Planując wycieczkę do Stonehenge

dla turystów, najbardziej znana wizja Anglii najprawdopodobniej podzielona jest między ogromnym Bena, Tower Bridge, a także Stonehenge. Miejscowi często odnoszą się do 5000-letniego pomnika przedhistorycznego jako „stosy skał”, jednak dla gości, historyków i entomologów jest o wiele więcej.

Spis treści
Jak się tam dostać
Opłaty za wstęp
Warto boczne wycieczki
Wskazówki dojazdu:
Cieszyć się!
Lubię to? Przypiąć! ?

Stonehenge! [/Podpis]
Na stronie otrzymasz przewodnik audio, aby ożywić „stos skał”. Wkrótce poczujesz wielkość lokalizacji, a może rozumiesz, dlaczego tak wielu duchowych ludzi gromadzi się tutaj na równonocy wiosny i jesieni.

Jak się tam dostać

Wypożyczalnia samochodów:

Ponieważ ten krótki artykuł jest „podróżą do Stonehenge”, najprawdopodobniej odgadłeś dokładnie, jak się tam dostaliśmy. Dotarcie do witryny przez publiczne transfer nie jest proste, a także kosztuje znacznie więcej niż podział pojazdu wynajmującego między kilkoma osobami.

Wypożyczając samochód, dostaniesz tam znacznie szybciej, nie będziesz musiał płacić za taksówkę, aby czekać na ciebie w bramach, a także będziesz mógł zintegrować swój Stonehenge z podróżą do jednego miasto lub dwa.

Alamo ma pojazdy w Wielkiej Brytanii za około 20 funtów / dzień.

Jeśli jesteś nieprzyjemny z koncepcją jazdy (szczególnie po lewej stronie drogi), to podróżujący Anglia prowadzi codzienne wycieczki do Stonehenge z centrum Londynu, a także możesz je sprawdzić na turystengland.com. Ich podstawowy autobus wahadłowy idzie bezpośrednio do witryny, a także koszty zaczynają się od około 41 funtów za osobę. Oferują również całkowicie przewodnikową wycieczkę do Stonehenge, zamku Windsor, a także Bath.

Pociąg:

Jeśli nie chcesz wybrać się na wycieczkę, możesz spróbować dostać się tam pociągiem lub autobusem. Zwykle ci, którzy chcą iść koleją, jeżdżą pociągiem do stacji Salisbury, skąd jest to 9,5 mili taksówek lub spacery do Stonehenge.

Autobus:

Wykorzystali to bezpośrednie autobusy do Stonehenge, jednak z jakiegoś powodu przestali biegać. Wymóg dołączyłbyś do zorganizowanej podróży, aby dostać się bezpośrednio na stronę autobusem. Jeśli weźmiesz transport publiczny, musisz zintegrować go z podróżą taksówką, jak i ze strony.

Opłaty za wstęp

Mądrze jest kupić bilety na stronie internetowej English Heritage, zanim dotarł do Stonehenge, ponieważ istnieje tylko ograniczona liczba podań oferowanych dla odwiedzających.

Ostatni wpis dozwolony na stronie wynosi 2 godziny przed czasem zamknięcia. Członkowie krajowego hrabia i angielskiego dziedzictwa mogą wejść na stronę za darmo. Witryna jest zamknięta od 24 do 26 grudnia każdego roku.

Wstęp i otwarcie Stonehenge od kwietnia 2015 r. – marca 2016

Wstęp

Godziny otwarcia

Dorosły

14,50 £

1 stycznia – 15 marca

09.30 – 17:00

Dziecko (5-15)

8,70 £

16 marca – 31 maja

09.30 – 19:00

Studenci/seniorzy *

13,00 £

1 czerwca – 31 sierpnia

09.00 – 20:00

Bilet rodzinny †

37,70 £

1 września – 31 grudnia

09.30 – 17:00

Twój bilet wejściowy przyniesie Cię z bramami, a także do promu, który zabierze Cię do witryny z centrum dla odwiedzających. Będziesz również dostępny bezpłatny przewodnik audio dostępny w języku angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim, japońskim, mandaryńskim, rosyjskim, holenderskim i szwedzkim.

Samo centrum gości jest warte kilku minut, aby sprawdzić historię Stonehenge, a także okoliczne osady przed wskoczeniem do wahadłowca, a także udania się do pomnika.

Większość GO zajmuje od 90 minut do 2 godzin.

Warto boczne wycieczki

Podróż do Stonehenge, a także otaczające krajobrazy są najlepsze zintegrowane z udaniem się do Salisbury na południe, a także Avebury na północ.

Salisbury:

Warto odwiedzić to spektakularne 5000-letnie miasto katedralne, a także miejsce światowego dziedzictwa. Ustawianie zaledwie 15 km na południe od Stonehenge, zapewnia idealne zatrzymanie się na metodzie, gdy pochodzą z Londynu lub Brighton.

Zdjęcie: Richard Poore przez Wikimedia Commons

Możesz chodzić (lub jechać) po mieście, a także sprawdzić katedrę w Salisbury. Podobnie nie przegap starego Sarum – znalezionego na wzgórzu nad miastem, ta niesamowita strona ma dowód zawodu w Salisbury, który sięga 5000 pne.

Avebury:

Zaledwie 31 km na północ od Stonehenge Avebury robi jeszcze jeden fantastyczny przystanek podczas podróży Stonehenge. Warto jednak zauważyć, że w ciągu jednego dnia byłoby trudne zobaczenie Avebury, Stonehenge i Salisbury.

Jeśli wykonasz swoją metodę do tej znanej wioski Wiltshire, sprawdź prehistoryczną potworną drogę West Kennett-prowadzenie szefa kamieni za dwa kilometry od THE Kwadrant południowo-wschodni w kierunku sanktuarium na Overton Hill (również warty odwiedzenia).

Wskazówki dojazdu:

Cieszyć się!

Wycieczka do Stonehenge to kwintesencja England Etaaway, a także udanie się do Wielkiej Brytanii, po prostu nie byłoby całkowite bez sprawdzenia tego neolitycznego stosu skał, a także okolicznych równin, a także wiosek.

Wynajmij pojazd, a także zrób z niego dzień. Prawdopodobnie będzie najważniejszym wydarzeniem Twojej podróży do Wielkiej Brytanii.

Lubię to? Przypiąć! ?

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupisz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post