłonie do swojej lokalizacji z białego wina, ośrodek podał swoje ulice nazwiska związane z winem: Shiraz Terrace, Chardonnay Terrace, Cabernet Terrace…

Weekend spędziliśmy nieruchomość z wynajmem dwóch sypialni na Vintage Avenue.

Na parterze wygodny salon ma gaz, a także duży stolik kawowy. Istnieje również ogromny stół jadalny, a także całkowicie wyposażona kuchnia. Jest tu również pomocna przestrzeń proszkowa.

Na górze dzieli się między dwiema sypialniami, oba z przestronnymi łazienkami łazienkami. Duży stół jadalny, a także w/c na dole mówią, że te wille są najlepsze na znacznie bardziej wspólne wakacje oprócz uroczych rekolekcji.

Wypożyczalnia również wykorzystuje swoje miejsce. Istnieje weranda, która prowadzi pełną szerokość wynajmowanej nieruchomości z ogromnym stołem. Patrząc z drzewami w ramach programu golfowego dla jego podwyższonej pozycji, talia zapewnia zarówno prywatność, jak i widoki.

Jedna sypialnia ma również swój osobisty balkon, który jest uroczym akcentem.

Więcej o Oaks Cypress Lakes Resort

Dołącz do robienia programu golfowego znajduje się budynek recepcyjny, który podwaja się jako klub. Jego wysoko w dachu dachu, poddanym drewnianym suficie, a także ogromny kamienny kominek sprawiają, że ta ogromna przestrzeń jest przytulna, zapewniając alpejski charakter narciarski.

Oprócz miejsca siedzącego poniżej znajduje się duży pokład, który wychodzi na podstawowe jezioro programu golfowego, oprócz miejsc siedzących. Goście ośrodka mogą również uzyskać dostęp do basenów, a także leżaków tutaj.

Śniadanie jest podawane na dole w restauracji, chociaż jeśli jesteś tutaj w weekend, posłuchał ostrzegawczej kurortu, a także dotrzeć przed 8 rano. Następnie kolejka staje się naprawdę bardzo długa. Jeśli jesteś tutaj w środku tygodnia, nie wymagasz tak dużego zaniepokojenia.

Śniadanie jest tak blisko wspaniałego hotelu w bufecie, jak to możliwe w tych czasach, a personel serwuje wszystkie klasyki gorącej żywności (możesz nawet wybrać poziom chrupiący bekonu), z chlebami, a także owocami na a Podstawa pomocy.

WiFi jest swobodnie oferowany w całym ośrodku – choć mieliśmy pewne problemy w naszej willi. Nie mieliśmy jednak nic przeciwko, szczególnie z pełnym pakietem Foxtel oferowanym we wszystkich telewizorach w naszej willi.

Co jest w pobliżu?

Otoczony tak dużą zielenią, a także górami w oddali, może się wydawać, że jesteś długą metodą z dowolnego miejsca tutaj w Cypress Lakes Resort. Jednak będąc idealnym w Pokolbin, jesteś naprawdę w świetnym miejscu, aby sprawdzić wiele doliny Hunter.

Najbliżej ośrodka jest Elysia Wellness Retreat, który wykorzystuje wszystko, od leczenia klubu zdrowia po sesje jogi. Wkrótce powiemy ci dużo więcej o tej lokalizacji.

Z przedniej bramy ośrodka jesteś prostym spacerem, o wiele łatwiejszą wycieczkę rowerową, a także o wiele łatwiejszą jazdę do kilku niezwykle najlepszych winnic w kraju.

Brokenwood, Tulloch, Scarborough, Audrey Wilkinson, Tyrells… Te nazwy domowe, a także wiele innych jest na wyciągnięcie ręki.

Oto lista winnic Hunter Valley, którą kochają winiarzy.

Niezwykle blisko jest także dom White Wine – rodzaj drzwi do piwnicy dla winnic, które niewiele mają własne. Biały Wino HomE ma podobnie kilka najlepszych win w Australii tutaj, aby posmakować, a także kupić.

W rzeczywistości ci ludzie mają niesamowitą szansę co roku dla białego wina Hunter Valley, a także festiwalu żywności, na którym najlepsze w dolinie Huntera przeciwko Grangeowi Penfoldowi. To świetna zabawa.

Kolacja, jeśli nie masz ochoty gotować, jest rozpieszczany tylko z wyboru.

Cypress Lakes ma dwie wyjątkowe restauracje na miejscu-ich bistro, a także Bar ma o wiele bardziej wyluzowany charakter, podczas gdy Oak i Vine jest znacznie bardziej dostrojone wrażenia kulinarne Hunter Valley.

Dalej, istnieje kilka wielokrotnie nagradzanych restauracji do wyboru. ESCA w Bimbadgen, a także Margan są niesamowite, a także Blaxland Inn sprawi, że poczujesz się mile widziany, gdy się pojawiasz, a także pełny, gdy wychodzisz.

Wreszcie, najlepszy pomysł, jeśli linia na śniadanie w ośrodku jest równie dobrze znosić, udaj się do Cafe Enzo. Jest również po prostu za rogiem, a także doskonałe jedzenie, a także kawę.

Oaks Cypress Lakes Resort15 Thompsons Roadpokolbin NSW 2320

Zatrzymaliśmy się jako goście Oaks Cypress Lakes Resort we współpracy z HVWTA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post