Kubao do NAIA / NAIA to Cubao: P2P Harmonogram autobusów (UBE Express)

Ostatnia aktualizacja: 4 lipca 2019 r.

W Metro Manila, gdzie ruch uliczny był przewlekłym problemem, coraz trudniej jest iść gdziekolwiek bez poświęcania tyle czasu i wygody. To samo dotyczy transferów lotnisk. Właśnie dlatego aplikacje do udostępniania jazdy cieszyły się fenomenalnym sukcesem tutaj w tym mieście. Opinia publiczna docenia każdą dodatkową formę transportu, która może dać nam trochę komfortu nawet w wyższej cenie.

Dla podróżników wchodzących i wychodzących z międzynarodowego lotniska Ninoy Aquino (NAIA) nie ma tak wielu dostępnych opcji innych niż taksówka, które mogą być stresujące, drogie i podatne na oszustwa. Dlatego przybycie Ube Express było mile widzianą ulgą.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Ube Express Pickup i spadek punktów
Naia-Araneta Center, Araneta Center-Naia harmonogram
Ważne przypomnienia
Gdzie pozostać w pobliżu Naiasearch, aby uzyskać więcej hoteli w pobliżu NAIA!

O Ube Express
Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Ube Express Pickup i spadek punktów

Na Kubie punktem odbioru i odpadów jest salon Araneta Center P2P, położony na stacji autobusowej Araneta Center za Shopwise.

Oto zatrzymania lotniska Ube Express.

Terminal NAIA 1: Obszar przybycia

NAIA TERMINAL 2: Obszar przybycia, zatoka 17

Terminal NAIA 3: Obszar przybycia, Zatoka 10 Obszar przybycia

NAIA TERMINAL 4

Zauważ, że autobus nie zatrzyma się w powyższej kolejności. Jako największy i najbardziej ruchliwy terminal 3 jest często pierwszym i ostatnim przystankiem. Następnie bardzo szybko mijają inne terminale.

Jeśli pochodzisz z terminali 1, 2 lub 4, najpierw zostaniesz przeniesiony do terminala 3.

Nie jestem pewien, czy terminal 4 jest również punktem odbioru. Ostatnim razem, gdy sprawdziłem, był to tylko przystanek.

Naia-Araneta Center, Araneta Center-Naia harmonogram

Ostatnia aktualizacja: 4 lipca 2019 r.

Taryf: P100

Czas podróży wynosi od 45 minut do 2 godzin, w zależności od warunków ruchu. Podróż może być dość szybka, około 40 minut, wczesnym rankiem. Ale gdy tylko wschodzi słońce i rozpocznie się godzina szczytu, ruch może przeciągnąć czas podróży do 2 godzin.

Wskazaliśmy datę tego harmonogramu, który został ostatnio zaktualizowany. Chociaż staramy się dać z siebie wszystko, nie możemy zagwarantować, że powyższe informacje są aktualne przez cały czas. Polegamy tylko na harmonogramach opublikowanych przez UBE Express i opublikowanych w przestrzeni publicznej. Nadal zdecydowanie zachęcamy do dzwonienia do UBE Express bezpośrednio w celu uzyskania bieżących harmonogramów.

Ważne przypomnienia

Pozwól, aby czas realizacji, zwłaszcza jeśli masz lot do złapania. To jest Metro Manila. Każdy harmonogram jest niepewny i nigdy nie dowiesz się, co się wydarzy na drodze. Zawsze najlepiej jest opuścić swój dom 4-5 godzin przed lotem, aby się upewnić. być na lotnisku co najmniej 2 godziny przed lotem krajowym lub 3 godzinami dla International.

Nie próbuj wysiadać poza wyznaczonymi przystankami. Te autobusy nie zatrzymają się, aby podnieść lub zrzucić pasażerów gdzie indziej.

Nie oczekuj, że autobusy przybywają lub odejdą na czas. Wpływa na to wiele elementów. Warunki ruchu utrudniają trzymanie się harmonogramu. TripAdvisor ma również rejestry skarg na długie oczekiwania i odchylenie od harmonogramu. Wydaje się, że nie są również ściśle przestrzegać harmonogramu.

Harmonogram może się zmienić bez uprzedniego powiadomienia. Wydaje się, że od czasu do czasu wprowadzają zmiany w harmonogramie, ale nie aktualizuj swoich kanałów online. Jeśli chcesz mieć pewność, zadzwoń bezpośrednio do ich biura.

Ten post został ostatnio zaktualizowany w lipcu 2019 r. Zawsze kontaktuj się z UBE Express przed podróżą lub pobieraj aplikację na Androida, aby uzyskać najnowszy harmonogram. Aplikacja jest jednak wyłączona w tym piśmie.

Ten post jest pracą w toku. Będziemy to aktualizować, gdy otrzymamy więcej informacji. Jeśli masz coś do dodania do tego postu, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Gdzie zostać w pobliżu NAIA

Jeśli chcesz zostać w hotelu w pobliżu lotniska, oto kilka opcji.

Holiday Inn Express Manila Newport City. Obraz z Agody.

Holiday Inn Express Manila Newport City. Sprawdź stawki i dostępność!

Belmont Hotel Manila. Sprawdź stawki i dostępność!

Savoy Hotel Manila. Sprawdź stawki i dostępność!

Hotel Remington. Sprawdź stawki i dostępność!

Szukaj więcej hoteli w pobliżu NAIA!

O Ube Express

UBE Express to pierwszy autobus premium punkt-punkt do działania w Metro Manila. Jest własnością i jest prowadzony przez Airfreight 2100 Inc, firmę za AIR21. Usługa jest wciąż w latach maluchów, ale szybko rośnie, świadczy o ilości publicznego wsparcia, jakie otrzymuje. W pierwszych latach wyprzedza pasażerów z NAIA do Manili, Makati i Pasay. W tym roku rozszerzył się na Kubao, Alabang i tak daleko na południe, jak Nuvali w Santa Rosa, Laguna.

Ube Express jest dumny z floty nowych klimatyzowanych autobusów, które wszystkie są wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, GPS i CCTV dla dodatkowego bezpieczeństwa. Jako usługa punkt-punkt, pomija liczne przystanki, których zwykłe autobusy publiczne czekają, tym samym skrócenie czasu podróży. Jest również przestronny, z odpowiednimi kompartmenamiTS na bagaż i przyjazny dla PWD, z nisko podłogowym wejściem i rampami wózków inwalidzkich.

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Jak poruszać się po Manili: autor: MRT, P2P Bus, regularny autobus, taksówka, jeepney lub Grab

7 miejsc do odwiedzenia w pobliżu Manili pod P1000

ABS-CBN Studio Experience Trinoma: Przewodnik dla pierwszorzędnych

7 rzeczy do zrobienia w Up Diliman

Ortigas do NAIA / NAIA DO ORTIGAS: P2P Harmonogram autobusów (UBE Express)

NAIA (lotnisko Manila): międzynarodowy proces przyjazdu (przewodnik krok po kroku)

12 kurortów i parków rozrywki w pobliżu Manili (nowa normalna)

Dapitan Arcade Shopping & Travel Guide + Czego się spodziewać, czego kupić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post