Rozczochrana wizyta, nowe mobilne biuro i lato zaczyna się

, tak dobrze jest znów zobaczyć niebieskie niebo nad Sydney. Byliśmy w Tasmanii na ostatnie krótkie zaklęcie – cały dzień – dobrej pogody tydzień temu. Ale wygląda na to, że słońce tu zostanie. W tym basenie wciąż jest trochę za zimno.

W tym tygodniu był świetną zabawą. Wizyta naszej przyjaciółki Carly z Smaggle.com jako pani Romance, która przygotowuje się na Bit Blog Big Sessions, trochę świetnej akcji burgera, zabójczych zachodów słońca i naszych najlepszych pomysłów na to, jak znaleźć idealną przestrzeń na mobilne biuro.

Ciesz się naszym najbardziej obecnym dziennikiem na Instagramie. W tym tygodniu jest dość ładny.

Dokonaliśmy nowego odkrycia burgera! Jest to Burger Special w tym tygodniu w East Village Hotel w Balmain. To, na co patrzysz, to chrupiący 5 smaku wieprzowiny z Hoisin, azjatycką slaw i Sriracha Mayo.

Ten zły chłopiec kosztuje tylko 10 USD, kiedy kupujesz drinka, i tak się składa, że ​​East Village ma kilka świetnych australijskich piw.

Teraz, gdy Słońce wreszcie wychodzi, wykorzystujemy trochę blogowania na świeżym powietrzu. Pani Romance (stopy po prawej) i Carly z Smaggle.com (po lewej) znaleźli idealne miejsce na skraju Sydney Harbour. Są zajęci przygotowaniem wszystkiego na Bit Blog Big Seminar, które będą trzymać w Melbourne w następny weekend.

Kliknij zdjęcie, aby przejść na stronę LBB, aby uzyskać więcej informacji.

Jadę dziś rano do miasta. Ci rybacy byli tu przez całą noc. Nie jest to złe miejsce do rzucenia w linię.

[Ed. Ci ludzie byli tu cały czas – pani Romance widziała ich około 8 godzin później.]

Wzięliśmy godzinę wolnego, aby zdobyć kawę z przemytem, ​​gdy jest w Sydney. Uwielbiam stoły w Eufforia Cafe, zwłaszcza ponieważ stąd dostajesz widok na most Harbour. Kawa też nie jest zła!

Jak dobrze wyglądają te truskawki czekoladowe?! Znaleźliśmy je pewnego dnia, gdy badaliśmy nowy wygląd MLC Center. To pierwsza rewizja tego sądu spożywczego – w samym sercu miasta – miał od lat i wygląda naprawdę dobrze.

Centrum MLC jest także naszym nowym kochanym miejscem w mieście do pracy, gdy jesteśmy z dala od biura. Ma wszystko – w tym szybkie bezpłatne Wi -Fi – a opcje jedzenia są doskonałe.

Sprawdź nasz post na temat korzystania z miasta tutaj.

W ten weekend jest długi weekend, a pani Romance zaczynała na właściwy początek. Jak dobry jest ten talerz węgla z The Cottage Bar & Kitchen wygląd? I z osobistego doświadczenia wiem, że te układy są absolutnie wspaniałe.

Dzisiaj pani Romance gra z jakąś fotografią nocną. Jak ładnie wygląda miasto? Zrobiła to z naszym ukochanym narzędziem blogowym-naszym aparatem OM-D E-M10 Olympus. Zrobiono to z 2-sekundowym czasem otwarcia migawki i bardzo małą otworem. Prosty!

W ten weekend najlepiej wykorzystać słoneczną pogodę. Pani Romance prawie to wszystko podsumowała tym strzałem. Przejazd promowy i lody przy porcie – nie możesz być znacznie lepszy, prawda?

Uwielbiam te dwa strzały, które zrobiła pani Romance. Ten po lewej znajduje się most Anzac o zachodzie słońca, a ten po prawej jest następnego ranka o wschodzie słońca.

I to jest mój strzał wschodu słońca nad miastem dzisiaj nieco dodatkowo, od miejsca, w którym pani Romance strzelił ją. Uwielbiam kolory na wodzie.

Nie przegap swojej szansy, aby zobaczyć panią Romance i przemyśleć w akcji na Bit Bit Blog w tym sezonie. Prowadzą 4 jednodniowe wydarzenia w czterech stolicach Australijskich Wschodniego Wybrzeża, Melbourne, Brisbane, Canberra i Sydney.

Rozwiń swój blog na swój następny poziom dzięki tym dwóm mistrzom ich handlu. Są też dość zabawne!

W tym tygodniu zostawię w tym tygodniu z tym krakersem ujęcia, jaką pani Romance zabrała operę z promu do miasta. Dzisiaj jest to święto państwowe w Nowej Południowej Walii, więc jeśli cieszysz się dzień wolny jak my, miłego dnia. Jeśli jesteś w pracy, mamy nadzieję, że nie jest to dla ciebie zbyt zajęte i ten piątek pojawia się ładny i szybki.

Jak ci minął tydzień? Opowiedz nam o tym w komentarzach!

Obrazy pana i pani Romance za pośrednictwem Instagrama: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.butcher – oczywiście konto Insta Mrs R i @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post