Dlaczego opiekunowie domów są nieoceniani dla właścicieli domów

, napisaliśmy kilka artykułów na temat korzyści z bycia opieką domową (bezpłatne zakwaterowanie, cieszenie się towarzystwem futrzanego przyjaciela i życia jak lokalny, żeby wymienić kilka), ale wymienić kilka), ale wymienić kilka) A co z właścicielami domów, co w nich jest dla nich?

Miejsca siedzące w domu to nie tylko dla osób, które chcą opiekować się domami i zwierzętami na całym świecie, są także dla ludzi, którzy są właścicielami domu i chcą iść na ucieczkę, wiedząc, że ich dom i ukochane zwierzęta są dobrze zadbane .

Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby napisać krótki artykuł dla właścicieli domu i zwierząt domowych! Oto kilka odpowiedzi na pytania i obawy, które możesz mieć dotyczące siedzenia w domu.

Dlaczego nie mogę zostawić zwierząt z przyjaciółmi i rodziną?

Jeśli wyjeżdżasz na weekend, być może możesz poprosić przyjaciela lub sąsiada o opiekę nad swoimi zwierzętami. Ale co z wypadami, które są tydzień, miesiąc lub dłużej? Nie możesz postawić takiej troski dla znajomych lub rodziny przez tak długi okres czasu. Mają też życie!

Nawet jeśli polegałbyś na przyjaciół, czy twój futrzany członek rodziny pozostałby w domu, z wizytami przyjaciół, aby karmić, chodzić i pokochać je? A może zostaliby przeszczepione do nieznanego domu podczas wakacji? Co by było, gdyby coś stało się z twoimi zwierzętami, gdy twój przyjaciel nie był w pracy?

Czy nie byłoby lepiej, aby twoje zwierzęta mieszkają w znanym domu i mieć kogoś w pełnym wymiarze godzin, aby się nimi zająć i zaoferować mu dużo miłości i uwagi?

Pracownicy domów będą mieszkać w twoim domu, oferując opiekę w pełnym wymiarze godzin dla zwierząt domowych. Zwierzęta są znacznie szczęśliwsze i z tego powodu zdrowsze, kiedy nie są zestresowane przez przebywanie w nowym środowisku. Twoje zwierzęta rzadziej czują się, jakby zostały porzucone, jeśli nadal mieszkają we własnym domu!

Och, psy z pewnością są szczęśliwsze, będąc w domu
A co z hodowlami?

Gdzie zaczynam? Twój ukochany zwierzak przejdzie ogromne napięcie podczas ciągnięcia do hodowli. To okropne, aby włożyć je do pudełka lub klatki, a następnie do samochodu (cały czas, gdy trzeba sobie z nimi poradzić), a następnie wysadzić w losowym miejscu z innymi przerażonymi zwierzętami. jak okropnie.

Nie wiem, co jest gorsze: fakt, że twój zwierzak jest przerażony; że czujesz się winny, gdy jesteś na wakacjach; lub że faktycznie musisz zapłacić za tę usługę!

W Vancouver w Kanadzie budy pobierają około 25 USD za kota i 36 USD za psa… dziennie. W zależności od tego, jak długo się wyjeżdżasz, koszty te mogą naprawdę się sumować.

Prawie wszyscy opiekunowie domów będą oglądać twoje zwierzęta całkowicie bezpłatnie, w zamian za zakwaterowanie w domu. To sytuacja korzystna dla wszystkich. Twoje zwierzęta są szczęśliwe, kochane i mieszkają we własnym domu, a opiekunka do domu może mieć całkowicie bezpłatne zakwaterowanie i rozkoszować się towarzystwem swojego zwierzaka.

Moje zwierzęta są na lekach, powinny być z profesjonalistami

Większość zwierząt ma jakieś leki, niezależnie od tego, czy jest to rutynowa miesięczna pigułka robaka serca, czy coś znacznie poważniejszego. Wielu właścicieli domów to faktycznie zarejestrowani weterynarze lub mają praktykę opieki medycznej w swoim CV. Na szczęście dla ciebie, możesz przesłać setki opiekunów dla zwierząt domowych, dopóki nie znajdziesz tego, który odpowiada Twoim potrzebom i potrzebom medycznym twojego zwierzęcia.

Ten mały człowiek potrzebował wizyt weterynarza i niektórych leków
W swoim profilu (jeśli uważasz, że jest to konieczne), zawsze możesz stwierdzić „musisz mieć doświadczenie medyczne”, aby uzyskać tylko wykwalifikowanych kandydatów.

Wiele osób ma doświadczenie w zakresie podawania narkotyków zwierzętom lub jeśli jest to łatwa procedura, zawsze możesz pokazać potencjalnym placówce dla zwierząt, co robić.

Nie mam żadnych zwierząt, tylko dom

Pracownicy domów nie są tylko dla osób z zwierzętami, które wymagają opieki. Twój dom jest dla ciebie niezbędny, dlatego powinieneś mieć tam kogoś w pełnym wymiarze godzin. Zarządzanie ogrodem, podlewanie roślin, koszenie trawnika i wykonywanie wszelkich wymaganych prac naprawczych i konserwacji to wszystko, czego można oczekiwać od opiekuna domu.

Po prostu zostawię mój dom pusty, gdy mnie nie ma

Wracanie do domu z twoich wakacji, tylko po to, aby stwierdzić, że Twój dom jest duszny, stęchły lub spleśniały, nie jest idealny. Jeśli ktoś mieszka w twoim domu, będzie mógł codziennie rozpowszechniać świeże powietrze lub włączyć klimatyzację. Jest to szczególnie istotne, jeśli żyjesz w klimacie tropikalnym.

Możesz nie być świadomy, że Twoja polisa ubezpieczeniowa domowa prawdopodobnie nie obejmuje Twojej nieruchomości, jeśli pozostaje pusta przez znacznie więcej niż 30 dni. W Kanadzie niektóre firmy ubezpieczeniowe nie pokryją twojego domu, jeśli pozostaje pusty przez 4 dni lub dłużej, ze względu na ryzyko pękania rur w zimie.Nie wspominając o opuszczeniu domu bez nikogo, naprawdę zwiększa ryzyko włamania.

Pracownicy domów zajmą się wszelkimi drobnymi pracami naprawczymi i ogólną konserwacją

Wolę wynająć mój dom

Myśl o wynajmie może być atrakcyjna, ponieważ będziesz w stanie zarabiać pieniądze (lub przynajmniej pokryć koszty), gdy jesteś nieobecny. Ale nie wielu najemców chce wynająć miejsce na weekend, tydzień lub miesiąc. Zazwyczaj 6 miesięcy to minimalne zobowiązanie do wynajmu obu stron.

Większość (jeśli nie wszyscy) najemcy będzie miało własne meble, więc będziesz musiał pomyśleć o tym, gdzie przechowywać swoje rzeczy, co ostatecznie może spowodować opłaty za przechowywanie. Ponadto, jeśli wynajmujesz swój dom, być może będziesz musiał płacić podatek dochodowy od uzyskanego dochodu z wynajmu.

Coś innego do rozważenia to sposób myślenia najemcy vs. opiekuna domu. Gdy ktoś płaci czynsz, może inaczej myśleć o twoim domu niż gdyby otrzymywał zakwaterowanie za całkowicie za darmo i ponosić odpowiedzialność za to miejsce. Być może najemcy poczują się uprawnieni do organizacji, nie przejmują się tym, czy coś zrobią, czy coś złamią, czy może nawet pozwolić ogrodowi umrzeć… bo hej, płacą tam, nie zatrudniacie ich, więc nie zatrudniasz Dlaczego powinni się martwić o cokolwiek?

Pracownicy domów mają profil siedzenia w domu i wiarygodność, o co należy się martwić. Jeśli wykonują słabą robotę, wielu z pewnością możesz dać im prawdziwe odniesienie na stronie internetowej, aby cały świat mógł zobaczyć. Zasadniczo byłby to koniec ich kariery w domu.

Wreszcie, wielu opiekunów domów było wcześniej właścicielami domów, zanim zdecydowali się na miejsce na całym świecie. Dlatego wiedzą z pierwszej ręki, jak to jest mieć dom i znaczenie jego utrzymania.

Skąd mam wiedzieć, że mogę liczyć na wybraną przez siebie opiekę domową?

Podobnie jak w przypadku znalezienia najemcy, opiekunowie domów muszą mieć referencje. Im bardziej pozytywne odniesienia, jakie mają, tym wyżej na liście będzie ich profil. Na szczycie profili odnotowano odniesienia od właścicieli domów, którzy są członkami miejsc siedzących w domu. Podano także inne odniesienia od byłych pracodawców, rodziny i przyjaciół.

Wielu opiekunów domowych ma również kontrolę policyjną.

Zrób połączenie Skype’a z potencjalnym opiekunem, wysyłaj e -mail do przodu i z powrotem i spróbuj je poczuć, zanim zgodzą się, że zajął się zwierzętami i domem.

Spójrz na te godne zaufania twarze, z wieloma świetnymi referencjami!

Jak zarejestrować się?

Nie jesteśmy właścicielami domów (już), jesteśmy opiekunami domów i korzystając z strony internetowej, Trustedhousesitters.com, znaleźliśmy 3 niesamowite miejsca do siedzenia w domu. W tym roku zbliżamy się o wiele więcej, co jesteśmy bardzo podekscytowani! Spotkaliśmy fantastycznych właścicieli domów (z kim wciąż jesteśmy w kontakcie) i byliśmy w stanie zająć się uroczymi psami.

Uważamy, że ta usługa jest profesjonalna, łatwa w użyciu i przystępna cenowo.

Kliknij tutaj, aby wymienić swój dom lub zostać opiekunką!

Łatwo się zarejestrować!
Dołącz do szaleństwa

Nic dziwnego, że ta wymiana szturmuje świat. Właściciele zwierząt mogą teraz podróżować z spokoju, wiedząc, że ich zwierzęta i dom są dobrze zadbane. Jest to korzystne dla wszystkich zaangażowanych imprez i świetny sposób na spotkanie z niesamowitymi ludźmi po drodze. Sprawdź to teraz, aby zobaczyć, o co chodzi w szum?

Aby uzyskać więcej artykułów do siedzenia w domu, kliknij tutaj.

Czy jesteś częścią sieci siedzącej domu? Czy ktoś zajął się swoim domem? Czy doświadczenie było pozytywne? Podziel się z nami poniżej!

Lubię to? Przypiąć! ?

Oświadczenie: Goats On the Road jest asystentem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupisz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post