TNN: Liczenie kraje: Dokładnie dokładnie, jak są tam liczne kraje?

cześć wszystkim,

Chciałem udostępnić jeszcze jeden film z niedawnego wydarzenia Nomadic Network. Nazywa się to „Liczeniem kraje: dokładnie dokładnie to, jak są tam liczne kraje?”

W ciągu ostatnich wielu lat nastąpił wzrost w kategorii ekstremalnych podróży, zdefiniowany jako osoby podróżujące do każdego kraju na świecie (w przeciwnym razie rozumiane jako „liczniki krajowe”).

Dzięki temu ruchowi trwa dyskusja na temat dokładnie tego, jak wiele krajów jest naprawdę na świecie. To absolutnie interesujące T …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten krótki artykuł dotyczy wyłącznie członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak ty, zdobywając dostęp do postów na blogu. Członkowie otrzymują również całkowicie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, otrzymujesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać obszerne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego krótkiego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych fantastycznych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij być już więcej z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post