Fajerwerki, romans i wirtualna łazienka w łazience

Cóż, to był burzliwy tydzień, jeśli nic więcej. Uwielbiam to słowo – burzliwe. Zgiełkliwy.

W każdym razie był to tydzień wzlotów i upadków – na szczęście więcej wzlotów niż cokolwiek innego. Udało nam się złapać błąd żołądkowy od dzieci naszych przyjaciół w zeszły weekend, co nie wydawało się takie złe… dopóki oboje nie znaleźliśmy się w pobliżu z dziwnym niskim ciśnieniem krwi w różnych częściach dnia.

Byłem w autobusie i siedziałem. Oznaczało to, że udało mi się panować i przekonać mój mózg i ciało, aby nie stawiali „w 10 minutach”. Pani Romance nie miała jednak tyle szczęścia. Była na kolacji mediów i celebrytów i została przez nią nisko. Była bardziej zawstydzona niż cokolwiek innego-i rozczarowała, że ​​tęskniła za światowej klasy szefem kuchni, gotując obiad.

Najlepsze z tego [okazało się] 24-godzinną rzeczą, a my teraz uruchamiamy. Druga połowa tygodnia była znacznie lepsza – jak się dowiesz!

Mam nadzieję, że spodoba ci się nasza najnowsza edycja IG. Do zobaczenia wkrótce.

Jim i Christina XX

Jesteśmy dziś na lunchu w Uccello i bardzo miło! Słońce wyszło, a basen na szczycie Ivy w Sydney wygląda niesamowicie. Jeśli szukasz doskonałego nowoczesnego posiłku w stylu włoskim na naprawdę wysokim standardzie, to miejsce jest trudne do pokonania. Zajmuje się jednak, więc upewnij się, że masz dużo czasu po drugiej stronie posiłku. I zdecydowanie książka.

Dziś rano wypróbowujemy niesamowitą technologię. Może to nie wyglądać tutaj, ale właściwie mam prysznic! To nowa koncepcja Blue Space, która tworzy opcje renowacji w wirtualnej przestrzeni rzeczywistości.

Dajesz im pomiary swojego pokoju – w tej chwili robią łazienki i kuchnie – i możesz wypełnić przestrzeń starannie wyselekcjonowanymi produktami w ich zapisie. Możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać twój nowy pokój i poczuć się, zanim zaczniesz nad tym pracować.

Spacerując po „pokoju”, możesz przebić się przez katalog i zobaczyć różne przedmioty na miejscu i stamtąd dokonywać wyborów. Mądrze, co?

Ci faceci dopiero się wprowadzili, więc pani Romance i ja byliśmy podekscytowani, że mogę przyjść i zobaczyć, co mogą zrobić.

Muszę powiedzieć, że jesteśmy pod wrażeniem. Tak sprytne wykorzystanie tej technologii.

I to jest coś, co dostajesz. Wierzcie lub nie, jest to pokój programu VR Blue Space. Możesz nawet zobaczyć, w jaki sposób światło wejdzie przez okna, aby wybrać rozwiązania oświetleniowe.

Ponadto ci faceci kuratują się z wysokiej jakości australijskich marek, aby przeciwdziałać obawom, że produkty nie są tak dobre w prawdziwym życiu.

Najdziwniejszą rzeczą w doświadczeniu VR jest to, że możesz dostać się do kąpieli i zobaczyć, jak duży jest. Najwyraźniej większość ludzi nie może powstrzymać się od nogi do wspinania się, co sprawiło, że poczułem się lepiej, gdy wszyscy zaczęli się ze mnie śmiać!

To taki inteligentny sposób na zaplanowanie renowacji. O wiele bezpieczniej niż pozostawienie go do zgadywania i próbek.

Pani Romance i ja jesteśmy dość zmęczeni. Minęło tydzień i po prostu spędziliśmy cały dzień z naszą agencją – wspaniałymi ludźmi Gravitas – pracując nad strategią marki. To było naprawdę interesujące i jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi rzeczami, które planowaliśmy przynieść, ale teraz czas na piwo! Oto weekend.

Zaraz wyruszymy dziś wieczorem na kolację i wygląda na to, że będzie to oszałamiająca noc. Włosy pani Romance wyglądają szczególnie dobrze, most Harbour jest w dobrej formie, a księżyc też wyszedł!

Niech zacznie się jedzenie! Moja mama i tata uprzejmie kupili nam czerwono balonowe kupony, aby udać się do restauracji Nick’s Seafood w Darling Harbor, a dziś wieczorem je zarabiamy! Jedzenie jest w rzeczywistości niesamowite – nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać – i dużo tego.

Dostajesz trzy talerze – po jednym dla każdego kursu. Jest to danie z znacznym robakiem Moreton Bay, niesamowitym wędzonym łososiem, ostrygami, solą i pieprzami i awokado. Mniam!

Starannie wybraliśmy dziś wieczorem na obiad, ponieważ w każdą sobotę wieczorem są tu fajerwerki. Mimo że tak długo mieszkaliśmy w mieście, nigdy nie przybyliśmy do Darling Harbor na pokaz. Brakowało nam!

Oto link do szybkiego 8-sekundowego filmu z fajerwerków-oczywiście trwało to znacznie dłużej!

Mamy nadzieję, że podobało Ci się wydanie IG w tym tygodniu. Jak widać, było to trochę kolejkę górską. W tym tygodniu wygląda na to, że będzie to samo z niesamowitym zakulisowym spojrzeniem na jedno z największych statków wycieczkowych na świecie, mnóstwo lunchów w różnych miejscach i nadchodzącą nocną wycieczkę do Melbourne.

Więc obserwuj to miejsce, aby uzyskać więcej od nas!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zdecydowanie zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu, który wysyłam w każdy piątek. W tym jest podsumowanie postów tygodnia oraz wiadomości o tym, co się z nami dzieje. Damy również wyłączne powiadomienie o wszystkich konkursach, które prowadzimy lub nagrody, które rozdajemy.

Kliknij tutaj, aby otrzymać nasz biuletyn, a także nasz bezpłatny ebook na temat podróży.

Podsumowanie podróży w tym tygodniu

Każdego tygodnia idziemy BACK w czasie niektórych z naszych ulubionych miejsc podróży przy użyciu nigdy wcześniej nie widzianych zdjęć naszych podróży. Tutaj patrzyliśmy wstecz w tym tygodniu.

Co powiesz na niebiańskie miejsce? Podczas naszego ostatniego zameldowania do Tajlandii udało nam się zdobyć willę w oszałamiającym Sala Phuket. Zgadza się, to nasza prywatna pula! Śmiejne wille są tutaj absolutnie oszałamiające i niesamowicie prywatne.

Tutaj możesz znaleźć naszą pełną recenzję i przejście wideo z ośrodka! Miejsce na końcu filmu jest warte oczekiwania. Villa Noi, co oznacza dosłownie „dużą willę”, jest czymś!

Wody Karaibów u południowo -wschodnim wybrzeżu Meksyku są po prostu niesamowite. Jeszcze lepiej – jest to „ogród frontowy” naszego niesamowitego małego hotelu Casa de Las Olas. To miejsce jest bez wątpienia najlepszym miejscem na pobyt w Tulum, małym kawałku meksykańskiego nieba!

Sprawdź naszą recenzję na temat Casa de Las Olas (House of the Waves) lub tego, co zrobiliśmy w Tulum w Meksyku. Ponadto, jeśli szukasz innych rodzajów zakwaterowania w Tulum, upewnij się, że sprawdź naszą firmę Pal Marion. Dom w Tulum to usługa konsjerża podróżnego dla Tulum i jest naprawdę bardzo pomocna.

Nasze usta wciąż oddają myśli o żywności w farmie w Byron Bay. To jest wieprzowina Gado Gado Pani Romance. Wszystko na talerzu zostało uprawiane na farmie, a następnie gotowane przez artystów z trzech niebieskich kaczek.

Dowiedz się więcej o tej niesamowitej zrównoważonej koncepcji tutaj – badamy, gdzie jeść i co robić w Byron Bay.

Kolacja na plaży w Aleenta Phuket musi być jednym z najbardziej romantycznych miejsc obiadowych. Takie oszałamiające otoczenie – i pyszne jedzenie.

To wszystko jest częścią naszej recenzji i przechodzenia wideo niesamowitego kurortu w Tajlandii.

Wejdź – woda jest urocza! Karaibskie wybrzeże Meksyku na południowym wschodzie kraju jest po prostu takie piękne… a woda jest naprawdę piękna. Tuż przy tej plaży w Tulum znajduje się Chamico, jedna z najfajniejszych małych gastronomicznych posiłków boso.

Chamico i wszystko inne, co zalecamy tutaj, jest w naszym ważnym przewodniku po Tulum. Sprawdź to!

Po drugiej stronie ulicy od stolicy w Hawanie na Kubie jest Gran Teatro de la Habana, zainaugurowany w 1838 r. – prawdopodobnie jeden z najwspanialszych i najbardziej eleganckich budynków w mieście. I jak można myśleć o tym w stosunku do sztywnego sprzeciwu. Architektura w tym mieście jest absolutnie zdumiewacza.

Jeśli ci się spodoba, pokochasz naszą pełną bibliotekę postów o Kubie. Oto link do całego partii!

Absolutnie uwielbiam te drzewa – to drzewo Joshua w trafnie o imieniu Joshua Tree National Park w Kalifornii. Ten park jest jednym z najlepszych miejsc, w których można zobaczyć słynną wadę San Andreas i oczywiście największą z tych endemicznych drzew. Jest obok jednego z naszych ulubionych małych miast w amerykańskich miasteczkach Twentynine Pines.

To wszystko była częścią naszej podróży „długiej drogi” z San Diego do Las Vegas! Sprawdź to i nasz bezpłatny plan podróży do pobrania tutaj!

Mamy nadzieję, że masz niesamowity tydzień i porozmawiamy z tobą ponownie w ciągu najbliższych kilku dni z naszym następnym postem. Twoje zdrowie!

Obrazy Mr i Mrs Romance za pośrednictwem Instagrama: @MRandmrsromance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post