7 najlepszych aplikacji, których używamy do blogowania

Jedną z naszych preferowanych rzeczy w blogowaniu jest to, że mamy swobodę pracy w dowolnym miejscu. Te aplikacje mobilne utrzymują nas w blogowaniu, gdy kontynuujemy naszą dążenie do niezależności od lokalizacji.

Obecnie pani Romance i ja jesteśmy całkowicie mobilni*. Opublikowaliśmy wiadomości z całego świata i uwielbiamy swobodę pracy w ruchu. Ta zwinność zależy od aplikacji, których używamy na naszych telefonach i tabletach.

*Jak na ironię, nasza domyślna opcja biurowa znajdzie nas obecnie schowana na kanapie.

Oto nasze 7 najlepszych aplikacji mobilnych, które pomogą nam pomyślnie blogować:

1. Instagram

Instagram był moim pierwszym wprowadzeniem do blogowania. To sam w sobie mikroblog i początkowo użyłem go, aby nadążyć za tym, co pani Romance zamieszkała na jej wyprawie w Włoszech kilka lat temu.

Teraz sprawdzam mój kanał IG tak zwykle, jak to możliwe. Jest to wspaniały sposób na szybkie połączenie się z różnymi interesującymi ludźmi na całym świecie (i utrzymanie kontaktu z kumplami i rodziną, gdy jesteś poza nim), a także możesz połączyć swoje konto z blogiem.

W każdy poniedziałek wybryków IG z ubiegłego tygodnia wypuszczamy pamiętnik na Instagramie na Mr & Mrs Romance. To zabawne, osobiste treści i sposób, w jaki filtry na Instagramie sprawiają, że Twoje zdjęcia wyglądają również niesamowite.

2. Małe chwile

Chantelle z fatmumslim.com jest krwawym geniuszem! Ze zdjęcia fotograficznego na Instagramie „#FMSPHOTOADAY” opracowała jedną z najbardziej niesamowitych aplikacji do edycji obrazów, które znamy.

Ta aplikacja ma tak dużą integrację, że gra wraz z wyzwaniem fotograficznym FMS jest o wiele łatwiejsza. Możesz ustawić powiadomienia z aplikacji, aby powiedzieć ci, jaki jest podpowiedź tego dnia. W aplikacji możesz edytować swoje zdjęcie z kilkoma wspaniałymi filtrami, istnieje kilka niesamowitych nakładek, które opracowała, aby ukończyć twoje zdjęcie, a co najważniejsze, możesz następnie przesunąć zdjęcie prosto na Instagram, aby hashtag już był w uwagi.

Możesz także przycinać i dopasować zdjęcia krajobrazowe i portretowe, aby pasowały do ​​kwadratowej ramy Insta 1: 1.

Wyzwanie FMS Foto-Day to wybitna społeczność i wspaniały sposób na kultywowanie nowych czytelników i nawiązywanie nowych przyjaciół.

3. Imovie

Tworzenie wideo na blogu to dla nas nowa rzecz. Ale ta aplikacja sprawia, że ​​tworzenie kompletnych, dobrze zredagowanych filmów jest cynobrzałe. Nadal jestem zdumiony tym, jak to jest łatwe (pani R wciąż mi nie wierzy). Ta aplikacja najlepiej działa na tablecie – chyba że jesteś bardzo zręczny z dziwacznie małymi palcami, ekran telefonu jest trochę za mały.

Imovie pozwala ci przycinać, przyspieszyć, spowalniać, dzielić wideo, upuszczać segmenty i still… Uwielbiam go używać. Głównie dlatego, że jest to takie łatwe, ale również kompletne.

Wideo szybko staje się bardzo poszukiwanym typem treści dla marek. Jeśli możesz stworzyć wysokiej jakości materiały do ​​wyboru zwykłych historii – lub jeśli możesz kultywować odbiorców na platformie takiej jak YouTube, jesteś złoty.

4. Dropbox

Dropbox naprawdę jest esencją technologii chmur. Cały czas używamy Dropbox, aby udostępniać sobie obrazy i pliki. To jest takie przydatne. Zwłaszcza jeśli plik jest zbyt duży, aby wyśledzić e -maile, ta aplikacja pozwala nam udostępniać sobie wszystko, co chcemy.

Co więcej, jeśli jestem za granicą lub poza miastem, a pani R chce, żebym wysłał jej zestaw zdjęć lub plików, mogę zapisać to, co chce na Dropbox. W ten sposób jest tam na zawsze, łatwy do wyszukiwania i nie zamieszkany w e -mailu, którego nigdy więcej nie znajdziemy.

Możemy również udostępnić link do plików w Dropbox naszym kumplom i rodzinie, nawet jeśli nie mają konta Dropbox. Możesz użyć tego na swoim blogu, jeśli chcesz udostępnić album swoim czytelnikom, ale nie chcesz publikować każdego zdjęcia.

5. Dysk Google/Dokumenty

To są dwie aplikacje, ale działają jako jedna. I oboje są wolni. Różnica polega na tym, że Dysk Google pozwala zobaczyć tam utworzone pliki, Dokumenty Google pozwalają je edytować.

Używamy obu, ale szczególnie Dokumenty Google. Mamy tam nasz kalendarz redakcyjny, więc jeden z nas może go edytować (i zobaczyć, co napisała druga osoba), i możemy sprawdzić, co planuje pan i pani romans, kiedy tylko chcemy.

Jest to naprawdę przydatne na naszym cotygodniowym spotkaniu, ale także jeśli mamy pomysł na post, gdy jesteśmy w ruchu, możemy łatwo po prostu edytować kalendarz i plop w naszym pomyśle.

6. Feedly

Tak trudno jest nadążyć za czytaniem blogów, ale pani R uwielbia aplikację Feedly. Możesz organizować blogi w foldery według tematu lub według preferowanych codziennych lub cotygodniowych odczytów. Czyta blogi, gdy jest w podróży, głównie na swoim iPhonie, choć używa również iPada w domu.

Ta aplikacja jest jednym z powodów, dla których odmawia użycia kasy samoobsługowej w supermarkecie. Wykorzystuje te cenne kilka minut oczekiwania na czytanie blogów na swoim telefonie. Chciała, żebym dodał, że nigdy nie używa telefonu, gdy dotrze do przodu kolejki. Używanie telefonu, gdy rzeczywiście jesteś na kasie.

7. Uber

Pani Romance jest zawsze poza domem. Nie wiem, jak ona to robi. Cóż, właściwie to robię. Używa Ubera. Dużo!

Uber to aplikacja do zamawiania samochodów. Możesz wybrać poziom autoMobile, którego chcesz: Lux, taksówka lub Uber X. Lux będzie kosztować twoje pierworodne i belę spun złota, ale Uber Taxi jest w cenie, aw niektórych przypadkach niższa niż zwykła kabina, a Uber X to tylko niektóre Człowiek w swoim samochodzie, więc jest to znacznie tańsze.

To niezwykle bezpieczny, renomowany sposób na poruszanie się. A jeśli naprawdę musisz gdzieś być, Uber jest twoim przyjacielem. Jest podłączony do karty raportu kredytowego i wysyła e-receipt swojej jazdy, w tym trasę, którą wybrał. Oceniasz szofer na 5 (nawiasem mówiąc, szofer ocenia cię jako pasażera).

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do Uber, włóż ten kod promocji, a oboje dostaniemy odrobinę od Uber, kiedy dołączysz do siebie: „DGVLF”

Czy używasz dowolnej z tych aplikacji? Czy lubisz ich? Jakich innych aplikacji używasz, aby wykonać blogowanie? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post