7 Najlepsze koktajle z Nowego Orleanu (+gdzie je pić)

Gdy dotyczy najlepszych miast do koktajli, trudno jest zdobyć Nowy Orlean. W końcu motto Big Easy to „Laissez Les Bon Temps Rouler” – „Let the Good Times Roll”.

Te dobre czasy napędzają głównie alkohol, dzięki obfitości wyjątkowych koktajli w Nowym Orleanie.

Często narzekam na sporne przepisy dotyczące picia mojego kraju, ale na szczęście te purytańskie polityki wychodzą przez okno w Big Easy.

Tutaj możesz pić publicznie, bary mogą pozostać otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nawet miejsca jazdy na zamrożone daiquiris.

Mówiąc o imprezie, wiele niedawno sprawdziłem miasto podczas naszych corocznych uroczystości imprezowych, jest tak wiele festiwali i wydarzeń w Nowym Orleanie!

Zapewniam, że przeprowadziłem pewne jakość badań w Buy, aby przedstawić Ci jedne z najlepszych koktajli w Nowym Orleanie.

W tym artykule poprowadzę gamę od eleganckiego do rozpusty, co zwykle można osiągnąć w pół bloku miasta.

Jest wiele fajnych rzeczy do zrobienia w Nowym Orleanie (nie przegap wycieczek na bagnach), a jeśli masz ochotę na napój dla dorosłych podczas podróży, pokochasz sprawdzanie wielkiego łatwego.

Czytaj dalej, aby zobaczyć jedne z najlepszych koktajli z Nowego Orleanu i zalecenia dotyczące najlepszych barów, aby je zdobyć.

Spis treści
1. Sazerac: Oficjalny koktajl Nowego Orleanu
2. Huragan: jeden z najlepszych koktajli z Nowego Orleanu dla miłośników rumu
3. Brandy Milk Punch: Best Brunch Drink
4. Ramos Gin Fizz: koktajl dla miłośników gin
5. Vieux Carré: Dla tych, którzy chcą silnego drinka
6. PIMM’s CUP: podstawowy i orzeźwiający koktajl
7. Granat rąk: niebezpiecznie silny koktajl
Gotowy na koktajle z Nowego Orleanu?

Zastanawiasz się, gdzie zatrzymać się w Nowym Orleanie? Nie przegap naszego epickiego przewodnika po najlepszych hotelach Bourbon Street i informacjach na temat pobytu w dzielnicy francuskiej.

1. Sazerac: Oficjalny koktajl Nowego Orleanu

Składniki:

Ziół

Gorzkie

Whisky żyta

Kostka cukru

Lemon Wedge

Oczywiście musimy rozpocząć naszą listę najlepszych napojów z Nowego Orleanu z oryginałem.

Niektórzy twierdzą, że jest to najstarszy koktajl w Stanach Zjednoczonych, ponieważ sięga lat 30. XIX wieku. Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy w Nowym Orleanie, za tym klasycznym napojem jest interesująca historia.

W miarę opowieści wymyślił Creole Man o imieniu Antoine Peychaud. Był właścicielem apteki i wielkim fanem marki francuskiej brandy o nazwie Sazerac-de-Forge Et Fils.

Po godzinach serwował mieszankę koniaku z własnymi domowymi gorzkami. Podał napoje w filiżance jajecznej znanej jako „Coquetier”. Niektórzy uważają, że jest pochodzeniem słowa „koktajl”, ale najwyraźniej jest to wysoka opowieść.

Podczas gdy historycy mogą kwestionować, czy był to pierwszy koktajl Ameryki, jedno jest pewne – Sazerac był natychmiastowym hitem.

Saloon o imieniu Sazerac Coffee House zaczął dostawać gorzkie piwniki Peychauda i zmieszał je z koniakiem i cukrem. Nowy koktajl był rozmową miasta i był niezwykle popularny.

Kilka dekad później główny składnik zmienił się z koniaku na amerykańską whisky żyta.

Było to spowodowane epidemią w Europie, która zniszczyła wiele winnic we Francji. Bez winogron ludzie zwrócili się do alkoholu zbożowego jak whisky. Kolejna zmiana przepisu nastąpiła wkrótce potem, gdy barmani dodali odrobinę absyntu.

Dla Sazeraca wszystko poszło świetnie, dopóki absynt nie został zakazany w 1912 roku, ponieważ uważano, że powoduje halucynacje.

Barmanowie zastąpili zakazaną alkohol likierami o smaku anyisowym. Najczęstszym były ziołanie, które były idealne w Nowym Orleanie. Nadal jest przyzwyczajony do dziś, wraz z gorzkami Peychauda i whisky Sazerac Kentucky Rye. Dodaj kostkę cukrową i klin cytrynowy jako dekorację, a masz oficjalny Sazerac!

Sazerac jest tak kluczowy, że senator stanu Luizjana próbował nawet go ogłosić oficjalny koktajl stanu. Chociaż nie zostało to zatwierdzone, jego wysiłki nie były na próżno. To teraz oficjalny koktajl miasta Nowego Orleanu.

Możesz kupić Sazerac w całym Nowym Orleanie, ale najlepszym miejscem, w którym można mieć absolutnie bar Sazerac. W końcu jest tam idealny w nazwie.

Ten pasek znajduje się w hotelu Roosevelt (kliknij tutaj, aby uzyskać wskazówki). Inne popularne miejsca do wypróbowania tego klasycznego napoju w Nowym Orleanie to Sylvain Tavern i Arnaud French 75.

Jeśli chcesz doświadczyć tych barów z zabawnym i doświadczonym lokalnym, sprawdź tę wycieczkę do spacerów i picia. Cztery koktajle są zawarte w czterech różnych barach oraz pouczającym przewodniku.

Powiązany post: 10 najlepszych barów w Chicago – APrzewodnik po nocnym życiu miasta

2. Huragan: jeden z najlepszych koktajli z Nowego Orleanu dla miłośników rumu

Składniki:

Rum

Passionfruit Soice.

Sok pomarańczowy

Sok cytrynowy

Prosty syrop

słodki syrop granatowo porzeczkowy

Garnirunek

Jaki jest najpopularniejszy koktajl w Nowym Orleanie? W dzisiejszych czasach jeden z koktajli quintessential New Orleans jest huraganem.

Prawdopodobnie najpopularniejszy koktajl w mieście dla odwiedzających, którzy cieszą przyjemność w kradzieży jednej z tych silnych konektów, jak potknąli wzdłuż Bourbon Street.

Drink huraganu pochodzi z lat 40. i epoki po zakazach. Lokalny właściciel tawerny Pat O’Brien rozwinął napój, kiedy potrzebował pozbyć się kilka rumu. Możesz się zastanawiać, dlaczego miał nadmiar podaż rumu. Oczywiście jest też historia!

Widzisz, Rum był wtecznym jednym z najmniejszych popularnych alkoholów. Dystrybutorzy O’Brien wymusili przypadki rumu na nim, zanim sprzedają mu dużo bardziej popularnych trunków jak szkocka. Podjął decyzję o zawiedzeniu rumu z pasyjnymi owocami i sokiem cytrynowym.

Napoje podawano w szkłach w kształcie lampy huragan, a zatem urodził się huragan.

Receptura jest nadal taka sama po tych wszystkich tych latach, a huragany obejmują teraz udekorowanie pomarańczowego plasterka i wiśni lub dwóch.

Pat o’Brien’s Bar jest nadal podstawą główną w mieście i jest najlepszym miejscem, aby wypróbować popularny napój huraganowy (kliknij tutaj dla wskazówek). Oprócz ich podpisów huraganów można również z przyjemnością z przyjemnością odłączyć muzykę fortepianową, gdy siedzisz przez ich płonącą fontannę.

Ponieważ jesteś w Nowym Orleanie, możesz również skorzystać z faktu, że możesz pić publicznie i kupować Daiquiris z dysku.

Idź dalej i staj się huraganem, aby przejść do wędrówki Bourbon Street. Możesz także spróbować jednego z zamarzniętych odmian z napędu-thru. Kiedy w Rzymie!

3. Brandy Milk Punch: Best Brunch Drink

Składniki:

Brandy

mleko

Cukier puder

Gałka muszkatołowa

Nasza wycieczka New Orleans Koktajle porusza się na – lub muszę powiedzieć “potyka się”? – do brandy morza. Duży łatwy nie wymyślił tego klasycznego koktajlu, ale miasto absolutnie udoskonalało go. Po raz kolejny jest dużo historii za napojem.

Historia brandy morza ciosu w Nowym Orleanie wraca do końca 1940 roku. W tym czasie obiad w Antoine był popularną tajemnicą morderstwa. Nazwa pochodzi z lokalnej restauracji, która była ustawieniem historii.

Właściciele Antoine i kilku innych restauracji i barów często gromadzą się, by grać w pokera.

Owen Brennan posiadał bar na Bourbon Street wtedy, a inni ludzie postawili z nim zakład, że nie mógł otworzyć restauracji. Przyjaciel zauważył do niego “Jeśli jest kolacja w Antoine, dlaczego nie może być śniadanie w Brennanie?”

Mamy tę interakcję, aby podziękować za ukochaną współczesną tradycję brunch. Idea późnego i ekstrawaganckiego śniadania wraz z koktajlami rozpoczęła się w Brennanie w Nowym Orleanie.

Z zapotrzebowaniem do koktajli oczu Brennan poszedł z brandy mleczkiem. Jak się zastanawiałeś teraz, kluczowe składniki są w rzeczywistości brandy i mleko!

Dodaj cukier puder (lub podstawowy syrop) i odrobinę gałki muszkatołowej na górze i masz jeden z najlepszych koktajli w Nowym Orleanie.

Turyści na zewnątrz Brennana

Nic dziwnego, że Brennan pozostaje najlepszym miejscem, aby spróbować brandy blow na mleku (kliknij tutaj dla wskazówek).

Równie dobrze możesz iść dalej i zrobić tam całą brunchową rzecz podczas weekendu w Nowym Orleanie, jak wiele powiedzenia, że ​​jeśli nie miałeś brunku w Brennanie, nie byłeś w mieście.

Dla innego spinu na tym drinku, udaj się do Bourbon House, aby wypróbować mrożone ciosowe cios mleka.

Powiązany post: Chcesz dostać swój “brunch na” w innych miastach? Oto jedne z najlepszych miejsc do jedzenia w Chicago, w tym śniadanie, brunch, obiad i kolacja.

4. Ramos Gin Fizz: koktajl dla miłośników gin

Składniki:

Gin

Sok cytrynowy

Sok limonkowy

Woda kwiatowa

Białka

Cukier puder

mleko

Ramos Gin Fizz jest jednym z najbardziej znanych napojów w Nowym Orleanie. Nazwa pochodzi z Henry’ego C. Ramos, właściciela baru i innowatora napoju. Wyszedł z koktajlem z powrotem w 1888 r. I od tego czasu było zszywką Noli.

Ramos opracował napój w swoim barze zwanym Salonem cesarskim, mieszając dżin, ciężki krem, cukier sproszkowany, cytryny i wapno, jajko białe i pomarańczowe wody.

Jego przepis zadzwonił do 12 minut energicznego potrząsania, co jest dość dużo pracy, aby zrobić pojedynczy koktajl!

Kiedy sprzedał barze i moved to a new place he called The Stag, he actually hired a whole team of shakers to help whip up his signature drink.

He generally set up an assembly line where each person would shake it for a minute and then pass it on. After sufficient shaking, they added a bit of soda water on top to give the drink its fizz. 

SEE ALSO: 15 Denver Attractions You Don’t want To Miss

He originally called the drink a new Orleans Fizz. Years later, the Roosevelt hotel gotten the rights to the drink from Ramos’ kid after Prohibition ended.

To honor the inventor, they named the drink after him. It was also at the Roosevelt hotel that former Louisiana governor Huey long fell in love with the drink.

Apparently, long loved the Ramos Gin Fizz so much that be brought a bartender with him on a trip to new York just so he could show people there how to make it.

This guaranteed that long never had to be without his favorite cocktail on his frequent trips to Manhattan. What a legend!

The Roosevelt hotel remains the best place to try one, so you might as well buy one up after you try their Sazerac to make for an epic excursion of new Orleans cocktails. another good spot to try one is the Carousel Bar (click here for directions), where you can try several other popular new Orleans drinks.

RELATED POST: 21 fun things To do in new Orleans – A guide For Travellers

5. Vieux Carré: Dla tych, którzy chcą silnego drinka

Składniki:

Koniak

Wermut

Whisky

Gorzkie

Garnirunek

Just as is the case with new Orleans food, there’s an evident French influence with the city’s cocktails. just take the classic Vieux Carré, which is French for “Old Square” and a nod to the French Quarter.

Much like the city itself, the Vieux Carré is both potent and smooth at the same time. This signature new Orleans drink dates back to the 1930s and the Carousel Bar in hotel Monteleone.

The bar is still there and it’s absolutely the best place to try one of the top cocktails in new Orleans. It’s actually centered around a vintage carousel that you spin around as you drink. jakie to jest świetne?!

It’s a melting pot of a drink, with French cognac, Italian vermouth, American whiskey, and Caribbean bitters. Drinking a Vieux Carré is kind of like drinking the history of new Orleans! It typically comes in an Old Fashioned glass along with a cherry or lemon wedge as a garnish.

6. PIMM’s CUP: podstawowy i orzeźwiający koktajl

Składniki:

Pimm’s

Lemoniada

napój 7 Up

Cucumber Garnish

As a city that gets very hot and enjoys day drinking, new Orleans needs a light, refreshing cocktail. Cue the Pimm’s Cup, which pertained to the big easy by means of London a century after its creation.

We have London barkeep James Pimm to thank for this delightful concoction with a recipe that remains secret to this day. Over the years, he actually came up with six different variations of the drink.

Pimm’s No. 1 cup is the one that made its way across the pond when the owner of the Napoleon house gave it a new Orleans twist.

He took the popular tonic and added lemonade, 7-Up, and a cucumber garnish. This is absolutely one of the most refreshing cocktails in new Orleans!

The Napoleon house is still the best place to try a Pimm’s cup in the big easy (click here for directions).

Isn’t it awesome that the places where a lot of of these popular new Orleans drinks originated are still going strong? another great spot to take pleasure in a Pimm’s is Bar Tonique, where they’re just $5 on Mondays. I’ll drink to that!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post