Koktajle, pierogi, whisky i hamburgery – co tydzień!

To był trudny tydzień na arenie międzynarodowej. Horrory Good and the Bastille Day Attack, krwawe próba zamachu stanu w Turcji, a niedawna falus przemocy w Stanach pozostawiła okropne blizny. I to tylko rzeczy, o których słyszymy w wiadomościach.

Te rzeczy, które się wydarzyły, i tak się dzieje cały czas na całym świecie, są poważnymi przypomnieniami o tym, jak szczęście żyjemy w Australii. Jest to kraj, w którym – na przesuwną skalę – pokój i bezpieczeństwo to dominujące pojęcia. Szkoda, że ​​tak łatwo to przyjąć za pewnik. To jeszcze bardziej wstyd, że okropne rzeczy muszą się wydarzyć gdzie indziej, zanim to zrozumiemy.

Mając to na uwadze, nasz tydzień, który był dość cholernie dobry, wydaje się być tym lepiej w przeciwieństwie do tego, co działo się gdzie indziej.

Oto nasza najnowsza edycja IG i niektóre z najważniejszych wydarzeń naszego tygodnia właśnie minęły. Mamy nadzieję, że to cię pozdrawiam i zacznie się na lepszy początek.

Jest niewiele rzeczy, które lepiej jest zdobyć tydzień niż obiad z pierogami z dobrymi przyjaciółmi. Dziś jesteśmy z Sammie i Davidem z zirytowanej tarczycy, aby świętować ich urodziny, które są w ciągu tygodnia od siebie. jak wygodnie!

Towary oferowane w nowym Szanghaju w Sydney City Westfield są na miejscu – podobnie jak firma. Cóż za idealny sposób na toczenie tygodnia!

I oczywiście przed pierogami są koktajle. Sammie i David zabrali nas do Burrow Bar, mały zakątek miejsca przy połączeniu George Street of Hunter. Ci z was, którzy wiedzą, że Sydney będą wiedzieć, o czym mówię – ale założę się, że nie wiedziałeś, że tu jest trochę mówienia, prawda?

Jeśli chcesz ciepłego powitania, przytulnego zakątka i doskonale wykonanych koktajli, musisz sprawdzić to miejsce. To miejsce. Mój dżin Martini, wykonany z Gin Poor Toms z siedzibą w Sydney (rzeczywiście z Marrickville) jest absolutnie wysublimowany.

Dziś wieczorem mój kolega Pete i ja jesteśmy w Glenmore w skałach na noc whisky! Ten pub od lat jest jedną z najlepiej przechowywanych tajemnic Sydney. A z szalonymi widokami z baru na dachu w Sydney Harbour, nic dziwnego, że my, którzy my mieszkańcy chcieliśmy, aby milczał.

Od czasu ponownego odnowienia Glenmore stał się prawdziwą atrakcją, a klimat pasuje do jego popularności.

Ale nieważne, że to wszystko. Dzisiejszy wieczór chodzi o whisky. Glenmore świętuje żyto lipiec – o wiele bardziej interesujący pomysł niż suchy lipiec, co co roku robi wiele osób. Myśl o wyschnięciu przez cały miesiąc nie spodoba mi się, więc ten wieczór jest najlepszy w mojej zaułku.

Smakujemy jednych z najlepszych whisky (i whisky) na świecie dziś wieczorem i dowiadujemy się, co je wybiera, różnice między każdą marką a każdą butelką, a także jak stworzyć idealną whisky żytową staroświecką.

Styling sam na tym wydarzeniu jest niesamowity. Wszystko wygląda tak oszałamiająco – naprawdę zachęca nas do picia o wiele więcej whisky!

Mają dziś dziś moją absolutnie preferowaną lagavulin, więc absolutnie się z tego nadrobiłem. A nawet lepiej, połączyli tę oszałamiającą szkocką ze słonym niebieskim serem. Doskonały!

Upewnij się, że angażujesz się w żyto lipiec – w końcu pozostało jeszcze pół miesiąca. Przejdź do Glenmore i dowiedz się o tym wszystkim – whisky, whisky, szkockiej, bourbon lub żyto.

Dzisiaj słyszeliśmy o przerażających okropnościach ataku z okazji Dnia Bastylii w Nicei we Francji. Nasze myśli i modlitwy są z ofiarami i zaangażowanymi rodzinami. #PrayFornice

Tego popołudnia wróciliśmy do naszego starego nawiedzającego – Surry Hills – aby sprawdzić nowe miejsce burgera i spotkać się z naszym pięknym kumplem Stacey. Brooklyn Depot to najnowszy burger na bloku, który wystrzelił grilla i co za wspaniałe miejsce.

Zdobyliśmy miejsce w barze (ponieważ każdy inny stół jest przyjmowany) i zaczęliśmy od niektórych stron. Te załadowane chilli są niezwykłe, a najlepsze są nasze piegi – głęboko smażone ogórki. Zgadza się. Głęboko. Smażony. Ogórki konserwowe.

A potem przybywają trzech jeźdźców. Irytujące, moje jest jak najdalej ode mnie. ale jest dobrze.

Od najlepszego do lewej, pani Romance kupiła Wisenheimer-wolno ugotowany brzuch wieprzowy z zielonym jabłkowym slaw i majonezem truflowym, Stacey poszedł na Flip the Bird, który wyciągnął kurczaka z grilla, wędzony bekon, guacamole i słodki sos z grillem .

Jak dla mnie…

Poszedłem na Fuhgeddaboudit! Ten oszałamiający potwór jest domem dla karmionej trawą wołowiny, pierścieni cebuli, chili wołowiny, amerykańskiego sera, chilli i-wystającego z góry jak śmieszny kapelusz-strzykawka gorącego sosu. Możesz wybrać między łagodnym, średnim, gorącym lub fuhgeddaboudit! poziomy chili.

Poszedłem na gorący poziom – dzięki wymagającą panią Romance. Mogę tylko pomyśleć o tym, co Fuhgeddaboudit! jest jak. Być może spróbuję następnym razem!

Podsumowanie podróży w tym tygodniu

Każdego tygodnia cofamy się w czasie nad niektórymi z naszych preferowanych miejsc podróży, używając nigdy wcześniej nie widzianych zdjęć naszych podróży. Oto WHPatrzyliśmy wstecz w tym tygodniu.

Pearl Beach, na północ od Sydney i tuż przed dotarciem do Palm Beach, to prawdziwy ukryty klejnot. To jest widok, gdy jadisz do małego miasteczka. Idealny. A na drugim końcu plaży znajduje się krakers w restauracji o nazwie – odpowiednio, choć niezbyt wyobraźni – perły na plaży.

Świetne jedzenie, usługa jest tak przyjazna, a lokalizacja jest za umrzeć. Sprawdź, co napisaliśmy jakiś czas temu o tej restauracji na plaży Central Coast.

Kiedy byliśmy ostatnio w Vanuatu, poszliśmy na ciekawą wyspę Tanny. Tutaj znajdziesz wiele dostępnych aktywnych wulkanów na świecie – możesz dosłownie podejść na krawędź z parkingu – i wiele innych fascynujących rzeczy, takich jak kulty ładunków i boskie świątynie dla księcia Phillip.

Odkryliśmy również ten mały licznik z plaży poza naszym zakwaterowaniem. Był tak dociekliwy, że ustawienie makro na mojej podwodnej kamerze wideo nie mogło skupić się na jego głowie. Jak przyjazne!

Zapytaliśmy mieszkańców i zapewnili nas, że te węże morskie nie są niebezpieczne. Dopiero gdy wróciliśmy do domu i znaleźliśmy jeden z nich w programie przyrody w telewizji, że w rzeczywistości był to z zespołem Sea Krait i jest szczęśliwym właścicielem jednego z najbardziej trujących jad na świecie. Dzięki, miejscowi.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz zobaczyć znacznie więcej tego, co przygotowaliśmy w Vanuatu.

Jeśli od jakiegoś czasu śledzisz nasze podróże, jestem pewien, że wiesz, że mamy ogromną słabość do tego miejsca. Burano, na północ od Venice City, musi być najbardziej kolorowym miastem we Włoszech. Domy tutaj nigdy nie miały numerów ulicznych, więc miejscowi namalowali swoje budynki różne kolory, aby je rozróżnić.

Tradycja trwa na szczęście.

Aby uzyskać więcej informacji o Burano, kliknij tutaj.

Kolejny strzał z Burano – ale ten ma w nim kota. i drzwi. Jest to zatem najwyższe zdjęcie podróży pani Romance!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co wiemy o Wenecji, kliknij tutaj, aby uzyskać pełne archiwum Wenecji.

Crystal Pier w San Diego’s Pacific Beach – lub PB, jak to nazywają mieszkańcy – jest personifikowane z Południowej Kalifornii. Możesz nawet wynająć te małe domki na molo. Ale fajnie. Pomyśl o zasypianiu na dźwięki fal Pacyfiku, które najlepiej rozbijają się pod tobą!

Zobacz, co jeszcze musimy powiedzieć o San Diego – oto nasze archiwum SD!

Wyspy Cook muszą być naszym najwyższym celem – sugeruję, że w końcu się tam zaręczyliśmy! Plaże tutaj są spektakularne; Piasek jest miękki, ciepła i krystalicznie wody wody, a miejscowi są najbardziej przyjaznymi ludźmi na ziemi.

Poważnie, jeśli jeszcze tu nie byłeś – a nawet jeśli masz – jak najszybciej, przejdź do kucharzy. To po prostu najlepsze!

Aby zakończyć edycję IG i podsumowanie podróży w tym tygodniu, mamy prawdziwy wybuch z przeszłości. To jest nasz stary pies rodzinny, Dottie (po prawej). Chociaż nie miałoby to znaczenia, jak ją nazywasz, ponieważ była głęboko głucha. Moja mama zabrała ją z centrum ratunkowego, w którym ją znalazła, i zabrała ją z niekontrolowanego nerwowego wraku, który został wyrzucony z rodziny do rodziny do jednego z najbardziej inteligentnych, pewnych siebie psów, które kiedykolwiek spotkałem.

Widzisz, moją mamie udało się ją przeszkolić, aby zrozumieć język migowy! Każdy z nas miała nazwę, jej zabawki też miały znaki i mogliśmy kontrolować ją z dystansu, aby pozostać, usiąść, położyć się, pobierać i cały ładunek innych rzeczy. To było niesamowite. I całkowity raport kredytowy również mojej mamie – ona jest prawdziwym psim szeptem!

Jak widać, uwielbiała także plażę i pływała, dopóki ledwo mogła unosić się. Była piękną kundelem i wszyscy za nią tęsknimy, mimo że zmarła już kilka lat temu. Pobłogosław ją.

Mamy nadzieję, że zachwycałeś się wydaniem IG w tym tygodniu. Teraz twoja kolej: powiedz nam, co porabiłeś, co jadłeś i pijałeś, gdzie byłeś lub po prostu to atrakcja twojego tygodnia. Trwać! Najlepsze w komentarzach!

Obrazy pana i pani Romance za pośrednictwem Instagrama: @MRandmrsromance, @hairromance, @Christina.butcher – oczywiście konto Insta Mrs R i @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post