6 Metody zapobiegania pobytowi w złym hostelu

Ostatnia aktualizacja: 01/04/2020 | 3 stycznia 2020

Co sprawia, że ​​świetny hostel? Dokładnie jak zapobiegać biednemu hostelowi? Po przebyciu w ponad tysiącach hosteli, biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy zacząłem podróżować po świecie, byłem raczej biegły w wymyśleniu bardzo szybko, jeśli właściciele hostelu rozumieją, co robią, lub po prostu kiedyś obudzą się i po prostu obudzili się i po prostu ”. Otwórzmy hostel. Wygląda na zabawę ”.

Podczas gdy hostele dotyczą ludzi, administracja może zrobić kilka rzeczy, aby ich hostel był najlepszymi ramami, aby ulepszyć twoje wrażenia. Konkretne funkcje sprawiają, że hostel jest niezapomniany (pokoje wspólne, zajęcia grupowe, a także kuchnie), podczas gdy inne mogą sprawić, że można je zapomnieć (prysznice, ogólne brud, a także nieznany personel).

Wszystkie moje preferowane hostele mają typowe cechy, które czynią je kilkoma najlepszymi na świecie. Na poniższym filmie mówię o sześciu podstawowych rzeczach, których chcesz szukać, wybierając hostel, w którym można się zatrzymać.

1. Czy jest typowy pokój?

Lubię satysfakcjonujące nowych ludzi podczas podróży. Biorąc pod uwagę, że zwykle podróżuję solo, wymagam odejścia z mojej metody, aby zadowolić ludzi, jeśli chcę być towarzyski. Typowe przestrzenie w hostelach ułatwiają to. Pomagają mi odkryć ludzi, z którymi rozmawiają, zdobywają pomysły, wykonywać zajęcia, a nawet podróżować.

Ponadto świetnie nadają się do dobrej zabawy. Zwykle mają stoły basenowe, telewizory/filmy (idealne na deszczowe dni), piłkarzyka, ping pong, a także wygodne kanapy. Jeśli chcesz być towarzyski, upewnij się, że pozostaniesz gdzieś, który ma poważny typowy pokój.

2. Czy jest to centralnie położone?

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Ilekroć próbuję znaleźć nowy hostel, upewniam się, że jest blisko rzeczy, które chcę zobaczyć. Nie chcę spędzać całego czasu na dojazdach, kiedy dostaję gdzieś nowe. Z tego powodu zawsze upewniam się, że moje hostele znajdują się w centralnym miejscu, a także, że są blisko transportu publicznego. W ten sposób mogę szybko poruszać się, a także nie wymagać obaw, że konieczne jest marnowanie pieniędzy na taksówki.

Jest to szczególnie ważne, gdy jesteś na krótszej podróży, a także czas. Nie marnuj wakacji w tranzycie; Zarezerwuj gdzieś centralne!

3. Czy to jest czyste?

Jasne, że podróżnicy budżetowi lubią rzeczy niedrogie – jednak nie oznacza to, że lubimy rzeczy brudne. Chociaż w ostatnich latach hostele pojawiły się długą metodą, wciąż jest wiele z nich słabo utrzymanych, a także wymaga kompleksowego szorowania. Biorąc pod uwagę, że łatwo jest zachować na drodze, zapobiec brudnym hostele. Brugłe łazienki, a także prysznice (a także zwiększone niebezpieczeństwo pluskiew) nie są warte niebezpieczeństwa – nawet jeśli hostel jest tani. Zainwestuj w siebie. Powinieneś mieć czysty pokój!

4. Czy sprawdziłeś recenzje?

Zawsze sprawdzałem oceny przed rezerwacją. Czy hostel jest spokojny czy hałaśliwy? Czy to hostel uroczystości, czy o wiele bardziej wyluzowany? Czy materace są wygodne? Czy bunkry są piskliwe? Zwykle możesz odpowiedzieć na wszystkie te obawy (i wiele więcej), czytając recenzje.

Strony internetowe takie jak Hostelworld mają mnóstwo ocen, które pomogą odkryć hostel, który najlepszy pasuje do twoich potrzeb i budżetu. Chociaż będziesz chciał wziąć je z odrobiną soli, są one absolutnie przydatne, gdy dotyczy wyboru najlepszego hostelu.

5. Czy organizują działania grupowe?

Jeśli planujesz zostać w hostelu społecznościowym, a także chcesz zadowolić ludzi, wybierz hostel, który korzysta z działań grupowych. Mogą to być wycieczki piesze, indeksowanie pubów, ciekawostki, lekcje gotowania lub grillowanie. Te wydarzenia są fantastyczną metodą zadowolenia innych podróżników, a także odkrywania miejsca docelowego.

Moje preferowane hostele są zawsze hostelami społecznościowymi, które organizują wydarzenia. To sprawia, że ​​pobyt o wiele bardziej zabawny i żywy!

Dodatkowo, oto kilka mniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

Śniadanie – poszukaj lokalizacji z przyzwoitym śniadanie (tj. Dużo więcej niż chleb i ser) lub przynajmniej taki, który zaczyna się, a także kończy, gdy ludzie naprawdę nie śpią (śniadania, które zaczynają się około 8:30 zwykle spóźniają się) . Śniadanie jest również fantastyczną metodą dla przekąsek na cały dzień, zmniejszając budżet na jedzenie.

Czas wymeldowania-nigdy nie zostań w hostelu z czasem wymeldowania przed 10 rano; Najlepsze nie sprawi, że sprawdzisz do 11:00 lub później. Sen jest przydatny na drodze, ponieważ rzadko będziesz go wystarczający. Hostele z późnym czasem kasy rozumieją to.

Szafki – To zaskakujące, ale naprawdę byłem w hostelach, które nie dostarczają szafek lub zarzucają ci za nie. W dzisiejszych czasach i wieku szafki muszą być standardem, a także nigdy nie możesz płacić za bezpieczeństwo. Jest to dla mnie przełom (szczególnie biorąc pod uwagę, że podróżuję z elektroniką).

Kuchnia – spróbuj szukać hosteli z kuchniami, biorąc pod uwagę, że możesz następnie przygotować własne jedzenie, obniżyć budżet na jedzenie, a takżePodziel się posiłkiem z nowymi przyjaciółmi. Nic nie wiąże ludzi lepiej niż wspólny posiłek (i kilka kieliszków wina).

To, co sprawia, że ​​hostele są fantastycznymi, są ludzie. Najwyżej oceniany hostel może być domem dla nieprzyjemnego doświadczenia, jeśli ludzie są źli, podczas gdy możesz czule pamiętać o najbrudniejszych, najgroźniejszych, a także wielu obrzydliwych hostelu na świecie, jeśli czerpiesz przyjemność z wielkiego biznesu, póki ciebie Zostanie tam.

Ale eliminując ludzi z równania, szukam hosteli, które mają wiele tych wysokich cech, o których wspomniałem. Świetne, niezapomniane hostele rozumieją, czego chcesz jako podróżnik, a także poprawią Twoje wrażenia z podróży.

Czego szukasz w świetnym hostelu?

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej pokaże dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć znacznie więcej, a także zacznij czytać go już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: pomysły logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że żaden kamień nie został obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeniowe w podróży zapewni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To szczegółowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem z niej korzystać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2016: Rok oceny2016: Rok oceny

Minął jeszcze jeden pełny sezon podróży w drodze na wycieczki dla gospodarstw domowych, a także czas pokazać nasze przygody, ścieżki, które podróżowaliśmy . Tym razem w zeszłym roku wyznaczyłem cel,