Jak to jest mieć najlepsze zadanie na świecie? Mistrz Chocolatier Remco Brigou

Od momentu, gdy starożytna Maya zaczęła pieczyć fermentowaną fasolę kakaową, ukochany na świecie cukiernik był raczej w podróży. Przyczyniając się do bogatej historii czekolady, Remco Brigou-Head Chocolatier of Koko Black-zapewnia nam bardzo kochaną markę czekolady w Australii.

Od ponad 4000 lat czekolada postępowała z dużą ilością rąk. Od Mezoameryki, po Hiszpanię, po Holandię, Szwajcarię, a także nawet Anglią – wszyscy zwrócili się do ustanowienia produktu, w którym wszyscy mamy przyjemność dzisiaj.

Ale to Belgia przypisuje magię umieszczania pralinowego miękkiego centrum w czekoladki. Podobnie jak teraz, gdy typ sztuki przybył na brzeg Australii.

Belgijski mistrz Chocolatier Remco Brigou był innowacyjną siłą napędową Koko Black – prawdopodobnie najlepszego producenta czekolady w Australii – biorąc pod uwagę to 2016.

Rozmawialiśmy z nim o jego życiu w tym, co moim zdaniem jest najprawdopodobniej wymarzone zadanie, a także o trudnościach związanych z tworzeniem linii, takich jak wegańskie czekoladki Koko Blacka-a także zakradliśmy się również w bezczelnym trosce Willy Wonka!

Czekoladowy mistrz remco Brigou

1. Co takiego jest w belgijskiej czekoladzie w stylu belgijskim, co czyni ją tak dobrym? Jakieś sztuczki handlowe, które możesz udostępnić?

Belgia powstała metoda wytwarzania wypełnionych czekoladek zwanych pralinami. Jest to proces, który reszta świata przyjęła teraz, a także to, co sprawiło, że belgijska czekolada jest tak popularna jak innowator tej metody. Mimo że Barry Callebaut, największy producent czekolady na świecie, nie jest już własnością Belgii, jest również oparty na Belgii.

Moja największa sztuczka handlowa – zawsze upewnij się, że korzystasz z wielkiej wysokiej jakości czekolady. Wskazuje to, że materiał tłuszczowy jest w 100% masłem kakaowym, a także nie zastąpiony żadnym innymi tłuszczami, więc profil czekolady ma znacznie lepszy smak wysokiej jakości, struktura, a także o wiele bardziej naturalny.

2. Koko Black zawsze wprowadza innowacje dzięki różnorodności czekoladek. Dokładnie, ile czasu zajmuje ci ustanowienie nowej linii?

Może to potrwać od dwóch tygodni, jeśli jest to podstawowy nowy smak pralinowy do ponad roku na zupełnie nową kolekcję, którą zaczynamy od zera. Zwykle wymagalibyśmy pracy co najmniej 6 miesięcy rozwoju, aby umożliwić rozwój produktu, degustacje, konfigurację, a także próby pracy w stylu opakowań, a także produkcji, metod komunikacji, a także wprowadzaniu planów sklepów.

3. Czy ta nowa, przyjazna weganom odmiana była trudna do zdobycia?

Tak, szczególnie w przypadku ganache. Jest to zupełnie inny proces, a także metoda równoważenia komponentów niż praca z nabiałem. Jedną rzeczą, o której należy pamiętać, jest również okres trwałości produktu, który musi być zrównoważony. Mleko kokosowe, które wykorzystujemy w naszej przyjaznej wegańskiej odmianie, składa się z o wiele więcej wody niż rutynowe mleko, więc zrównoważenie różnych smaków zajęło dużo czasu, a także uzyskanie idealnego.

4. Jestem osobą czekoladową i almentacyjną, podczas gdy Christina chodzi o karmel. Jaka jest Twoja ukochana kombinacja czekolady?

Ciemna czekolada i pomarańczowa!

5. Muszę zapytać-czy masz dla Ciebie zespół Oompa-Loompas?

Tak, wszyscy tutaj w Koko Black to moja Oompa-Loompa (śmiech)-nie mogłem wykonać swojego zadania bez naszego niezwykłego zespołu za kulisami, a także w kuchni.

Co dokładnie, jak i gdzie doświadczyć Koko Black

Remco, a także Koko Black regularnie wydobywają nowe linie smacznych czekoladek. Oprócz stale rozwijających się wyborów odwiecznych, lubimy ich odmiany sezonowe, takie jak kalendarze rozwoju pralinowego na Boże Narodzenie.

Wielkanoc jest niewątpliwie najlepszym czasem dla Koko Black, a także zawsze robią coś zabawnego. Oto kilka gadżetów Remco, a także jego Oompa-Loompas stworzyli dla nas sezon czekoladowy:

Speckled Bit Eggs – Chrupiące na zewnątrz, gładka kremowa mleczna czekolada w środku. To podstawa wielkanocna! 16,00 $ RRP

Najmłodszy królik jest dostępny w trzech stopniowo większych rozmiarach, różnych rodzajach czekolady, a także w zakresie przyjaznym wegańskim. 16,00 $ RRP

Milk Bit Eggs – solidne jajka z mlecznej czekolady wewnątrz pudełek z pudełkami ozdobionymi pięcioma zwierzętami australijskimi… no cóż, cztery, a także króliczek. W końcu jest Wielkanoc.

Idealny na polowanie na jajka wielkanocne, te dziobowe, echidny, wombat i kostki koala są prawie tak samo fajne do zbierania, jak jaja. Są one również dostępne również w przyjaznej dla wegańskich odmianie czekolady. 7,50 $ RRP

Ugryzienia ciasta marchewkowego – cynamon, a także kandyzowane pekany klonu, pokryte mlekiem, a także białą czekoladę, a także posypane marchewkowym proszkiem (jak może opierać się króliczku wielkanocnego?) 17,50 $ RRP

Tutaj smaczne czekoladki można uzyskać w Internecie od Koko Black właśnie tutaj lub z jednego z wielu sklepów osobiście.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post