Gdzie odkryć wspaniały lunch w Essex – Tiptree Jam Factory

„Po prostu ciesz się lunchem, dobrze?”

Nie mogłem w to uwierzyć. Kobieta na stole za nami wyraźnie musiała usłyszeć jej punkt widzenia. Zrobiłem zdjęcie mojego lunchu (klątwę blogera) w fabryce Jam Jam, a także w Essex w Anglii.

Wymagałem uśmiechu, podziękowałem jej i próbowałem jej wyjaśnić, co robię. Jej oczy przeszły, Chin stał się luźny… Marnowałem swój czas.

Jedzenie, które zamówiliśmy, nie było jednak marnotrawstwem, tak dobrze, ponieważ wziąłem napiwek naszego wścibskiego przyjaciela z doskonałym entuzjazmem.

Moja ciepła wołowina bap z chrzanką, a także domowej roboty solą wstędziową były soczyste, a także pełne smaku.

Mój tata wpadł w jego trzech serików ornia z regionalną szynką rzeźnika, francuskim chlebem, a także smakiem Tiptree, a także moja mama bardzo podobała się jej wędzonym łososia, a także sałatkę z krewetkami.

Za stolikiem była cisza. Nie wierzę, że kobieta zdała sobie sprawę, jak bardzo byliśmy głodni!

Po drugiej stronie pokoju niektóre kobiety miały obszar wysokiej herbaty. Wieże bułeczek z kremem, a także dżem tiptree, kanapki (oczywiście w trójkątach), a także smaczne ciasta, były imponujące, abyśmy mogli poprosić o zdjęcie.

Podsumowując, była to wyjątkowo angielska scena obiadowa!

Jam Shop to przyjemność – oferowanie wszystkich dżemów wykonanych na miejscu, a także innych fragmentów. Oferują również regionalną dobroć ciasta, jednak byliśmy również pełni od lunchu, aby kupić wszystko.

Następnie zapuściliśmy się do Muzeum Jam. To niezwykle fascynujące – a także nie jest tak duże – więc około 10 minut spacerem nie było wielkim pytaniem. Domowe gospodarstwo Wilkins uprawia się w Tiptree od 300 lat, a ich tradycja jest tutaj zwyczajna.

Mają stare maszyny do tworzenia dżemów, takie jak maszyny do konserw, a także kamieniarze wiśni. Podobnie jest wyświetlacz z II wojny światowej z czasów, gdy obszar został skontaktowany w latach 40. XX wieku.

Jest to niezwykle przyjemna metoda spędzenia długiego lunchu, a także w pięknej części angielskiej wsi. Nawet stare kobiety nie mogą tego zasugerować!

Fabryka jam tiptree i herbaciarnia

Otwarte: poniedziałek od 9.30-17:00; Niedziela 10.00-15.00.

Czas zamknięcia wynosi 30 minut wcześniej zimą.

Czy kiedykolwiek „powiedziano ci” za robienie zdjęć własnego jedzenia? Czy ktoś kiedykolwiek się z tobą zmierzył od swoich nawyków blogowych? Opowiedz nam o nich w komentarzach!

Obrazy Mr Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post