Sześć powodów, aby sprawdzić Bradenton na Florydzie, podczas następnej rodzinnej podróży

Nieco ponad 20 minut na północ od Sarasota i 50 minut na południe od Tampa, Bradenton to miasto, którego można mi przypadkowo przegapić podczas ruchliwej podróży – ale ty pominąłby jedno z najlepszych miast na wybrzeżu Zatoki Perskiej.

Na szczęście masz ten przewodnik, aby pomóc. Jeśli traktujesz na zachodnim wybrzeżu na Florydzie, oto sześć powodów, dla których musisz dodać Bradenton do swojej listy trzeba i zobacz.

1. Możesz przejść przez drzewa.

Nie zawsze z największą łatwością, pamiętajcie, ale to część zabawy w Treeumph! Kurs przygodowy. Ten kurs powietrzny zawiera mosty, linie suwakowe i przeszkody, takie jak tunele, sieci i huśtawki z bali. Mają kursy dla różnych poziomów.

Kurs małpy: znacznie łatwiejsze wyzwania dla dzieci 7-8

Wspinaczka, kreska, wspinanie się: w wieku 9-11 lat, ale także dobre dla rodzin z wyzwaniami, które są nieco trudniejsze (takie jak „skok wiary”)

Ołów i szczyt: z dużą ilością przeszkód huśtających się i wstydu, jeśli trzymasz się kursu poziomu 4, tak jak my

Jest to jeden z najlepszych kursów przygodowych, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy, a poczucie osiągnięcia na końcu jest niesamowite. To jest wspaniałe dla budowania zespołu rodzinnego. A jeśli ktoś nie chce się wspinać, może oglądać.

Polecam aktualizację, aby uzyskać rękawiczki i nieograniczoną przepustkę wodną, aby zabezpieczyć ręce i pozostać nawodnieniem, ale możesz przynieść rękawiczki treningowe i kolbę do paska do paska, jeśli je masz.

COVID-19 Bezpieczeństwo: Treeumph naprawdę dba o bezpieczeństwo. Oprócz normalnej odprawy bezpieczeństwa, podczas pandemii minimalizują pojemność, egzekwują dystanse społeczne, wykonują kontrole temperatury i zwiększają czyszczenie biegów. Czuliśmy się całkowicie bezpiecznie podczas naszej wizyty.

2) Ma najlepsze śniadanie na Florydzie.

Że do tej pory próbowaliśmy. Ale dość intensywnie potknęliśmy się po państwie, więc mamy doświadczenie z jedzeniem najważniejszego posiłku w dniu w stanie Sunshine.

Gdzie wybierasz to legendarne śniadanie? Sage Biscuit Café w centrum Bradenton. Atmosfera jest wesoła, a usługa jest doskonała, a chłopcze, jedzenie dostarcza. Istnieją opcje przyjazne dzieciom i przyjazne diecie. Oto jedne z najlepszych:

Sage Biscuits and Gravy: Gdy jest element menu z nazwą restauracji, kupujesz go. To jest zasada. Te gigantyczne herbatniki z herbeda były puszyste, ale nie zbyt maślane, a sos w kiełbasę był najlepszym uzupełnieniem.

California Hipster: To tost z awokado najlepszego, z wieloma chlebem i jajami gotowanymi.

Southwestern Quinoa Scramble: coś o przyprawach podnosi to poza normalne danie wegańskie i bezglutenowe, aby nie przejmować smaku.

Francuskie tosty z truskawek: gruby zakwas zwieńczony świeżymi truskawkami i śmietaną. Inne wersje to brioche, a nawet bezglutenowe tosty.

Jalapeno-Bacon & Fried Green Tomato: Wyszyj go na biszkopcie szałwii i zaskocz. To było nasze ulubione danie i nawet nie lubimy benedykty.

Zjedliśmy obfite śniadanie w Sage Biscuit Cafe, idealne przed sprawdzeniem drzewa, co utrzymało nas w pełni. Jednak nigdy nie czuliśmy się źle, tak jak ty, kiedy masz posiłek, który nie jest dla ciebie dobry. Domyślam się, że to dlatego, że wszystko jest domowe i używają świeżych składników. Rozmawiamy o tej restauracji jeszcze dzisiaj i planujemy wrócić, gdy będziemy w mieście.

3) Istnieje planetarium, akwarium, muzeum dziecięce i eksponaty naukowe, wszystko w jednym miejscu.

Uwielbiamy atrakcje edukacyjne, a Bishop Museum of Science and Nature to kompleksowy sklep.

Na dwóch piętrach eksponatów można odkryć przeszłość Florydy, od skamielin po kultury indiańskich. Istnieje cała wystawa na statkach i historii morskiej, a także mają obracające się eksponaty.

Jeśli podróżujesz z naprawdę małymi dziećmi, sprawdź nowy wszechświat mozaiki na podwórku. Dzieci mogą wspinać się na domek na drzewie, kopać skamieliny i grać podczas uczenia się o nauce i otaczającym ich świecie. Podwórko jest również dostępne, więc każda osoba może przyłączyć się do zabawy.

Wstęp do najnowocześniejszego cyfrowego planetarium jest dołączony do biletu wstępnego. Z przyjemnością zobaczyliśmy przestrzeń kosmiczną, ale najważniejszym wydarzeniem naszego wymeldowania były manaty. W tym siedlisku rehabilitacyjnym Manates przygotowują się do powrotu na dziczy, podczas gdy goście dowiadują się o nich. Spróbuj złapać ich na lunch. Jedzą swoje Zieloni!

4) Sztuka jest dziwaczna i kolorowa.

Mówię o wiosce sztuki. Możesz spacerować i podziwiać kolorowe domki, mnóstwo malowideł ściennych i rzeźb na zewnątrz lub wejść do studia, aby odebrać pamiątkę. Oferują także miesięczny Arwalk.

W wiosce ma kilka restauracji, jeśli będziesz głodny, ale nie oczekuj, że sztuka się zatrzyma podczas jedzenia. Na przykład w Birdrock Taco Shack, właściciel, szef kuchni David Shiplett, jest artystą i kustoszem, który zebrał kilka własnych dzieł sztuki, a inne w eklektycznej galerii.

Gawk na sztukę, podczas gdy ty jedzisz na tacosach, które są poza tym światem. Pozwól dzieciom wybrać CRwypełnienia jedzące, jak:

Carnitas wieprzowa

Edamame z ananasem

Krab i awokado

Kurczak barbecue

Znajdują tortille lokalnie, dzięki czemu są niesamowicie świeże i możesz spróbować różnicy. Jeśli jesteś wygłodniysz, kup gigantyczne burrito (uwielbialiśmy koreańską wersję krótkiego żebra).

Patio, również pokryte sztuką, jest wspaniałym miejscem do odrzucenia przez chwilę. Pamiętaj, aby zabrać aparat!

5) Bradenton jest naprawdę międzynarodowy.

Floryda jest wielokulturowym celem, a Bradenton nie jest wyjątkiem. Chociaż nie sprawdzamy innych krajów z powodu ograniczeń podróży, wspaniale jest uzyskać odrobinę międzynarodowego smaku z obiadem.

Kiedy dotyczy jedzenia, Bradenton ma wszystko, od Czech po Tajczyków. Ale naszym nieoczekiwanym znaleziskiem była niemiecka restauracja w Bradenton Commons o nazwie Lucky Frog. Podczas gdy wiele europejskich restauracji jest zbyt fantazyjnych dla dzieci, ta jest przyjazna dla rodziny.

Otwarta sześć lat temu Restauracja Lucky Frog pochodzi od żaby niemieckiej bajki. Nie znasz historii? Możesz przeczytać to razem w menu, czekając na przybycie jedzenia. Wiele pozycji menu jest nazwanych na bajki, dzięki czemu można kupić ciemny las, serce lub magiczny miecz. Uwielbialiśmy Spaetzle (powiedz dzieciom, że to jak Mac i Cheese, ale lepiej) oraz bajka Grimms, bratwurst na niemieckiej bułce na zakwasie z kiszoną kapustą na górze. Kolejnym ulubieńcem jest ich sznitzel.

Jeśli możesz, idź podczas jednego z ich wydarzeń. Przy specjalnych okazjach będą mieli niemieckie piosenki ludowe, często gry i taniec. To wciągające doświadczenie dla wszystkich grup wiekowych!

COVID-19 Bezpieczeństwo: Oferują je posiłki i na zewnątrz i są minimalizowane podczas pandemii.

6. Możesz chodzić z ptakami.

Spal te kalorie w Myakka River State Park. Jest to jeden z największych parków stanowych na Florydzie i jeden z niewielu w kraju z baldachimem. Wspinaj się na wieżę i spaceruj między drzewami. Następnie wspinaj się jeszcze wyżej na drugiej wieży, aby zobaczyć widoki znacznie nad drzewami drzew.

I nie przegap „ptaków”, ta promenadka nad jeziorem da ci z bliska wygląd wszelkiego rodzaju ptactwa, takich jak czaple, czaple i ibises. Mieliśmy szczęście, że dotarliśmy tam tuż przed zmierzchem, aby usłyszeć wezwania Sandhill Cranes, klasyczne doświadczenie na Florydzie.

Myakka River State Park jest technicznie w Sarasocie, ale jest o wiele bardziej w głąb lądu i łatwy do dostępu poza I-75. Park jest otwarty o zachodzie słońca, więc możesz zrobić go tutaj, jeśli masz czas. Prawdopodobnie też zobaczysz aligatory!

Gdzie się zatrzymać

Znajdź rodzinne zakwaterowanie w Bradenton na Florydzie, od standardowych hoteli po prywatne domy powietrzne B&B przez Stay22.com:

o autorze

Cheryl Rodewig jest gawędziarzem, marketerami i wielokrotnie nagradzanym pisarzem specjalizującym się w podróży. Jej schemat Venna obejmuje minimalizm, wodospady, francuski i deskę em. Znajdź ją na Cherylrodewig.com lub na Twitterze na @cherylrodewig.

Powiązany

Poza plażą: wycieczka na Florydzie z Tampy do Panamy Citya Florida Holiday przywołuje zdjęcia surfowania i słońca, ale co, jeśli nie czujesz się plażowy? Wybierz się na wycieczkę wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej na Florydzie, a będziesz zszokowany, ile jest to zrobić, co nie obejmuje piasku. Oto, gdzie wybrać najwyższą rodzinną wycieczkę. Najlepsze…
16 marca 2020 w „Epic Road Trips”

4 Central Florida Cities Najlepsze na rodzinną drogę Tripone z najlepszych części wylotu dróg jest dodawaniem nowych miejsc docelowych do listy podczas zygzakowatego w regionie. A Central Florida – popularna wśród podróżników dzięki Orlando i Tampie – ma wiele więcej miejsc, które warto odkryć. Gdzie zostać, znajdź przyjazne rodzinie zakwaterowanie w Titusville na Florydzie od…
25 kwietnia 2021in „Epic Road Trips”

Podróż Florida Keys: Big Want Crucial to Crutal Largo i Beyond Jeśli zmierzysz się na Florida Keys, prawdopodobnie robisz kluczowy zachód. I musisz – to niesamowite. Ale rodzinna wycieczka nie ma już końca, gdy dotrzesz do najbardziej wysuniętego na południe punktu Continental U.S., gdy kierujesz się na północ, aby wrócić do domu, reszta Florida Keys dzwoni…
9 grudnia 2021 w „Florydzie”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post