Przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w Rogue Valley w Oregonie

Jeśli odbywasz domową wycieczkę po Rogue Valley w Oregonie, a także wymaganie, aby pobyt przyjazny dla rodziny, pomyśl o Ashland Hills Hotel & Suites w Ashland, a także Inn at Commons w Medford. Obie nieruchomości są lokalnie własnością, a także obsługiwane przez Neuman Hotel Group, a także miałem okazję zostać w The Inn w Commons w sierpniu, a także w hotelu Ashland Hills w ostatni weekend.

Native Plant Garden w Inn at the Commons

Chociaż są pewne korzyści z łańcucha hoteli, a także programów lojalnościowych, a także programów nagradzania, pozostanie w lokalnej firmie utrzymuje pieniądze w sąsiedztwie, a także daje szansę doświadczenia „małych dodatków”, w których często się nie odkryjesz Model do ciastek. Dziewięćdziesiąt procent czasu podróżuję z moim trojgiem dzieci, a także zawsze szukam miejsc, które są bezpieczne, czyste, a także ciche. O ile musiałem wybrać śniadanie kontynentalne, a basenem, wybierałem basen za każdym razem.

Basen na świeżym powietrzu w Inn at the Commons

Zacznijmy od Inn at the Commons. Zatrzymaliśmy się tutaj podczas naszej trzydniowej podróży, aby odkryć najbardziej przyjazne dla dzieci atrakcje w Medford i Ashland (przeczytaj całą historię w tym poście). Temperatury w Rogue Valley są zwykle cieplejsze niż reszta stanu, a także doceniliśmy basen na świeżym powietrzu. Restauracja Larks była poddawana przebudowie podczas naszej wizyty, jednak spójrz na stronę restauracji, aby uzyskać opis wysokiej jakości lokalnego jedzenia, a także rodzajów posiłków zawartych w ekspansywnym menu.

Pokój w Inn at the Commons

Motelu, drzwi kosmiczne prowadzą bezpośrednio do parkingu samochodowego, a także na patio/ogrodu z tyłu, a także było to znacznie cichsze doświadczenie, niż się spodziewałem. Czułem się całkowicie wolny od ryzyka, a także zachwycony rozmową z naszymi sąsiadami na patio, gdy dzieci pływały razem w basenie. Śniadanie jest bezpłatne, a także obejmuje jedzenie wyższej jakości, niż możesz spotkać się na konwencjonalnym śniadaniu kontynentalnym (na przykład pieczenie jaja, a także herbatniki, a także sos).

Lobby w Inn at the Commons

Inn at the Commons znajduje się w odległości spaceru od centrum Medford, a także jest doskonałym punktem zatrzymania się dla każdego, kto zamierza Crater Lake National Park. Obie lobby, ozdobione w stylu retro-nowoczesnym z lat 70., są bardzo grovy, jeśli jesteś w sztuce, a także architekturze. Ashland Hills Hotel & Suites oferuje przestronne, otwarte, dwupiętrowe lobby główne prowadzące do jadalni.

Lobby w Ashland Hills Hotel & Suites

Ashland Hills Hotel & Suites również ma basen na świeżym powietrzu, oprócz wanny z hydromasażem (Inn at the Commons Have The Basen). Jeśli zatrzymasz się w tej nieruchomości, zwróć również uwagę na torze tenisowe, a także rowery oferowane gościom, a także pożyczają. To, czego brakuje tej nieruchomości mieszkalnej w „bliskości” z firmami w centrum miasta, składa się z zamiatania, a także panoramicznych widoków na góry.

Basen, a także medspa w hotelu Ashland Hills, a także apartamenty

Ta nieruchomość mieszkalna przypomina bardziej konwencjonalny hotel, z korytarzami prowadzącymi do pokoi, a także patio na świeżym powietrzu lub werandy. Pokoje są czyste, a także współczesne, a także przypominają mi pozostanie w skandynawskim kraju (wybór śniadania jest również lżejszy, a także ma znacznie bardziej europejski charakter; jogurt z jagodami, a także sałatką miodu lub jajek na tostach).

Pokój w Ashland Hills Hotel & Suites

Jeśli zdecydujesz się zostać w Ashland, pomyśl o skorzystaniu z pakietu Pacific Crest Trail, który gra w filmie Wild, a także wizytę Reese Witherspoon w mieście. Pakiet trwa do końca października, a także obejmuje zakwaterowanie, śniadanie, mapę szlaku Pacific Crest Trail, przekąski o tematyce turystycznej, morze stopy w Waterstone Spa, a także 40% zniżki na buty Dannera (między innymi) .

Widoki górskie za Ashland Hills Hotel & Suites

Ashland przyciąga odwiedzających z bliska, a także daleko na festiwal Oregon Shakespeare. District Company District jest wyłożony niszowymi sklepami, a także restauracji, od funky śniadaniowych po pięciogwiazdkowe restauracje. Jeśli pójdziesz, zostaw czas na spacer po Lithia Park, 90-hektarowy park miejski, który wije się wzdłuż Ashland Creek przez rodzime ogrody, fontanny, stawy, place zabaw, korty tenisowe, a także pawilony z wielkimi trawnikami. Prawdziwym profesjonalistą, co robić w Rogue Valley, jest Amy w Pitstops dla dzieci. W tej historii sprawdziła jej ostatnią ocenę hotelu i apartamentów Ashland Hills.

Podziękowania dla Neuman Hotel Group za sponsorowanie naszego pobytu w obu nieruchomości. Jak zawsze nigdy nie sugerowalibyśmy lokalizacji, w której chętnie nie zarezerwowalibyśmy własnych wakacji w gospodarstwie domowym. zadowolone szlaki!

Związane z

7 miejsc do zabrania dzieci w pobliżu Medford w stanie Oregona Gateway zatrzymuje się między południową Oregonem, a także w północnej Kalifornii, Medford siedzi w sercu Rogue Valley. Znajduje się między kaskadą, a także górą Siskiyounull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post